Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Po přečtení jsem se zhrozila.
    Jako fakt více pajdátek než akční?
    No uvidíme u mne v půl čtvrté až se vrátím z práce.
    Sice mám hru na telefonu. Za což děkuji abc23 za rady při instalování. Funguje.
    Ale první sklizeň chci učiniti s JC a těch 6 stromů by se mi spatně odklikalo na tom telefonu.
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné pozdní odpoledne. Tak nás zítra čeká akce, kde je potřeba hromadu padátek, ale je to akce, kde je odměnou stonek a to je pro mně velká výzva. V tuto chvíli myslím na to, že odměnou na stonku jsou body, ty se vždy hodí, plus nějaké přilepšení. Třeba to bude jednou za měsíc pomocník a ten je taky dobrý. Z požadovaných rostlin mi chybí pouze řeřicha a tu napěstuji během chvilky. Ostatní plodiny mám v zásobě 30 000 a více. Souhlasím s Lyzarka - hlavně, že nemusím jít na farmu každou hodinu sbírat vajíčka. Koše jsem ještě nikdy nekoupila a snad i tuto akci zvládnu vlastními silami. Na noc se budou dávat dlouhé rostlinky a určitě to bude padat. Nu což, všem nám přeji hodně padátek a zítra hurá do akce.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak já jsem sběratelka řádků a tak do akce jdu.Doufám že dopajdám k zdárnému konci.
     
  4. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No tak na to jsem velice teda zvědavej těch vypadávátek je strašně moc no mam strach že to moc padat nebude. :-(
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    no tady je to jasný musím se vrhnout na salátxDxDxD
     
  6. trven

    trven Pisálek fóra

    Také se mi značně nelíbí počet požadovaných vypadávátek. 2200 je opravdu moc. Sice to padá ze všech ploch ale nevim nevim jestli budu mít stonek. A jen pro dekorace se mi nevyplatí jít, dávájí tentokrát málo BZ, v parku mám samé o moc výhodnější. Stonek dává slušný počet BZ, ale co ta 1 kukuřice nebo 1 slunečnice aj. co vyleze z bedny o_O
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu drsny, to nemaj svatky? Trochu divny, aspon teda jsem spis myslel ze jich maj jeste vic nez my, takze mel byt nejaky mene drsny pocet padatek...
    367 kusu za den, noooo, kolik bylo obvykle vypadavatek pri predchozich akcich se vsema plochama?
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tak jsem mohla konečně nakouknout a úplně se lekla ... kdyby bylo ráno a chystala se do práce, si nemusím foukat hlavu, by mi stouply hrůzou vlasy xD ... ráno jsem zaplnila lesní mýtinu obr stromky, tak pojedu jen na dvou plochách a to se určitě zvládne. Stonek po 12-ti hoďkách vypadá supr, je potřeba dekorka do koupeného stonku a teď jen jak to bude padat ... jsem vážně zvědavá :D
     
    Naposledy upraveno: 11/4/17
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    To bude brnkačka;)
     
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    ... na nervy :p
     
  11. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ráno jsem nestíhala mrknout a teď koukám vymetená stodola. Něco dopěstuji, do akcičky jdu. Jsem zvědavá jak budou padátka padátkovat. Přeji nám všem hooooooooooooooooodně úspěchů, ať stíháme. Jára
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD ha, "troška" padátek a "troška" akčního - vidím to na "trošku" adrenalinu
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Když adrenalin, tak pořádný - na mýtině polovina bezinek, polovina ořechů :music:
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    karbar
    :D Ono to chce na tom mobilu trochu natrénovat, což o to -trefit se na to, co chceš zbourat je ještě brnkačka, ale pak položit to, co chceš a kam chceš :D Většinou věci z lišty zůstavají na ploše v pravo a nejdou až tak vidět, prostě tím prstem musíš jet až na to volné políčko a tam usadit, to natrénuješ ještě. Tak super, že jsi vše zvládla a snad i akce budou pro Tebe plnitelnější..

    Na trhu jsem něco prodala, zásoby nějaké jsou ještě, tak teď už jenom, jak bude hra nastavená. Nářky s padátkama si nechme až tak 3-4den, vždyť může být popuštěná uzda a bude padat ze všech ploch ;)
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ajtyk díky, mám jednu plochu, tudíž bych mohla napěstovat v pohodě, když jeden a 1/4 stačí.... :) ještě kouknu čeho mám dostatečné zásoby, rostliny přes 10k těhle mám /20k jsem dokupovala, zbytek jsem měla/ ... něco napěstuji ještě teď večer. Plody stromů mám... padátka budou hustý. Když vypadne net nebo proud jsem v loji... no uvidíme.
    Krásné jarní svátky všem :D
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Celá akce je o padátkách. Vyjádřit se nyní, zda je vše špatné je asi předčasné. Na normální akce při přípravě dávám všude pidi pole. Tentokrát jsem se lek a srabácky jsem využil poho pole s vytuněným ječmenem a doplnil pidi polema s bérem. Na baha postupně bourám krátkodobé věcičky a nahrazuji je déletrvajícími. Očekávám peklo a proto se tato moje příprava o dost liší, než u předešlých akcí. Bylo by divné, kdybych akci nedokončil. Co je mi však předem jasné je, že v žádném případě nekoupím koše a jestli to nenapadá pouze mou pílí, tak dost přehodnotím své KFC. Akci zdar a držme si vzájemně palce a doufejme, že RT nejsou úplní mimoňové.
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný dobrý večer, při pohledu na vypadávátka, mi málem vypadly oči z důlků. Musela jsem se ještě jednou podívat a je to pravda 2200...no to tu ještě nebylo. Zatím jsem žádnou akci nevzdala, tak také tuto zkusím, uvidíme, jak to bude padat. Tolik volného času nebude, rodina se sejde u mne na velikonoce, tak snad to nějak zvládnu. Pěkný večer a zítra ať nám to padá.;););)
     
  18. orangeking

    orangeking Zelenáč fóra

    Ahoj, chápu to správně že dárek se bude moc dát poslat až od 16 lvl? Znamená to, že moje malé kuře mi ho poslat nebude moct?
    Předem děkuji za rychlou odpověd.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/17
    petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    stonek ten beru, padátka snad budou padat když bude ten svátek a kohoutek uvolněný
     
    milostivas, petaM2001 a babako tohle ocenili.
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Zajímavá akce. :D Video určitě vyjde zítra. Ještě bych chtěl upozornit na Velikonoční soutěž, kterou najdete zde na fóru. (odkaz je i v mém podpisu) Soutěží se o 50 Velikonočních marmelád a JC body!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.