Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    mě to být u zadní části jako lavsonce, tak bych u té hry už nebyla, natož dělat akce, komu není rady, tomu není pomoci :)
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj hraběnko, to je v pořádku. Mám dneska povídavou, tedy spíše psavou a nevadí mi to napsat o pár řádků více. Záleží na každém co a jak si přebere.... kdysi někdo řekl:"Kdo chce, hledá způsoby a kdo nechce, hledá důvody" a já bych možná doplnil:"A někteří už ani ty důvody nehledají." Možná i díky tomu vašemu "babskému" sdružení ( Vysočina už je Morava, takže víš, že výraz baba se nepoužívá jen pro ženy ve věku mezi rakovinou a smrtí, ale v obecném slova smyslu) jsem sám našel nové impulzy k tomu, abych na svojí farmičce pomakal ve smyslu jejího zvelebení a vylepšení a sám za sebe musím říci, že to funguje. A za to Vám dík. ;):inlove:
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak mně zbylo přívěsků jen 649. Nejspíš to bylo tím, že jsem upřednostnila výdělek a dva dny točila řeřichu s mrkví na prodej :p

    Některým hráčům se divím, že s tím ještě nesekli, když je to takovej vopruz pro ně a hra jim nic nedává...
    A jsem hrozně šťastná, že se najdou hráči, kteří si přečtou rady "starších", vyzkouší nové věci, které doposud nepoužívali (neznali, ignorovali...atd...) a pak vám písnou, že to zvládli - že to prostě jde. Je jich jak šafránu, ale jsou tady :D A kvůli takovým mě ta hra těší ještě víc a klidně si tu svoji hubu budu třepit i nadále ;)
     
  4. agoros

    agoros Perspektivní autor

    mám navyše 969 ks príveskov a to nemám žiadnych citrónov ani podobné "hračky", ktoré podporujú vypadávanie, v noci som spokojne spal a jeden den som bol dokonca skoro cely mimo PC. tak tu prosim nepiste, ze kvoli hodinovemu vypadku ste hru nedokončili. nechceli by ste nahodou aby sa časomiera zastavila aj v noci ked spite?
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Mas pravdu a treba tva psava nekoho pomuze zas nakopnout, protoze motivace je mocna carodejka a podnet silny mag ;) A vzhledem k tomu, ze ve hre od RT se nam toho jaksi obcas v potrebne mire nedostava, je dobre vedet, ze na foru funguje prvni pomoc :):inlove: Tak me napada - od patku makame nepretrzite na dilne, svatek nesvatek, dneska mam sabes resp. sabes ve smyslu pobytu doma a nucenych domacich praci s nim spojenych... a asi bych taky potrebovala trochu namotivovat, pac se uz 2 hodiny nemuzu dokopat k tomu, zvednout se a jit neco delat xD
    Zaverem akce: cerna vrba XXL (nemela jsem, takze potesila), zbytek listovky vc. zlute osli staje :music:
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Moc jsem neměla čas sledovat tuto akci.
    Nějak jsem nestíhala ale dokončila.
    Teď jsem se podívala kolik mi zůstalo padátek a ono jich je 1039 ks.
    No kde já to nabrala to tedy nevím.
     
  7. hb56

    hb56 Rádoby autor

    Přidávám se k těm spokojeným. Akce dokončena až dnes před polednem, stonek aktivován, přívěsků navíc jen 57, po odtajnění bizon, vistárie a 2 ledové jedle (dva stromy šly do lišty).
     
  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    karbar - koukala jsem koukala, že jsi mi nějak zmizela z denních dárků, už jsem se bála že jsi odešla nadobro. Ráda slyším že jsi dokonce dokončila celou akci.

    Už jsem sem ani nechtěla přispívat, přišlo mi, že už vše k této akci bylo řečeno, ale také bych se ráda připojila ke spokojeným ve smyslu dokončeným. Padátek mi nakonec po všem dodání zbylo 595. A to jsem 4 dny z akce měla kvůli dovolené omezený přístup k PC a nepoužila jsem ani žádné jiné výhody hry jako SH, kaštaňák, vyšlechtěnou květenu, či něco z mixéru. Dokonce jsem ani nekoupila žádné koše. Vše hotovo jen za pomoci MJS, plánování, píle, hodných sousedů a přátel co posílali dárky a samozřejmě rad tady na fórku (třeba jako že na vypadávátka je nejlepší cibule, artyčok a borůvka, což potvrzuju). Takže za mně v tomto smyslu spokojenost, když jsem na začátku akce četla ty počty a ještě udanou těžkou obtížnost, a k tomu moje dovča - moc jsem nedoufala že bych si došla pro řádek, ale naděje umírá poslední a řádek už mi řádkuje. Díky všem tu na fórku za rady, a díky že jste ochotni je tu psát i víckrát, protože "některé věci mi stačí říct 3x."
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Dělám to pokaždé, udělám to i teď. Akce obyčejná, běžná a téměř nudná. Začala včas, problémů bylo minimum. Brutální počet padátek byl nakonec úplně na pohodu, kdo měl dostatečný level a neflákal se, klíďo akci splnil. Odměny (krom stonku) odpovídající posledním měsícům->tzn.->pro mne po odkrytí TS v podstatě žádné. Akce mne nenadchla ale ani nepohoršila. Uděluji hezkých 75 %, ale přitom se mi kroutí kudla v zádech, asi by zasloužila méně.
     
