Mazaný lišák (20.7. - 22.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maiki66

    maiki66 Pisálek fóra

    Ahoj já to nestihnu určitě,ale fandímvšem,kdo se do toho pustili a dokončí(i nedokončí) byla jsem s kámoškou na pivu,páč je v bytě horko,zalila jsem si bylinky na balkoně a teď jdu něco teprve zasít a zalít na farmu...lišák je liška podšitá;)
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 já mám zase na hnojišti tento stav [​IMG]...což je pro můj smysl pro pořádek děsně traumatizující a jak na potvoru na trhu nikdo neprodává bobky po 1 kusu :D

    EDIT: nepřičte...nepustí mne to koupit víc jak jeden kus
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Jednoduchá pomoc!! Vem jakoukoliv nabídku,on se ti ten jeden kus přičte!!xD

    Aha tak to jsem netušil,dříve si mohla koupit jakékoliv množství,ale přičetlo se ti jen kolik ti chybělo do maxima!
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  4. Markétka1111

    Markétka1111 Pisálek fóra

    Při dvanácti hodinovkách v práci toho moc neudělám. Asi je to pro nepracující
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: Tomu utnutí mistra se snažím vyhnout po tom, co mně chyběl 1 nebo 2 kusy a raději si nechávám drobnou rezervu ,-D Ovšem jestli u tebe nezapracoval ten zlatavý mok ,-)
    [​IMG]
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na noc jsem dal šípky, ať je to rychle hotovo :). Třešňové papriky jsou komplet, punče taky, takže zítra už jenom rostliny ;).

    plamének: 2531 / 5500 ( chybí 2969 )
    šípek: 802 / 5500 ( chybí 4698 ) + zaseto na hlavní louce, divoké louce a mýtině
    třešňová paprika: 212 / 125 ( chybí 0 )
    ohnivý punč: 27 / 27 ( chybí 0 )​
     
  7. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    čarodějka007
    Moc se omlouvám, nevěděla jsem, že jsou zde vítány pouze pozitivní příspěvky. Nevztekala jsem se, pouze jsem sdělovala svůj názor, nemusíš být hned tak nepříjemná. Taky bych mohla jako ty napsat "když ti můj příspěvěk vadí, jednoduše na něj neodpovídej a nevztekej se."

    Rozhodně by mě nenapadlo cizího člověka urazit na základě jednoho příspěvku, ke kterému si navíc podstatnou část informací jen sama, samozřejmě špatně, domýšlím. Jak můžeš vědět, že akci nestíhám jen z toho důvodu, že si to neumím promyslet stejně dobře jako ty? Na farmu se dostanu 1x až 2x denně a to večer. Opravdu bych byla ráda, kdyby mi někdo, komu to tedy přemýšlí lépe než mně, poradil, jak při těchto možnostech akci stihnout.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím a přeji hezký večer. Přestože jsem začala s více jak 3 hodinovým zpožděním,
    dovolím si doufat, že i když zase zítra budu poletovat mimo PC, akci snad stihnu dodělat.
    Budu se snažit..xD
    plamének: Mám 1338. Ideální stav 1007. Plním na 132,9% Hotovo 24,3%
    šípek: Mám 443. Ideální stav 1007. Plním na 44% Hotovo 8,1%
    třešňová paprika: Mám 182. Ideální stav 47. Plním na 387,2% Hotovo 71,4%
    ohnivý punč: Mám 9. Ideální stav 5. Plním na 180% Hotovo 33,3%

    Ještě jednou sklidím plamének a na noc hodím šípek. Ráno zase hodím šípek, ten mi
    pokryje dobu, co budu pryč. A pak se uvidí...
    Přeji pohodové dokončení akce všem.
     
  9. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Já nechápu, jak v tom letním vedru může být tak pracovitý , aby mněl více jak půlku hotovou :).Já to nezvládnu, někdo musí taky pracovat :-D
     
    Hermionka02, .mama789. a mendalam2 tohle ocenili.
  10. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak moje sklerotická hlava opět nezklamala. Vzpomněla jsem si, že se něco má dít teprve před hodinou, takže teprve teď začínám :) No nic, co stihnu, to stihnu, svět se nezboří :D

    Hele, a jak nám chytře dali na rozpěstování jen 5 kytek, aby si lidi koupili koše. Kdyby dali aspoiň 10 :)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    To máš tak, my důchodci jsme si už svoje odpracovali, a i tak, i když jsme teď v jednom fofru
    i v důchodu, jako velmi pracovitá část národa stihneme vše. :p

    čarodějka007.... udělám , co bude v mých silách, nejsem zvyklá házet
    flintu do žita. Nakonec, to by bylo, aby se česká důchodkyně vzdávala
    bez boje.
    aktuální stav:
    plamének: Mám 2574. Ideální stav 1072. Plním na 240,1% Hotovo 46,8%
    šípek: Mám 443. Ideální stav 1072. Plním na 41,3% Hotovo 8,1%
    třešňová paprika: Mám 182. Ideální stav 50. Plním na 364% Hotovo 71,4%
    ohnivý punč: Mám 18. Ideální stav 5. Plním na 360% Hotovo 66,7%

    Pokulhávám se šípkem, ale to se za noc a dopoledne dožene. ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajaable určitě stihneš, pokud teda v té vaší divočině nevypnou proud nebo net...

