Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veselámalina70

    veselámalina70 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Ahoj kamarádi,spoluhráči a sousedé,
    Třetí akci za sebou neuhraji,protože,kdo nesype,tak nemá šanci. Mají to dobře promyšlené a my hlupáci se zase nechali oblbnout. Už,kdyby byla nějaká naděje,že to snad nedej bože zvládneme,tak si pánové usmyslí, že se nám nechají podívat na "krátký film"a mají o koruny postaráno. Vypadávátka bez koupě posbírat je nemožné i když padají ze všech ploch, ale po pár kouscích,takže sbohem stonku. Všem co se to podařilo uhrát bez peněz gratuluju a nám ostatním přeju,aby se nenasytný RT vzpamatoval.

    Kolik peněz jsi do akce hodil/a/?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/17
    petaM2001, myš59 a danielka0000 tohle ocenili.
  2. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Teda na poslední chvíli, a vyplácala jsem mraky SH, Zuzina SH a MJS, ale přátelé - je to doma -.-. Byl to kvapík s nocovkou, a dokonce i 2 přívěsky zbyly. Děsnej nervák, včera jsem zjistila, že najednou z polí padá daleko víc těch blbých padátek - kolem 25 proti 15 ze začátku akce (při stejné plodině, šupáci jedni), a že by tedy bylo možné splnit, když otočím zbytek Baptisií na 6 kol se SH, ZSH a MJS. Tak jak ten idiot jsem sklízela ve2, o půl čtvrté, pak budíka na 5., v 7, v 9 a v 11.
    Jdu spinkat, bo jsem trochu mrtvá.
    No jinak fakt masakr, byla to fakt hoňka. Ještě, že to jen klikám a nemusím dělat opravdu rukama :)
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    veselámalina70 - dovolím si Ti oponovat, nejsem z těch, kdo by do toho něco sypal - řekl bych, že to mám taky dobře promyšlené a díky přátelům, kteří se nebojí experimentovat ( díky matlafous123, GordonSargent, skalara.v, ajtyk a dalších) se tady vytváří komunita, která do toho skutečně nemusí sypat reálné peníze, ani lít hektolitry SH. Tato komunita se zvětšuje, snad možná i díky osvětě, kterou se zda snažíme šířit, že není špatné šlechtit rostliny ve skleníku, že není hanbou mít řemesla na vyšších levelech a naučit se využívat jejich předností a už vůbec není ostudou si něco namixovat u báru u spa managera a využít toho ve svůj prospěch. Tyto možnosti má každý, kdo se tuto hru snaží "hrát skutečně zdarma" a využívat všech možností, které tato hra poskytuje. Ale ty svými výroky spíše provokuješ ty, kteří hru ukončili - inu, každý máme svůj styl a tedy ti ponechám ten Tvůj, člověk se rád zasměje a pobaví, je-li čemu.
    Včera jsem sklidil
    202 padátek a dnes při ranní sklizni 240 padátek, takže za 24 hodin cibule a čajotu (krátil jsem jen vodou z 15 hodin na 12 hodin, ale šlo by i více) sklizeň 442 padátek. A to je pětina toho, co by se mělo dodat..... v této akci už to nikdo nevyužije, ale jako zamyšlení do těch dalších by to stálo.
    Máš pravdu, RT je třeba trošku poštengrovat a ukázat, že to jde i jinak..... materiálu ke studiu je u posledních tří akcí více než dost, tak to zkus pročíst a další akci na padátka a akční kvítí dáš s námi, včetně stonku na konci a třeba zjistíš jako já, že Ti
    544 padátek přebývá. Škoda jen, že je nemohu někomu přeposlat, aby pomohly.... hmm, milé RT, co takto dát na trh i akční kvítí, případně padátka.... formou OaD, aby se nás radovalo a veselilo více.
    Takže hodně zdaru,
    veselámalino70 a držím pěsti těm, co ještě dokončují a chtějí ten stonek mít.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cibule ať jde k šípku, ten jsem měl zasadit ,-))))) za půl hodinky ještě sklízím....
    pechfógl: jéé já myslel, že ještě jedeš se mnou ve vlaku do Hronova, tak příště...

    DruidP.: na trh?uvítal bych, ale RT ne, někdo kupovat musí.
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak vzhledem k třídennímu nefungování internetu jsem skončila s 192 padátky v mínusu. Ale od nedělního večera doted´ jich napadalo 818 bez vytuněné rostliny a SH, takže akce určitě splnitelná byla.:p;)Děkuji všem za padátka
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    veselámalina70 já jsem ještě do žádné akce nedala ani korunu a vždycky mám spoustu padátek navíc skleník nepoužívám jenom 100 sh na rozzpěstování přesto mám pajdátek navíc [​IMG]


     
  7. Alkota13

    Alkota13 Pisálek fóra

    Zdravím a gratuluji všem co dokončili tuto akci a držím pěsti všem co mají ještě šanci dokončit. Padátka nevypadávají, schází mi 210 a vypadá to tak, že díky velikonoční údržbě a ztrátou dvou hodin kdy jsem nemohla sklidit a opět zasít, a tím se vše časově posunulo, již nedosáhnu na konec i když mám napěstováno a čekám jen na padátka. Rozhodně jsem využila všechny možnosti, které mám k dispozici, aby se tak stalo. No jo smůla. Ještě jednou sklidím před ukončením a uvidím, i když jsem optimista, moc šance tomu nedávám. Tak snad příště.:);)
     
    petaM2001, myš59 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    veselámalina70 žádné reálné peníze jsem do akce nedala a to jsem na farmě moc nebyla.Buď to dám,nebo nedám.Na noc dlouhodobky (karafiát)vyšlechtěný na maximum a na tropické (melouny)a opravdu to padá.Faktem je,že jsem už poměrně vyšší level a neustále čtu názory,nápady a rady od ostatních a taky FAQ.Moc zde nepíši,hlavně čtu,to je pro mě priorita.
     
