Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Krásné pondělní ráno, poslední šichta předemnou a čekám na 230 přívěsků,snad vypadnou;)Podle Druida včera večer,jsem v zelených tak to asi dám...
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné ráno, už jsem stihla ranní sklízení a i na zadek jsem dostala. Už tu byl zeť s vnukem. Než přijede druhý, musím se vám pochlubit. Odtajnila jsem stromečky a tam bylo: třešeň XXL, jeřáb oskeruše XXL, ledová jedle, vrba černá XXL a sekvoje. Krásná tečka za touto akcí, která se mi moc líbila.
     
  3. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Krásné VP, i když poněkud studené..Akce dokončena a musím přiznat, že mě bavila..Akčního bylo sice kapánek moc, ale v tom není problém. A ta hopsátka, jejichž počet mi na začátku přivodil mdloby, se chovala vzorově. Padala přiměřeně, takže jsem nesoptila nad jejich. mizernými počty.
    Na začátku jsem nasázela karafiáty na poho pole. Ale žádná sláva..67 kusů. Je to sice dost, kdybych to točila několikrát denně, ale to SH opravdu z nebe nepadá. Pak jsem zkoušela oblíbenou cibuli a ta zatím nezklamala. 52-58 kusů. Nakonec, poslední dvě noci jsem zasadila směsku dlouhodobek, něco špenátu, trochu špaldy, kapánek ječmene..atd...A pokaždé vypadlo mezi 65-69 kusy. Na Baha mám na jedné ploše stromy, 52-56 kusů a na druhé chlévy-růžové ptactvo, mravenečníci, červ. pandy, koaly, dráčci a tam to poněkud kolísalo..Včera 68, dnes o deset méně..Pravda, z akční to byla mizérie, 8-14 kusů..
    Nechám dojet mrkvovku a doplním zásoby mrkve a pšenice. Za 3 hod. vyndám zpět chlévy a stromy a budu doufat, že další akce se také vydaří
    Zdravím a pěkný den, LF
    Sousedi, děkuji za dárečky. Hlavně K.54,..A.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak mám už 93 přívěsků navíc, teď už jenom 6 000 lupiny a bude hotovo, počítám tak zítra ráno, asi jí dám i přes noc. Každopádně mě to potěšilo, 4 dny z akce jsem měla omezený přístup k PC, takže jsem měla obavy jestli takové počty získám. Hlavně mě už nebaví pěstování akčních a čekání na padátka, je to už několikátá taková akce v řadě, a to nás ještě čekají světlušky, kde zas to samé. Těším se na šlechtící akci, tam se jim snad náhodná padátka propašovat nepodaří a hlavně při tom budu mít volnou ruku na polích, kde potřebuju chovat, ne pěstovat. Ale zatím: pěstování zdar!
     
  5. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Krásné Velikonoční pondělí všem :-* Už jen 500 padátek a mám splněno taky, kéž by se to do večera vydařilo, zítra už nebude na hraní čas.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  6. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Škoda, že se padátka nedají darovat, myslím ta napadaná. Mám jich 299 navíc. Určitě by se hodila.
     
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak po ranní sklizni už taky jsem :D. Skákalo to jak slípky po flusu, mám najednou 174 hopsátek v přebytku. Ze stonku navíc 3h kupón, to je fajn. Farma vrácena do standardního režimu, tajemno na plochách.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezký pomlázkový den všem i když poletuje sníhxDvčera jsem odtajnila tajemno a jako obvykle vše do lišty:(Ještě se mi nestalo abych v tajemnu měla nějakou poslední novinku, tak třeba až to nebude novinka ;)
     
  9. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    hotovo.....pohodová akcia :)

    [​IMG]
     
  10. -KUSCHEL81-

    -KUSCHEL81- Pisálek fóra

    straaaasne to sekaaa >:(>:(>:(>:(
     
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Neseká,nejde se na farmu dostat vůbec>:(:cry:
     
  12. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    nejde se přihlásit přes server BP-dostanu se jen na 55% přihlášení a dost, no to jsem zvědav jak tuto akci dodělám, mám na to jen dnešek:cry:
    Edit: tak už naskočila chyba 503 a je po všem
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    Sice hotovo, ale stonek nemaká. Se to seklo a už se nemůžu dostat zpátky na farmu :(
     
  14. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    Na farmě se nedá pracovat ani zaset ani sklízet úplně se zasekla
     
    jarka112 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    problém s nemožností přihlášení do hry je nahlášen.
     
  16. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Akce hotova už včera večer, na pole hozeny tajemničky a ráno? Jako vždy - vše nejkratší cestou do lišty.Stále marné čekání na zázrak :( Novinky se mi vyhýbají jak lumpové policajtům a já marně přemýšlím proč :(
    Prepperka souhlasím, také bych uvítala odpočinkovou akci, třeba jen na padátka, kdy by si člověk pěstoval a choval co chce...
    Snad se zase jednou dočkáme ;)
    Všem krásné Velikonoce a těm co ještě nemají hotovo,ať přívěšky padají jako u nás kapky deště
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Padátka splněna a poslední (doufám) akční na polích. Včera se mi nechtělo čekat na akční přes půlnoc. Jsem přišel z práce umordovaný, a hajany měly přednost. Ráno dopadal zbytek přívěsků a banánky už se těší,jak je utrhnu na plumérii. Teď se ovšem na farmu nedostanu,takže mám z toho opar... Jdu dnes na noční, tak se nemohu ani povzbudit. Sákryš, taková kofča s něčím echtovním...
    Tak si tak říkám, až se přihlásím, jestli farmu vůbec poznám! Třeba je to oplata za ty bodíky navíc.
    Dal jsem si jedno tajemno na mýtinu a teď si nemohu vzpomenout na to místo! Ale vzhledem k tomu, že tam nepřibyl žádný nový stromek(citlivka, ledovka a sekvoj), je mi jasné, že to nebyla sláva. Jen rozhodnout, jestli to byl kowhai xxl a nebo ta kdoule ob vedle... grrr
     
  18. havran1951

    havran1951 Zelenáč fóra

    Jak mám splnit akci, když si dělají údržbu.
     
  19. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    Tak jsem si pustila hodinový kupon na kombajn, že si dopěstuji řeřichu, zaselo se půlka jedný plochy a konec. To je ale nepěkné.
     
  20. Bob030361

    Bob030361 Zelenáč fóra

    A kdo mi bude kompenzovat ztrátu super a zuzi hnojiva???
     
    Helena1313, malanek70 a 14087 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.