Mazaný lišák (20.7. - 22.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Ahoj farmáři tak akci vzhledem k tomu, že jsem pracující člověk a krátkému časovému úseku nastavenému od BP rozhodně nedokončím celou. Nasypal jsem tam už 600ks SH ze zásob, abych urval alespoň stonek a nevím, nevím zda k němu vůbec stihnu doplnit dekorace. No uvidíme třeba nám ještě jeden den přidají ;-D. A když nepřidají tak se taky nic nestane, hlavně se dneska v tom horku neroztopit ;-D.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Ono je lepší napsat ,že nehnojíš vůbec a tak ať na hnoji nevydělává nikdo!!!!:p
     
  3. babina9

    babina9 Pisálek fóra

    Akci též nedokončím,bylo na ni málo času.:eek:
     
  4. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    ahoj farmáři tak ten hnůj >:(stál dokonce jednu chvíli 900 kr což je mazec ......................můj názor je že by hnůj měl mít každý svůj ze svých stájí a upotřebit ho kdy se mu zachce a je jedno zda ho má ve stodole 50 ks nebo 1000 ks záleží kolik má stájí a jak bude hospodařit:p ti co jsou v nižších levlech tak vlastně nemají šanci jelikož zápasí s každým krejcare:cry: .................ani se dnes nedivím že plno hráčů už nehraje tak fajn den a ti co stihli tak gratuluji ti co nééééééééééééééééé tak příště:D
     
  5. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    konečně hotovo! Odtajnila jsem baha tajemné sazeničky a tam samé xxl stromy, jediné co mě potěšilo byl tamarid (ten ještě nemám). Dále jsem odtajnila tajemné chlívky a málem mě kleplo. RT si ze mě už děla srandu - když neviměním něco hodnotného za to co mi dlouho nevypadne z tajemných jako teďka pri OD jsem vyměnila Johna Citrona za kiwi:oops: a co mi dnes nepadlo pták kiwi:mad:a další co jsem získala. Takže mám druhého ježka, druhého ptakopyska, třetího čápa (prvního jsem taky získala při OD) a samozřejmě nesmí chybět bobr (Bobr C+):eek: Tak jsou odtajněny i stromky a jen samé xl občas xxl stromy. Jediné z čeho mám radost je kowhai.:D (PS: nevím kam už dávat ty stromy)
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
  6. alenal

    alenal Stálice fóra

    Také jsem teď dokončila, ale jen proto, že jsem doma.
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Casey:
    to jsem psala já, a já jsem nadšená furt stejně :D Třeba ti to bude připadat divný, ale mě neva, že nekoupím hnůj. Chci hnojit, jdu na trh, a buď tam je nebo není. A když je, tak buď pro mě za akceptovatelnou cenu, nebo ne.
    Dřív byl nehorázně drahý při akcích i mimo ně, takže jsem nehnojila v podstatě nikdy. Teď pohnojím aspoň mezi akcema, a před akcí nakoupím plný hnojiště za pár krejcarů. Toť můj názor

    To ale nic nemění na tom, že bych uvítala neomezený hnojiště, ale tak, aby se mi ukládal veškerý vykydaný hnůj. To, co tady RT udělali byl paskvil. Pěstuju zvířata, aby hnůj, který vykydám, šel bůh ví kam, a já si pak při akcích kupovala? No, to byla taky dobrá pitomost, to se na mě nezlob
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Nepěstuju, jenom chovám, takže mám okolo chlívků stromy a ty trhám tak 1x za 10 let, asi jako Chocholoušek.
    Rozmyslela jsem si akci a šla jen pro dekorky (jsou krásné a ostrov stále nemám zaplněn) a oranžové husy. 3236 šípků, 170 paprik, 3250 plaménku a 17 punčů jsem zvládla a to mi stačí.
    Tajemno pro mě není odměna, protože vyvíjet jakoukoli činnost s odměnou ve formě loterijního losu prostě odmítám.
    Tak jsem spokojená, že šlo něco vynechávat a mohla jsem si vybrat, co chci a co budu plnit bez té nenáviděné náhody.
     
