Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dám Ti jich 429. Ale jak? Jinak celý den jedu na mrkvi.
     
  2. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Tak mě chybí 430 padátek a tak to teda asi nedám
     
  3. Pajuska.67

    Pajuska.67 Pisálek fóra

    Mě taky chybi hodně padátek ěkoda neudělam akci celou.
     
  4. Evinka29

    Evinka29 Zelenáč fóra

    Ještě 450 padátek i u mě....to nemám šanci.Zítra už jdu do práce a dojdu hodinu po tom,co akce skončí:(:mad:
     
  5. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Hotovoooooo :))
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak se mi to podařilo zvládnout:)mám hotovo-ufff
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak mě ještě chybí 287 padátek,dala sem karafiáty a uvidím jestli to ráno napadá.Snad se zadaří :).
     
  8. marge121980

    marge121980 Zelenáč fóra

    Tak mě ještě chybí 95 padátek,snad to ještě stihnu
     
  9. patuska307

    patuska307 Pisálek fóra

    takže napriek dnešnej pauze, keď sa nedalo prihlásiť do hry, hra nebude o ten čas predĺžená? ak nie, končím, len sa naháňam, snažím a toto by bola druhá akcia neskončená kvôli chybe RT a nepredĺženom čase :-( potom táto hra pre mňa nemá zmysel. . .
     
  10. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Akce dokončená před pár hodinami. Vyšlo to krásně, podle pravdy jsem ani nečekala, že by mi mohl požadovaný počet těch přívěsků napadat, ale stalo se. :D Zatím jsem odtajnila jenom podivuhodný výběh, z něhož se vyklubal bizon. :p Přes noc dám na plochu stromy a uvidíme, třeba se dočkám dalšího příjemného překvapení. ;) Řádek je pěkný a bizon potěšil, takže já jsem už teď spokojená.
     
  11. slunecnice

    slunecnice Zelenáč fóra

    dokončení bez koupí košíků? zázrak ? hraji dlouho, ale vyhrát za cenu peněz mne přestalo bavit a to nejsem sama
     
  12. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Hlásím hotovoooo a ještě jedna taková akce a budu si muset vzít dovolenou a žít na energy drincích...od začátku akce jsem měla odpolední a jen dneska volno :) takže jsem k tomu vstávala v noci... budu ráda až se celou noc vyspím :-D přeji ostatním ať se jim podaří do zítra splnit.
     
  13. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    gratulace všem co mají hotovo, já ještě 65 padátek a 500 napěstování a snad to taky dopadne :) kupodivu to nějak padá, ale bude to tip ťop :) no držím palce všem co se ještě perou jak já-snad to dáme .-)
     
  14. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Hotovo od včerejška. Zarazila mě jedna věc - obtížnost vysoká a já mám v pohodě hotovo 2 dny před koncem. Když je obtížnost střední - jako minule, měla jsem co dělat, abych to zvládla v předvečer. Jsem divná, nebo to máte stejně. Přeji všem, co nemají hotovo, aby jim to ještě dopadalo.
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Kdo ještě nahání padátka, tak tady je drobná inspirace, jsem level 97 (Baha 307), bez JC, jeden mazlík, kterého teď raději nepoužívám, Legenda 29/30.... nasázel jsem cibuli a čajot, obojí pokráceno vodou na 12 hodin a výtěžek 202 padátek. V diamantovém slotu MJS jinak nic dalšího, takže by to šlo ještě stáhnout, pokud máte alchymistu v 3.levelu. SH používám je na rozpěstování, takže na tuto akci jsem použil 20 ks SH a dokončil ji dnes dopoledne s rezervou více než 24 hodin. Takže sice vysoká obtížnost, ale v reálu na pohodu.
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Hotovo,s podivuhodným výběhem jsem opravdu nepočítala(oranžový slípky)Tak ty bych brala tak v pátém levluo_O
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, tak bizón se nekoná, ani žádná jiná novinka. Dostala jsem červený krůtník - jsem vůbec nechápala, co to je za chlívek
    ( ještě že máme ty infookna, že xD). No a stromy: 2x oskeruše XL + 1x XXL, mandle XXL a v pořadí osmnáctá vistárie :sleepy:
    [​IMG] A bedny taky potěšily [​IMG] xD
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
  18. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Včera jsem akci dokončil, stonek v nebi mám aktivovaný,a při kliknutí na akci se mi zobrazuje, že na stonek potřebuji 3.500 akčních, to mi teda hlava nebere.
     
    petaM2001, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ted jsem dokončila,a hledám dvě dekorky,snad je najdu:p
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Krasne rano vsem (i kdyz to dnesni pripomina spis zacatek listopadu)!
    Akce nam dnes konci, takze je cas na zaverecne hodnoceni (jako ve skole): 2
    - desetitisicove pocty akcni, kvuli kterym snizuji celkovou znamku o cely jeden stupen (uprednostnuji vysokou narocnost, spocivajici v cemkoliv jinem, vyjma tupeho toceni akcni kytky)
    + vesela grafika (alespon akce nam v techto dnech pripomina barvami rozzarene jaro)
    + prijemne dodavani
    + skvele odmeny vc. radku (v lvl 97/316 dava 19400 BZ a 63200 TBZ co 12 hod.)
    + rychly a snadny vydelek (prodejem kratkodobek ucet behem 2 dnu navysen o desitky milionu krejcaru)

    Tem, kteri jeste dohaneji posledni padatka drzim pesti! Ostatnim, kteri nedokonci doporucuji travit mene casu stezovanim si na foru a vice casu ctenim zdejsich rad (je jich tu vsude mraky), jak si pro pristi akci padatka zajistit bez nervu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.