markisz - představení

Diskuze na fóru 'Představení hráčů' zahájená uživatelem markiszka, 1/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. markiszka

    markiszka Pisálek fóra

    Ahoj. I já jsem se rozhodla, že se Vám představím. Farmeramu jsem začala hrát dávno. Ze začátku jsem chodila pouze na farmu a časem jsem přišla i na forum. Tehdy to na fóru opravdu žilo a já tam chodila třeba i ve škole o přestávce, jen abych odepsala. Po nějaké době mě to jako každá jiná hra přestalo bavit. Já patřím mezi ty, kteří když přestanou hrát nějakou hru, už se k ní nevrátí. Jenže farmerama je vyjímka. Toto je můj asi třetí nebo čtvrtý návrat. Za tu dobu jsem zde poznala několik fajn lidí a s některýma jsem se poznala i osobně. Možná některé znáte např. piginku, tanu66, bopicka007, jahůdupetricku atd. Jo a pamatuju si jak ještě pršelo na farmě. :D
    No a teď něco málo o mě. Je mi 22, jsem studentka VŠ, brigádně pracuju jako pokerová dealerka(rozdávám poker). Mám ráda kočky, doma máme 2 mourinky, a všichni to o mě ví. Díky mému přítelovi jsem začala mít moc ráda hip hop, byla jsem na několika hiphopových koncertech.
    NO kdysi jsem měla na starém fóru svůj deníček a myslím, že jsem ho pak i předělávala na nové forum, nejsem si úplně jistá, ale vím že jsem svůj deníček nikde teda nenašla no :D