  9. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Já nějak nevím co si o téhle rádoby "středně těžké" akci myslet. Od začátku do konce jsem byla doma, jen včera na 3 hodiny u zubaře a akci nemám, dekorky mám jenom dvě a to jsem hnojila když na trhu hnůj byl. Bez SH absolutně nemožné. Napěstovat se nedalo...
     
    jarušenka tohle ocenil(a).
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Chemlon.,

    ubezpečuji tě, že se to napěstovat dalo, akce mně stála přesně 10 ks Superhnojiva, na první otočku rostlin. Sice je dokončená až dnes ráno, ale opravdu se to dalo stihnout. A to nemám úplně holé plochy, ale po okrajích sem nechal stromy.
     
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    No já beru, že ze systému je voda a že si tak myslel hnůj. Jestli myslíš parfémy z piráta jako ze systému, a chtěl by si od piráta i hnůj, tak to tedy trhu moc nepomůže. A nebo si sedím na vedení (a to hodně dlouho), protože nevím o jiném způsobu jak přijít k parfémum - vlastní produkce, trh a nebo pirát. Ale je fakt,že se po parfémech nepídím, mám jich víc než dost ještě od dožínek 2013.

    Casey27
    máme naprosto shodný názor - neomezené hnojiště a je na každém z nás jak s hnojištěm bude zacházet. Ale všichni by měli možnosti stejné a bylo by na každém z nás jak s těmi možnostmi naloží.

    Současná cena hnoje - teď už 700 KR je pro některé farmy pomalu likvidační. Akci chtějí dokončit, chybí pár minut, aby stíhali, ale pohnojit jen hlavní louku čítá náklad 140 tis. A to fakt někteří hráči - zvláště v začátcích své hry - prostě nemají.
     
  12. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Chemlon. : jestliže tvrdíš, žes byla na farmě po celou dobu akce (kromě těch 3 hodin, které ale v podstatě nevadily, protože jsi mohla zasadit před odchodem a když jsi přišla, bylo hotovo....), tak jsi prostě dělala něco špatně... akce se dala udělat jen s minimem SH (na rozpěstování). Nevím, jakou máš strategii na pěstování, ale tady na fóru najdeš hafo návodů, jak na to... základem je MJS a políčka 1x1... navíc v této akci byly odměnou pomocníci, takže po rozpěstování jsi mohla využít jich a nestálo tě to ani floren...
    Stačí trochu myslet a trochu počítat...
    jo a rozhodně to šlo i bez ponocování... poslední sklizeň kolem 22, ranní kolem 9...
     
  13. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Ahoj, tak protože mám i jiné povinnosti, nedokončím tuhle akci. Kdyby byla do večera, zvládla bych ale bylo to moc krátké.:oops::oops::oops:
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Lyzarka [​IMG]
    Cena je v dnešní době samozřejmě směšná, ale byly doby kdy to nakupovali všichni ,než se zavedl parfémovník a bylo možné s parfémy obchodovat!
     
    megi1967 a Lyzarka tohle ocenili.
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Jsem nepoučitelná. Vlastně vůbec nechápu, co na těch tajemnicích vidím. V 90 % je to propadák, málokdy mi donesou novinku nebo něco zajímavého.
    Je tomu tak i tentokrát:

    pistáciovník XXL, granátovník XL, 3x pistáciovník XL, hvězdný strom XL, hvězdný strom XXL, granátovník XXL, papája XXL, pitahaya XXL, 2x budhova ruka

    jabloň XXL, datlovník XXL, slivoň trnitá, kamenná pinie XXL, 3x lokvát, 2x bez černý XXL, javor cukrový XL, javor cukrový XXL, pomerančovník XL

    No a se zvířaty to nebylo o nic lepší:

    ovčín červený, obydlí pro myš, lanýžová farma oranžová, vlčí doupě, holubník

    Nějak si nejsem jistá jestli mě víc štve to, že jsem nedostala ani ptakopyska, ani oskeruši, nebo to, že tam nebyl ani bobr classik.xD

    No jo, co nadělám. Naštěstí je lišta nafukovací, už toho tam mám dost a tak pár stromů a chlévů navíc se tam ztratí. Když se nad tím člověk zamyslí, co bychom chtěli za odměny v takhle jednoduché akci.
    A kdoví, kdy někomu v RT přeskočí a vymyslí akci, kdy se nám všechny ty lištové věci budou hodit.:)
     
