Mazaný lišák (20.7. - 22.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak tu je zoznam co mi nadelili tajomny a som hlavne zo stromami spokojny
    3x krtko
    Bobor ++
    Kohut
    ------------
    Baza xxl 2x
    Baza xl
    Oskorusa hura 2x
    Javor cukrovy xxl
    Lokvat
    Mandlovnik xl
    Pinia xxl
    Dub xl
    Slivka xl
    Orechxl
    Hviezdny xl 2x
    Babob
    Kivi xxl
    Pistacia xl 3x
    Granat xxl 2x
    Amnestia
    Paraorech xl
    Kakao xxl
     
  2. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Akci jsem dokončila půl hodiny před koncem :oops:, myslela jsem, že to nedám, ale nakonec se povedlo :D.
    Z tajemných stájí: mýval, rodeo žluté, koňská stáj žlutá, ptakopysk a bobři c++
    Z ts farma: buk xl, 2x bez xxl, ořech xl, datle xxl, hruška xl, cukrák xxl, pinie xxl, jedle xl, slivoň, buk xxl a broskev xl
    Z ts baha: kakaovník xxl, pistácie xxl, juvie xxl, fík xxl, granát xxl, hrozno xl, amherstie, budha, papája xl, papája xxl a kiwi xxl
    Nejvíc mě potěšil bobr c++ a ořešák s hrušní xl xD;):p
     
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    [​IMG]
    ze stromů se vyklubala kowhai, 2x kamená pínie XXL a 2x lokvát a něco dalšího, co půjde časem do světa xD na bahamce jsem ještě nezasadila, bo sem si až teď všimla, že tam taky jsou... :p vedrooooo xD
     
  4. pistule

    pistule Aktivní autor

    Dnes ráno jsem si o 2 hodiny přivstala (manžel to naštěstí neví, zabavil by mi comp) a jela až na doraz (v práci otravové zdržovali), ale dodělala jsem na poslední chvíli. Jaké zklamání, ze stromů použiju pouze jedno mango XXL - to se vždy hodí, jinak nic. Jsem lvl 81 a dostanu žlutý slepice (plus bobry a vlky, které jsem posílala vlakem)? A slepice, které na mém trhu notabene moc nejdou? Taky bych prodávala za 700, jako někdo ve fóru psal, ale u mně je to pod 300 kr. A to jich mám dost. Kdyby mi dali alespoň žlutý králíky, ale to abych si chlívek koupila, abych měla do příštího úkolu. Tolik honění a takové zklamání. A příště to udělám zas - známe se.
     
  5. XKRYSAX

    XKRYSAX Pisálek fóra

    u mě to samé,políčka kde nebyli akční rostliny v pohodě,ale kde byli tak se trapně načítali kytičky.Takže zbytečně nesplněno i když>:(>:( jsem vše do úkolu měl.
     
    rampusak a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    gránát tak souhrn
    chovný rybník oranž
    žáby
    krtek
    výrobna vajec oranžová(boha jeho naco vajca sou na stromech)
    kočky
    nic co nemám vše pro vláček
    stromky
    katalpa xl 2x
    bez xl 2x
    bez xxl 2x
    javor xxl
    mandlovník xxl
    mandlovník xl
    lokvát
    buk xl
    merunka xl
    to je total propadák
    baha
    tamarind
    granát xl 4x
    juvie xl
    juvie xxl 2x
    pistácie xxl
    hvězdný xxl
    liči xl
    kakao xl
    akci hodnotím jak ve škole lepší 5:oops:
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak chlévy totální propadák, samé žluté chlévy ...kozy,krůty,krávy atd:wuerg:tudíž vše do lišty, stromy Xl černý bez a meruňka,každá asi 3x...lišta...XXL černý bez , meruňka..prostě jako vždy totální propadák do lišty.Jediný úspěch je jeřáb oskeruše 1x. Z BAHA nevím, teprve čekám:oops:
     
    Lyzarka, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Fíha, tak to bylo za 55 minut "12"! Jsem samozřejmě měla ještě 1 prostoj.... a tak na dokončení cca 150 ks šípku už muselo jít zase SH. Všechny nasyslené zásoby SH v počtu cca 900 ks padly... 8) tak jdu tvořit nové zásoby...

