Meteorologická stanice (5.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa - ahoj, zrestartuj hru a mrkni znovu, jestli je ten čas stále takto divoký. Max čas, který mi to na záhonku ukazuje, je 1:30 (při použití energet. rozrůstání cca 1:50).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A chčije a chčije!!! Už mi splavilo všetku ornicu! Prečo je to zase biele a čierne? Prečo si hráč nemôže zvoliť napr. na 8 hodín,či tam bude pršať,alebo slnko,alebo ,bořka' ,alebo pod mrakom.... o_O ?A podľa toho by si aj sadili.Zase,aby hráči sadili podľa počasia. Čím ďalej,tým viac sa v údolí prejavuje tlak RT na hráčov a to nie je o zábave.To isté viď stromy,keď zmenili požiadavky zákazníkov,že pýtali aj veci,ktoré v sklade neboli,len,aby ich hráči sadili.:( Mám dojem,že ani do toho lvl 25 to nepotiahnem,spustím rampu na začiatku údolia a omotám reťazou s brutálne veľkou zámkou.Nechám to ako Jurský park.
     
  3. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Zrestartovala, vyčistila. Dala jsem si na to 3x vykličkovač dalo mi to 2:30mim., Přišla jsem tam za 20min a mám zpět 6:30.
    Ano, když jsem to sela asi ve 14hod tak tam byl čas 1:30. I teď když na to najedu s myší.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Takže po prostudování počasí jsem zjistila, že mě údolí začíná "nebavit" - jednak se mi nad tím nechce ani přemýšlet, a jednak prosím pěkně, dá se ta blbost vypnout? Ten déšť mi fakt vadí, míhá se mi to před očima. Teď, když je každý co nejvíc venku, tak se zavádějí novinky, na které tedy alespoň já osobně nemám čas, akce s dortama, kalendář, letní hry, v údolí pořád sledovat co mám, co nemám, čeho je kolik ve skladě...asi budu muset něco vypustit...
    Za údolí už opravdu palec dolů - čekám jen na 25. level:(
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa - je to divný, napiš na podporu, popiš jim problém, ať na to mrknou (ať zkouším u alpské růže nasimulovat cokoli, čas mám stále normální) :)
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  6. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Děkuji Skali, napíšu :))
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ten čas zrání u alpské růže je nějaká hodně nepovedená sranda?!? Na některých políčkách mám čas přes 11 hodin!:wuerg:
    Tož,kvalitní deštík!:cry:xD
     
    -Jara05-, dinoalesi a babička-květa tohle ocenili.
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Víme o tom, ale oprava se bohužel nestihla před vydáním.

    Jedná se o chybu. Prodloužené záhonky zasahují do záhonku další plodiny. Bude to opraveno před další bouřkou.

    A jaký by pak mělo počasí smysl? V reálu si přece taky počasí nevybíráš. A z herního pohledu by to fungovalo úplně stejně jako řemeslné produkty, tudíž by to nebylo nic nového.

    Efekty počasí se zatím vypnout nedají, ale v budoucnu by měla být tato volba v nastavení hry.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Blbý je, že mi to rozrostlo i hřib, který už tam byl a já to nechtěla, protože ho tam mám permanentně kvůli bonusu +1 :cry: Teď když ho sklidím, tak se mi automaticky sklidí celý záhon, to je fakt nějaké nedomyšlené:wuerg:
    [​IMG]
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak mne by bola stačila voľba,ako na farme: poleješ - urýchliš,nepoleješ - čakáš. Poliate rastiny mohli dať bonus aj susediacim.....
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Dobrý večer. Přátelé, problém s pěstováním Alpské růže jsem poslala na podporu a slíbili že se bude řešit. Další informace budou na Fóru
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud to správně chápu, tak problémové z hlediska nechtěných bonusů jsou jen bouřky, jelikož vám vadí, že se vám zvětší záhony plodin poskytující bonusy, které tam máte trvale. Tím pádem by bylo řešení upravit tento konkrétní bonus. Nevidím úplně důvod, proč by mělo jít u každé rostliny zvlášť vybírat, jestli na ni chce hráč uplatnit bonus počasí.
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dob stačilo dať runu Počasie na ceste múdrosti pri každej rastline ako poslednú a bolo by na hráčovi,či ju odomkne,alebo nie. To by však muselo byť počasie spustené súčasne z rozšírením,takto je to už zbytočné.Dosť vecí nedomysleli,ale je len na nás,či to hráme,alebo nie.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 z jakého důvodu by to tak mělo být? Kromě bouřky poskytuje každé počasí jednoznačné výhody. Cílem počasí je přinést větší rozmanitost a té by opravdu nebylo dosaženo, pokud by runy počasí byly až na konci.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dobe, bylo by fajn, kdyby se dala bouřka u každého druhu rostlin zapínat a vypínat podle potřeby :)
     
    -Jara05-, bačkora85 a Dob tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě teď ráno jsem zlikvidoval 3 políčka,kde zbejvalo do sklizně růží 34 minut!! Pořád dumám,včem je ten bonus rozrůstání výhodný?!? Nejen že si rozhodím celou plochu,ale navíc se vlastně prodlouží i čas sklizně.Kombaj už pak moc nezvládá setí a musí se to dělat ručně! Je to spíše bonus za trest!(skoro jako některé bonusy ve skleníku).:cry:
    Pořád čekám,kdy nám tvůrce tohohle skvělého výtvoru,předvede,jak si to celé vlastně představoval!:wuerg:
     
  17. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Taky jsem teď ráno zlikvidovala pozůstatky Alpské růže která měla ještě růst 23:30hod.
     
    Peto121, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ještě, že to neřeším, zaseju, sklidím a nedumám nad tím co se na políčkách děje, však ono to jednou dozraje.
    Pevné nervy všem a krásný letní víkend v klidu a pohodě přeji!! :D:D:D
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    -Jara05-
    Také bych to neřešil,kdybych neměl k dispozici kombajn! Takhle sem musel docela dost polí oset ručně! To pak pořízení kombajnu krapet pozbývá smysl!:cry:
    V této podobě je bonus rozrůstání za trest.Plocha na tenhle bonus je strašně malá.Dovedu si jej představit,třeba na hlavní louce,kde by úspora osiva byla značná,ale tady rozhodně ne!Na tomhle bonusu je třeba pořádně zapracovat a přizpůsobit mu plochu na pěstování!
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ta to teď v dohledné době nebudu nic sázet, když zlobí časy, třeba si namamoním nějaká semínka :p
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.