Mazaný lišák (20.7. - 22.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak konečně začneme zase pěstovat xD jsem pořád špatná z toho "rybolovu" a teď nákup "rybožroutka" :) .. no akce supr a plodin není tak moc, by se to mohlo v klidu stihnout :p a přemýšlím, že "Vířivku" a "Maďarské barvy" hodím na plac za horší dekorky. Spolu 2 600 BZ/BZZ dvakrát, či třikrát za den a když se přidají mazlíci a produkty o_O no bych řekla skoro dvakrát tolik :D .. se těším a u mě příjemná změna ;), alespoň po předešlých akcích :)
     
  2. modrásek50

    modrásek50 Pisálek fóra

    No nevím, nevím - akce na tři dny - je parné léto a nejde jen sedět u pc....:-(
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Další utírání nosu židlí- Fakt už nevědí, co si vymyslet, ale přesně určí, co za to budou chtít.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jdu do toho. Třeba dostanu konečně tu oskeruši. A dekorky se mi líbí. I stonek je dobrej (až na to sklízení teda). A konečně si zapěstím a chlívky našoupu do lišty. Kdo má ty potvory porád živit. Co stihnu, to stihnu, žádnej stres ;)
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásný večer všem a jako vždycky jdu do akce s nasazením. Je to docela krátký čas, ale uvidíme, když nás technika nezklamme, tak snad to zvládneme!!!AŤ se nám daří!!!;););)
     
  6. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj Farmáři
    rád bych sdílel s Vámi nadšení z akce. Ale jelikož jsem pracující lid, který má pracovní dobu od nevidím do nevidím a nemá přístup k Pc v práci tak tuto akci hodnotím jako podpásovku. O víkendu jsem vždy všechno dohnal, ale teď, teď nic. Zapláču si a tiše budu závidět těm co akci udělají.:p

    Fa91, Ba210, Pe5, Spa4, Kvě4, Mar3, AO
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    bubák1960, modrásek50

    Holky, holky, kdepak jste vzaly 3 dny? Jen 48 hodin nám na to dávají :(


    Je to ale docelam mazec. No nevím, zúčastním se, a uvidím, co stihnu.
     
  8. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Ahoj, tak odjíždím na zahradu trošku makat a relaxovat. Všude jsem dala stromy a výrobny a do pondělí do 14 hod. nechám farmu pěkně v klídku. Doufám, že se urodí dost třešňových papriček a akcička se povede. Mějte se tu krásně ;)
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
  9. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Já tentokrát nic. Mám čtyřiadvacítku bez PC, takže mi zůstane 13 hod čistého času - což určo nedám. Všem ostatním držím palce, ať to roste a hlavně padá :) :)
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Čím Maďaři toho Varuna naštvali, že dostali jenom tři dny? Třešňová paprika mě rozesmála, pálinka by byla lepší.
    Jinak vidím, že jsem zase vklouzli do starých pantoflí, nic objevného pro nás RT nepřipravil.
    Jó napot kivánok.
     
  11. lboza

    lboza Pisálek fóra

    5500 plodin -to jsou 4 otočky s mrkvovkou to se dá v pohodě stíhat
     
    maribeja, Blonda141 a evainfo tohle ocenili.
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Prý střední náročnost ...... o_O A co tam dělají ty vořechy .....:wuerg: Jooo, kdyby byly jabka, tak se to dá za středně těžký považovat,
    ale takhle .... :cry:
     
  13. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak to je zas úlet nebo nechápu myšlenkové pochody těch,kdo akce připravuje.
    Pondělí z práce před 10 večer-to tak akorát zaseju než padnu do peří,ráno opět do práce,středu nepočítám akce končí opět,když jsem ještě v práci.Takže na akci mám zhruba 6-7 hodin v úterý.
    Hmmm, to jí ani nebudu začínat,i když je mi líto těch tajemniček. Zatím jsem sice vždy dostala plevel,ale co kdyby.
    Bohužel nějak přestávám mít motivaci.Hra mě stále baví,ale už prakticky jen seju a krmím,akce tak nějak počochním,pokud stihnu je to k dobru.Už to není žádný relax.Honit se v nejkratším čase-ahá-nestíháš,jseš závislák,kup balíčky. Tůdle. Jojo,kdo má,chce ještě víc.
     
  14. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný tropický den přeji všem farmám,
    akce se mi celkem líbí jdu po dekoracích jestli stihnu mag.stonek bude fajn když ne nic se neděje.Ta vířivka se mi moc líbí.
    Přeji všem hodně úspěchu.
     
  15. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    když vynechám zlatý a diamantový stupeň u 2. a 3. úkolu, tak budu potřebovat "jen" 190 paprik, 4350 plaménků a 4716 šípků... to by snad šlo, navíc stihnu i začátek ve 14h, bo mám ranní xD dekorky jsou hezké a ve stonku překážet nebudou xD
     
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jak napsal baroland - dekoračku na dvoreček, tak tu bych taky chtěla, je povedená, ale času není mnoho, no snad to stihneme. S úsměvem jde všechno lépe, tak s chutí do toho!!!;););)
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem asi nějaké zabržděná. Jdu jako pomalu připravit famu na tu akci, přemýšlím, co zasadit, jestli begonky či něco jiného, na poho nebo na pidi. Pak kouknu na datum a vono je to až pozítří o_O Co plašim ? Asi ty vedra :eek:
     
  18. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Akcia celkom fajn, len som zvedavá, načo mi bude tých ďalších 36 hviezdičiek? Mám ich už vyše 1000 a na strome nič zaujímavého. Na ten asi zabudli.Na tajomky sa už teším
     
    Basted23 a evainfo tohle ocenili.
  19. Lindusha

    Lindusha Pisálek fóra

    tak to je peklo..po dobru těch tří dnů, jsem v práci:( to budu ráda, jestli se dostanu aspoň k třetímu úkolu...snad je to jen technická chyba a akce bude prodloužena:)
     
  20. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Akci zkusím, jen se obávám, že když nestihnu, tak mi zase zůstane na stonku šedivý stín řádku. Dekorky jsou krásné což o to.
     
    1robinsonka1, maribeja a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.