    No toto bylo těsné. :music:


    EDIT: Áha, a TS budou zase přibývat v liště... až si budu chtít udělat žlutou radost, vytáhnu je :p
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Finalni vysledek z TS je takovy rozpacity, ale ujde to celkem :

    Dost vyuzitelnych XXL : hrozny more XXL, kakaovnikXL 2*, acaiXL, granatXXL 2*, kustovniceXL, granatXL 3*, fikXXL, hvezdnyXXL
    Zcela nanic : krtek 2*, kocka, myval, mys
    Nevyuzil jsem : datleXL, svestkaXL, jedleXL, mandleXXL, merunkaXL 2*, jablonXXL, slivon trnita 2*, bezXL, lokvat, bukXL
     
  10. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Tak tahle akce mě dost znechutila......když pominu vcelku časovou náročnost pro krátké trvání, rozhodla jsem se splnit hlavně úkoly s TS, jak stromy, tak stáje a těšila se, že získám něco z toho, co mi chybí. Jsem zklamaná, zvlášť když jsem v posledních TS neodolala a koupila 4 stáje, ze kterých vypadly zase bobři nevím kolikátí, žluté slepice, holubi a kohouti, ze stromů z akce 5x bez XL, to fakt nemusím.
    Stejně tak na Baha z 10 stromů získaných z úkolu Umělecká díla z písku 7x granátovník různého stupně, kterých už mám přehršel.....
    při 91 lvl, to je fakt na houby.
    Začínám uvažovat o trávení volného času jiným způsobem......no, ještě počkám, co vyleze z toho zbývajícího.
     
  11. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Potvrzuji, akce na zvracení a to zachranuje jen ten stonek. Stáje snad už ani nemusí označovat za tajemné, když z nich stejně vypadnou jenom bobři a skutečně jen náhodou něco jiného, třeba "hodnotná" žlutá výroba mléka. Sazeničky to samé, takový plevel ještě nepamatuji, skutečně čím dál lepší, rozhodně u dalších akcí budu stáje a sazenice dělat jen z donucení, pokud budou v cestě dalšímu plnění, nebo až úplně nakonec, pokud mi na ně zbyde čas a suroviny.
     
  12. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak z chlívků nepadlo nic ale na ostrově jsem se nestačilo divit, zatím jsem jich dala 6 a vylezl mi z toho xxl hvězdný (ten jsem neměla), xxl acai, xxl moringa a xxl Kustovnice :D
     
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Z 5 "podivuhodných" o_O chlévů potěšil ptakopysk (ten mi chyběl) a kivi (už sice druhý ale nevadí).
    Podivuhodné stromy a bahamastromy jsem zvládla jen stříbný a zlatý - tedy 5 kusů. Stomy nic moc zase jen 2x bez XXL , meruňka XXL, slivoň trnitá a mandlovník XL. :( Bahamastomy ještě čekám, nějak jsem je zapoměla včera vysadit. ;)
     
    k.vitek a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. věrazmekova

    věrazmekova Pisálek fóra

    to byla nejhorsi akcc za 6let dala jsem 1800sh a ještě jsem to nestihla a oni daji po 5kusech rostlin ahned na to další akci zo je neuveritelne
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce byla fajn, tyhle krátkodobé mi nevadí. V den zahájení jsem začala až kolem
    půl 6 večer, v noci normálně chrupkala a druhý den se na farmu dostala až skoro odpoledne
    a přesto jsem stíhala i bez použití kupovaného SH a ostatního, pak jen s vodou.
    Z tajemniček se nevyklubalo nic , jen zase odpad do lišty, ale je nafukovací, TS zadara,tak to
    ani neřeším.
    2x pinie XL, 2x bez XXL , ořech XL, lokvát, slivoň, 2x datle XXL, 2x meruňka XXL, pinie XXL.
    Vlk, myš, výrobna angorské vlny oranžová, bobr ++ , včelí úl žlutý.
    2x granát XXL, buddhova ruka, hvězdný XXL, 2x granát XL, papája XXL, 2x pistácie XXL,
    guava XL, tomel XXL, moringa XXL.