    Já začala se zpožděním 4 hodin a pokud bude fungovat internet, nedělám si starosti, že bych to nezvládla :music:

    plamének: 2663 a zaseto na 3 plochách
    šípek: 2405 a půjde na plochu po plaménku - taky pak musím něco dělat
    třešňová paprika: 133 (mám už nadbytek)
    ohnivý punč: 27
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já nevím, jestli mi to přemýšlí lépe, ale ráno vstanu o půl hoďky dřív, uvařím si kávičku, mezitím se nastartí farma. Zaseju,zaleju, podojim, pohnojim atd. Platím si kombajn (bo nehodlám zešílet ještě více), tak není problém přestavět eventuelně na pohopole, čímž minimalizuju prostoje, pěstí - li se krátkodobka. Pohnojim dle potřeby. Přijdu z práce, uvařím kávičku, sklidím, přestavím dle potřeby na pidipole, zaseju, zaleju, pohnojím, podojím...dám jednu dvě otočky, (mezitím nějaká ta otočka v kuchyni) a spát (po celou dobu jedu s MJS, rozpěstování s bílou nevinností, vodou, hnojem, SH a vrtulema). Jedu všechny akce na dvou farmách (na té druhé bez kombajnu, růčo fůčo, takže tam je to většinou taktak, ale dávám to)
    Že vono to bude tou kávou :D

    Ohnivé omáčky jsou namleté
    Plamének 1500 (+zaseto)
    Šípek 607 (půjde na noc)
    Ať se daří;) A jelikož mi selhalo toto a pohnojila jsem to proso, tak zas trochu pocourám xD
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  14. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Idem do toho, keďže som lišiak :D:D:DUvidím čo stihnem ale mám hodne superhnojiva tak to využijem + bielu nevinnosť
    Ostatným želám veľa šťastia :)
     
  15. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    na pohopolích je čas s SH + voda + 20% zvýšení účinnosti SH (bílá nevinnost + strom moudrosti) následující:

    šípek (6hod) - 7:42
    plamének (4hod) - 5:08

    a když bych ještě sehnala i normální hnojivo xD tak je to 6:55 a 4:36

    Edit: tak teď jsem zasadila šípek s SH a vodou a je to dokonce jen 5:43
     
    Naposledy upraveno: 20/7/15
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A s akcí jsem u konce, farmu jsem vrátila do normál stavu. Docela tohle občasné vybourání si pochvaluju, farma dostane trošku jinou podobu i když se stejnýma stromama a pár chlívkama.

    Snažím se moc nepřepěstovávat, někdy to prostě ale nejde úplně přesně.
    [​IMG]
    Ohnivý punč už je také do úkolu "namletý" a po semletí zbylo na úkol 346 papriček. Myslím si, že tentokrát náhodné číslo k vypadávání RT docela uvolnilo.
    Pro dnešek asi už končím, do úkolu to naházím až zítra, to je činnost, kterou tedy vůbec nemusím.
    Dobrou noc.
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    vím že to sem nepatří,ale už někdo nahlásil sekání hry?>:(
     
    maribeja, Viky007 a nechci22 tohle ocenili.
  18. cemm1996

    cemm1996 Zelenáč fóra

    včera a před chvili znovu ,protože už mě to sekani štve začalo to u děsivky a je to čim dal horši
     
    maribeja, Viky007 a nechci22 tohle ocenili.
  19. silviec

    silviec Mistr fóra

    pridam se k nespokojenym,farma jede desne, pc necistim NIKDY, a když jede tak jede, ted by i savo nepomohlo, mam 5 prohlizecu, všude stejne-vim , ze se mezi sebou mohou bit, ale normalne, to nedelaji, sklizeni je opruz, i tak zítra rano bude hotovo s SH, ale nevyvymenim farmu za koupani, jizni morava, spat se tez neda

    když to nejede není chyba na mem prijimaci))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((
     
    Naposledy upraveno: 21/7/15
  20. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Silviec: A to je možná ten problém. Máš PC přehlcený různým "svinčíkem" z procházení po netu, spoustu prohlížečů, kteří mezi sebou nemusí spolupracovat a také nemusíš mít vše aktuální. Méně je někdy více. Mě farma na HoG jede naprosto OK a když vytáhnu důchodce HP (7let starý) tak tam farma jede rychlostí invalidního šneka... Takže asi tak. ;)

    Co se papriček týče, ty už mám i do foroty, šípek je skoro hotov, během dnešního dne dokončím a dosázím do úkolu. :)
     
    Simík21 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.