  16. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    jak to tady čtu, tak se musím přidat.
    Akce středně těžká?? houby TĚŽKÁ.
    pro ty co nemají dovolenou jako já, nebo v práci přístup na net absolutně se nedá napěstovat- normálně, tedy jen vodou.
    jo pokud má někdo nasysleno SH , hnůj atd, tak pak chápu, že tito farmáři mají hotovo hned.
    Hru jsem začala hrát pro oddech a bez peněz a také to tak zůstane.
    Hraji poměrně dlouho a začíná mě to nebavit. Není problém skončit, ještě pár takových akcí na náhodu. viz rybaření nebo jako tato a skončí více farmářů
    Hezký sluníčkový den, jdu se utopit.
    P.S. mám hotovo ale bylo to o prsa.
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak si jdu fňuknout, můžu?
    Dali mi za odměnu samá sprostá slova : žluté kozy, krtka, mývala, čápa a oranžového krocana (no, ten by ještě ušel).
    Na Baha potěšila Amherstie a tamarind. Zbytek pistácie, juvie a granáty v různém provedení, a guava xl (ježkovy oči :wuerg:)
    A na farmě jsem se nedočkala vysněné oskeruše. Slivoň, lokvát, XXL: datle,meruně, kdoule, buk a tušim mandle.
    XL : dub, buk, kdoule, 2x meruně (fujky :wuerg:)
    Ale je hotovo, dekorky jsem sice dala na fazoli, ale myslím, že je vyoperuju a půjdou na ostrov :D
    A nedali mi bobry :cry:
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro zemanka01: ...Ta citácia nebola zbytočná, protože jsem z předchozího příspěvku vytáhla jen tu jednu větu, aby pisatel předchozího příspěvku věděl, co mám na mysli...
    Takto to dělám já - nikdo nemůže říci, že jde o citaci (technicky vzato), protože to jako citace nevypadá, byť jsem část tvého textu použil. Také jsem udělal párkrát stejnou chybu s citací - teď si už dávám pozor.
    A nyní k ziskům z tajemných stájí a sazeniček:
    kivi, prasata II, kohouti, holubi, myši - vše momentálně uvolnilo místo žlutým kurníkům se zlatými hovínky...
    datlovník XL a XXL, bez černý XL, mandlovník XXL, švestka XXL, buk XL, meruňka XL, jedle XXL,
    lokvát (!) a (světe div se) jeřáb oskeruše !!!
    Navíce jsem měl ještě z minula nějaké dvě sazeničky - ty mi daly kowhai a bez XXL
    Takže celkem spokojenost - teď rychle návrat ke zlatým exkrementům (zatím cena stále mezi 700 - 900 Kr).
    EDIT:
    Patřím k těm, kterým se aktuálně stav na trhu s hnojem velice zamlouvá, protože mé slepičky kadí jako o závod, div se jim neroztrhne řiť...
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    -wiolan- vždyť to jsou super stromy ani stáje nejsou k zahození. RT určitě nebude rozdávat novinky ve velkém. Pro toho kdo na TS nemá floreny a nekupuje by to byl dobrý výsledek. Chápu, že kdo už má těch stromů víc očekává novinky.
    Přikláním se k názorům, že na akci bylo málo času.
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    zemanka01: Ano vím, že jsi to byla i ty a naši konverzaci si přesně pamatuji. Ale nebyla si jediná, proto jsem neoslovil přímo tebe. Ty si aspoň za svým názorem stojíš, máš svou strategii a priority hry, takže v podstatě hnůj nepotřebuješ a pokud náhodou akci nedoděláš... tak to bereš s nadhledem ,-) Pokud bych měl mluvit čistě za sebe, tak hnůj taky nepotřebuji. Dostatek KR získám jinde, mám obr stromy na celou farmu, KR konto je neustále devítimístné a čas na hraní mám neomezený (bohužel). Ale dívám se na hru tak nějak komplexně a dokáži pochopit, že pro některé hráče to může být dost podstatný problém. Pokud např. chodí do práce a mají další povinnosti, tak jim pohnojení (zkrácení o pár minut) může pomoct k další otočce akční a třeba akci díky tomu dokončí ,-)
    Každopádně si myslím, že neomezené hnojiště, nákup, prodej, vlastní produkce..... by bylo nej řešení a už by bylo na každém jak s tím naloží.... zda bude produkovat a schovávat pro sebe, prodávat, nakupovat.....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.