    Pitrýsek47 ... na akci bylo času dost a věř, nevěř, tvůj problém, doma jsem
    nebyla, jak jsem popsala, nemám důvod psát něco jiného. Vždyť tady kecat
    nemá smysl, je to hra . Sice jsem měla lufta, že nedokončím, ale dopoledne v den konce akce jsem měla hotovo.
    Bylo by bývalo hotovo už ráno, ale nevyšlo mi to se šípky, chybělo jich 50
    kousků a musela jsem dopěstovávat ( těch 50kousků s SH). SH používám
    vždy jen na začátku akce , spolu s hnojem a zuzinem, jinak není třeba.
    Ono to jde a nemusí se člověk honit a rvát peníze do SH. To nikdy nekupuji.
    Ve hře si vybírám, do čeho dám peníze. A většina hráčů stíhala v pohodě
    a také měla prostoje.
    Ale , ty jsi moje stará rejpna , tak co s tebou ? Pošlu na tě Barbuchu...xDxD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak tomu se mi nechce ani věřit;) ale důkazy nemám tak bych mohl být zase označen za provokatéra, rebela a nevím jakých milých titulů se mi dostalo.
    Zastávám názor, že na akci bylo málo času. Zatím čáp, jedle XXL a hrušeň XL. Dávám je na plochu postupně.
    Další: myš, pinie XL, jeřáb oskeruše (neměl jsem)
    mýval
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj farmáři tak já akci včera také dodělala půl hodiny před koncem s pomocí SH co jsem měla v zásobě a bohužel pro mě nočním vstáváním moc se mě to nevyplatilo,protože z párty zatočení nic extra z tajemných stájích a stromů jakbysmet akorát na baha mě potěšil strom pitomba xxl a samozřejmě stonek.V odměnách jsem postrádala superkrmivo.Takže ve finále jsem celkem zklamaná farmářka HELENIE
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
  18. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Výsledek tajemnic: Hlavní farma 536:
    tragikomické stáje v 95.levelu: oranžová výrobna vajec, žlutí koně, myš, mýval a holubník (mám jich 7!!)
    stromy: oskeruše, lokvát, buk xxl, datle xxl, bez xxl 2x, bez xl, jedle xxl, jedle xl, moruše xl, meruňka xxl
    Baha: tamarind, juvie xxl, pitahaya xxl 2x, granát xl, granát xxl 3x, pistácie xl, pistácie xxl 3x
    Vedlejší farma 260: chlévy: kivi, žlutý vraní úkryt, holubník, 2x žáby
    (94.level) stromy: lokvát, slivoň trnitá, buk xl, datle xxl, jedle xl, švestka xxl, pinie xl, javor cukrový xxl, meruňka xl + xxl
    Baha: avokádo xl, buddhova ruka 3x, granát xxl 2x, pandán xl, papája xl, mombín xxl 2x, tamarind, pistácie xl

    Připadá mi to, jako by si RT dělalo z vysokých levelů blázny, jednomu z mých bývalých kuřat se v 52.levelu vylíhli růžoví koně, na které já jsem nedosáhla za spoustu let hraní farmy...
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  19. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Akci jsem samozřejmě nestihla úplně celou,ale to důležité jsem stihla.Tajemničky jsem odkryla-chlívky propadák-vlk,kohout,žl.kurník,bobr c+,kočky.Stromečky to vylepšili i když většinou xl,ale 2x slivoň,oskeruše,baobab a acai palma xxl potěšili moc.
    Jen velmi krátká doba na pěstování,pořád jsem čekala,že ještě prodlouží,ale nic.
     
    jesterka74 a k.vitek tohle ocenili.
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Akci jsem stihla skoro celou,vyjma 2 úkolu : zlatý a diamantový,připravila jsem se o pomocníky a Husa II. nevadí,bo mám už růžovou.Hlavně,že mám stonek + dekorky.

    Tajemničky na Farmě

    [​IMG] = [​IMG]
    Kotlárna I. .. 2x; Krtek; Kachník I.; Myš
    Javor Cukrový xxl...2x; Jedle xxl; Bez xl .. 2x; Bez xxl; Buk xl; Buk xxl; Meruńka xl; Meruňka xxl; Lokvát; Datlovník xxl

    Baha

    [​IMG] = [​IMG]


    Budhova ruka ...3x,Strom hroznu moře xl, Juvie Ztepilá xxl, Pistácie xl, Pistácie xxl... 2x, Avokádo xxl, Granátovník xxl, Pandánová palma xl, Amherstie


    Nic moc teda,Amherstie potěšila,bude na výměnu jako vše ostatní,třeba se zadaří víc příště

    Úplně jsem zapoměla na 6x PL

    Hned na první pokus vypadnul Strašáááááák xD [​IMG]
    ááá ještě Veselá lilie,se snad picnu

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/7/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.