Mazaný lišák (20.7. - 22.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Babajezi62

    Babajezi62 Pisálek fóra

    Asi měli rovnou napsat, že je to akce pro školáky, člověk pracující snad ani nemusí začínat. Sice přijedu z práce v půl sedmé večer, ale někdy musím i spát. Takže vlastně bez šance. A sklízet ráno v pět před odchodem na bus, když musím započítat neustále čekání na sekající se farmu, to fakt nemám ani chuť ani náladu.
     
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    já to zkusím, buď to vyjde, nebo ne. Jsem na dovolené, zítra chceme na celý den vyrazit to termálních lázní do Maďarska, nasadím tudíž pohodlná pole, večer až se vrátíme sklidím, buď to vyjde , nebo nebudu muset tolik klikat v nebi...už mne z toho hrabe. Celou farmu sklidím díky kombajnu za minutu a pak 5 minut klikam růčo v nebi:oops::sleepy:.
    Tak hodně úspěchů všem, já dnes raději nesklidila farmu, nechám to na 14h;)
     
  3. slootr

    slootr Baron fóra

    Vážení přátelé, neházejte flintu do žita. Nakonec obtížnost akce je střední. Z toho mi plyne, že se můžeme těšit i na daleko zoufalejší nápady. :)
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem, co čekají až to vypukne :D všechno mám už nachystané, pole přezrálé, zvířátka mají hlad, obr stromky už "smrdí" a já chodím kolem jako mlsné zvíře xD a musím čekat až do dvou hodin... jste na tom stejně, jako já :p :D

    [​IMG]
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si ,že jeden zoufalej nápad už tu byl a to v podobě Medvěda nešiky!
    Jinak příprava na akci dokončena,akční Bráník se chladí v lednici. Můžeme v klidu začít!!:eek:
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Správně, příprava se nesmí podceňovat [​IMG]

    Kaolíne, máš velkou lednici? To víš, za 48 hodin se něco spotřebuje ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je vidět, že jsi nováček! Jinak by jsi věděla, že při pěstování akčních plodin jsou i nějaký prostoje a ty právě slouží k doplnění zásob v lednici!;)

    Právě jsem si na kole štěstí vytočil Jabloň XXL!Jen marně přemýšlím jestli je to za trest,nebo za odmněnu!:music:
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: jaký prostoje, jaký doplňování zásob? Někdo se tady prsil, že jde do akce na 100%, tak očekávám po 22hod oznámení že máš hotovo (bez košíku) a na těch pár hodin ti musí stačit to co máš v lednici teď ,-D
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Máš pravdu v nejhorším případě se spokojím i s vínem( 3 litry co tam mám tedy musí stačit)!:)

    Jinak co mně na akci bude štvát nejvíce,je že nejpozději do večera nebude po hnoji na trhu ani památky!Fakt už by se mněl RT nad svími "výkony" zamyslet!:sleepy:
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mazaný lišák nás chce asi rozpálit ještě víc,to že nám přinese dalsí řádek do nebe kde pomalu jeden vysedí důlek než to sklidí,budiž ale on už nám druhou stranou cpe další stonek za floreny aby toho klikání bylo víc.
    Jestli on Varun nezměnil přezdívku???;););):p
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak mně to klikání zatím až tak nevadí, bo mám jen 49 řádků (funkčních). Ale mazákům se nedivim, ty už museli něco za těch 5 let nasbírat o_O
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja túto akciu siliť nebudem čo stihnem to bude čo nie nevadí.Najskôr si zrobím čo chcem a podľa času čo sa mi bude ešte hodiť.-pechfógl- to nie sú žiadni plyšáci ale skutočné mačiatka.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Evainfo:
    čekám,čekám ještě 40 min.;)
     
    mirae a evainfo tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak pivo bych si netroufla, jednak jsem po něm ospalá, jednak i bdělá, protože musím chodit s ledvinou.
    kuteno. ti plyšáčci jsou z tvého chovu? V každém případě k sežrání. Mňau.
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  15. racochejlka70

    racochejlka70 Rádoby autor

    Tak jsem si úspěšně sklidila farmu před začátkem akce.... no moje nervy, snad budou padat vypadávátka.....
     
    blondmary, mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Nasazeno. Tak jsem zvědavý jak dopadnu. :D
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi to nebude zase taková hrůza! Těch nepovedených paprik mně vypadlo 180 ks!:)
     
    mendalam2, Lyzarka a skalara.v tohle ocenili.
  18. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Papriček vypadlo na první sklize'n karafecu 134. Takže první část úkolu s papričkami máme z krku, zbytek vypadá postupně. následuje rozpěst. qmi qmi xD
     
    mamča50 a evainfo tohle ocenili.
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    kaolín: gratulka. já jich mám zatím 67. Ovšem 250 políček karafiátů bude až za hodinu, stejně jako první otočka rozpěstování. Tak pak se nechám překvapit.
     
    skalara.v a kaolín11 tohle ocenili.
  20. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    144 kousků vypadlo, dobrý...:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.