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Prepperka
    neboj mne se jen tak nezbavíš.
    Nemíním tuto hru vzdáti na to mně moc baví.
    Ale začala jsem chodit po 4 letech do práce - tak trochu nestíhám.
    Mám hru i na telefonu, ale při obědě mám čas jen sklidit a zasít.
    Doma hladové děti a teď se mi ještě vrátil domu přítel po 14 ti dnech práce.
    Tak a teď čemu se budu asi věnovat nejvíce?
    Doufám že ti to zas až tak neublížilo, že ti nepřišel ode mne denní dárek - dělám co můžu a že už někdy ani nemůžu zasednout k PC.

    Jinak už ani nevím co jsem měla v tajemných - asi to bylo něco moc tajné že to nezůstalo ani na ploše.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já beru všechno v životě, včetně třeba hraní farmy, podle mého děda. A ten říkal: "Když chceš něco udělat, začni hned. A když už to děláš, tak to dělej pořádně, nebo se na to rovnou vys...esouvej." A ono to funguje.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Přívěsků zbylo kolem 600, ale je to tím, že jsem dávala i na noc akční a pěstovala na 2 plochách, při bourání a u dlouhodobých by to bylo v jiných číslech.
    druide, pevně věřím, že i jako farmářský stařešina si výzvu najdeš, předěláš farmu na velké pole a bez kombajnu, na ten nebudeš mít, ale také bez brýlí to je ta výzva,se pokusíš strefit a zasítxD
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    GordonSargent - pochopitelně, to pak bude přesně ta správná výzva, ale v mém případě bude potřeba ještě pár ( možná i desítku) let počkat, aby se naplnily parametry, které sem píšeš. ;)xDxD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak hlavně v nejbližší době neotvírej balíčky, které sis neobjednal. Některý by mohl obsahovat světelný granát... V lepším případě skončíš na těch velkých polích, v horším se začneš učit číst tečky...
     
  15. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Možná tě překvapím, ale nic jsem nekoupila. Proto jsem i dokončila až dnes, čekala jsem na padátka. :)
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Také jsem upřednostnila výdělek a přesto mám 1159 vypadávátek navíc, je fakt že u mě to padalo i z řeřichy, ze salátu ale ze sena skoro vůbec :))

    - výjimečné na tomto fóru je, plno zkušených rad, porovnávání na testovací a hlavní farmě, popostrčit farmáře, že jde relativně "zadarmo" tuto hru hrát na vysokých příčkách.

    ať už to je možnost využití skleníku, alchymisty, SPA, řemeslných produktů co zrychlují produkci čehokoliv.. když nesype z plodin, možno získat barevné chlívky při OaD - plno lidí se jich rádo zbaví, nemusíte mít hned růžovky, oranžády jsou nepřekonatelné ať už se jedná o 1 krmivo a dvě zvířátka a též i úsporu místa... Testnout jednu akci s chlévy, když ani to, ještě tu jsou stále stromy či výrobny, nebo jejich kombinace.

    Není potřeba nakupovat košíky, dokupovat padátka a jen brblat, chce to jen a jen testovat na co je jejich farma nastavena... nebát se mixovat. Když mě vyhodí dveřmi vlezu oknem nebo komínem...

    Uznávám jsem lenoch, kombajn kupuju ale také ne vždy, někdy si vystačím i s licencemi, uznávám jsem chtivá novinek, čas od času koupím balík florenu za stopádě ale když nepadne, svět se nezboří, dobře aj si ráda pošlechtím tak 3-4 do roka koupím i velkej balík superka. Ale přesto se nepovažuju za extrémně platícího hráče, premium nemám, turbo mlýn tak 2x do roka na měsíc (podle toho zda na to mám či ne).

    Nejvíc mě baví ta možnost co všechno mi farma dá zadarmo, co vše mohu vylepšit pro vyšší efektivitu a jaké jsou vlastně limity a zda je nejde posunout dál :)

    Edit: Pruhovaná to mi nedělej :D :D :D fakt jsem si poprskala monitor :D :D kdo to má mejt, když už mám jarní úklid za sebou :D :D :D
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  17. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj a fajn farmaření.
    Akce celkem na pohodu, neurazila, odměny fajn, ale stále je dost co zlepšovat. ;)
    Za mě celkově - 66%
    Veliký dík za výborné komentáře, moc se bavím - už toto je veliký důvod, proč farmařit dál. :inlove:
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Andulííí, ty už se zase vytahuješ -.- A já mám pak z toho deprése :cry:
    Mně to z řeřichy nepadalo ani když jsem ji točila s citrónama xD Navíc než se mi tam povedlo ty citróny naimplantovat, pak znovu načíst, sklidit, uklidit do lišty, přidat pole, zasít, přejít na druhou plochu, sklidit 5 polí, zbourat 5 polí, posadit citróny, aktualizovat, sklidit, uklidit, přejít, sklidit, zrušit, posadit, aktualizovat, sklidit, uklidit, přidat, zasít....sleduješ to, jo ? o_O:eek: Po třetí točce jsem vypadala jak po týdnu v lihu :oops: Pilulky mám dobrat všechny (sedmá krabička už prý stačí obden a po Vánocích na kontrolu). Tik v levém oku a pravém ukazováčku prý snad časem odezní :wuerg:xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.