  9. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Moc to nechápu, ale mám to. Byli jsme celé velikonoce pryč a nebyla tam wifi, modem byl pomalý a nespolehlivý. RT asi na mé farmě povolilo stavidlo, protože mi ten neuvěřitelný počet padátek napadal. Tajemky ještě nevím, ale aspoň z řádku mám radost. Je fakt, že mě to nakonec stálo nějaké SH, ale naštěstí jsem ho měla.
     
  10. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Tak jsem zdárně dokončila i jááááááxDxDxDa ještě mi zůstalo 207 padátek:p.škoda, že to nemohu někomu poslat ,aby měl stonek a radost z něj,,,,,, tak jako většina z nás která tuto akci dokončila;),,,,jdu dát na plochu co jsem dostala,,,tak zítra u nové akce, snad bude o něco lehčí a ne takový maratónxD:cry:xD:cry:
     
  11. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akcia úspešne ukončená, padátka padajú jedna radosť.
    Prajem všetkým pekný deň, konečne sa ukázalo aj zubaté slniečko :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem slavnostně dokončila. Njn, když si pitomec jako já zapomene přepsat stav kytky ve stodole ve farmsčotu, tak si myslí, že mu dopoledne stačí dopěstovat necelých tisíc kytek a ono to bylo přes dva... Ještě že máme ty kouzelné zelené kapky, jinak bych byla bez stonku.
    Kytek mi zbylo 41 ks, padátek 243.
     
  13. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    no a já mám padátka už,ale nemám akční do posledního, protože jsem nějak blbě počítala,nebo spíš nepočítala a kvůli práci furt dávala dlouhodobky ráno, po práci akční a na noc zas dlouhé Takže nemám akční,nu což už je to jen hra ikdyž tento stonek mne mrzí,že mi utekl.Tímto děkují sousedům a novým přátelům, kteří mi posílali dárečky
     
  14. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Tak já teda nevím jak může mít někdo tolik padátek navíc mě jich stále chybí hodně takže akci bohužel nedokončím :-(
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Simsala bim, ani nevíte jaká kouzla jsem na farmě celé dopoledne prováděl. I alchymista by zblednul závistí. -))
    Stonek mám, také díky všem přátelům. Mám 18 Fl, byl jsem připraven zbytek medailí (přívěsků) koupit, ale dopadaly ,-)))))
    To je pro mě ten správný adrenalin ,-) ale nemusí být často a nedoporučuji slabším povahám ,-))))
     
  16. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    No,tak potom jsem rádoby neschopná i já a představte si,že já taky nemám a co jako?Jooo,kdysi bych se možná ještě nad tím i třeba zamyslela,ale dneska to mám úplně někde...asi tak.A rozhodně se tady nehodlám rozčilovat se ,,skalními příznivci"Ha ha.
     
  17. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :pstonek máme všichni...tedy všichni, co maj stonek aktivovaný...8)....sbíráme do něj řádky...;)
    a ten "adrenalin" důvěrně znám xDze svých začátků, taky trápení s každým pajdátkem, co nevyskočilo o_OxD
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jo pardón paní učitelko, byl jsem ještě v euforii ,-) ale když už tak řady jak je psáno v ofi ,-)))

    DruidP.: jistě, jistě, možná bych měl žádat kompenzaci u ČEZu, třeba by mi nějaké sloupy el.vedení postavila i na formě ,-)))) ne nechci se vymlouvat ani stěžovat, vnější příčiny se těžko ovlivňují ...
    jen malý dotaz: máš koupené prémium? omlouvám se, jestli jsem to někde v příspěvku přehlídl.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
    matlafous123, petaM2001 a malinkami tohle ocenili.
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    lavsonka - njn, když to nejde, tak to prostě nejde a když to jde, tak někdo jde.;)xDxD Taky jsem úkoly plnil na poslední chvíli a se zpocenými zády ( adrenalin je fajn, souhlasím Pitrýsku, ale všeho moc škodí i alkohol se má pít s Mírou, ale je dobré si zjistit, jestli Míra není notorik ;)), při poslední akci skoro 24 hodin v předstihu a stačilo tak málo - uvědomit si, že někde dělám chybu a přestat ji dělat.... a ono to jde. A pak využít možností, které se nabízejí......
     
  20. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já bohužel akci také nedokončím jelikož mi chybí asi 117 padátek,což tedy přisuzuji tomu že se nadalo přihlásit na farmu a ještě sem je blbec ten zbytek dodala do úkolu,já pako :(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.