Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Hrnečku dost,
    přiznávám že ač jsem již uklikaná z krátkodobek, stále a stále točím já jsem se minula povolání, měla jsem být trhovkyní :))
    lidi už to nekupujte nebo mě budete mít na svědomí :)))

    já jsem si z bedýnky přivoněla k pivoňce, heč pruhovaná :)))
    kaolín, schválně jsem provedla menší sčot výsledky ze sklizně tří ploch řeřichy: 2,1,0,0,2,0,1,4,0,0,2,0,1; cca za čtvrt hodky 13 padátek​
     
  2. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj všem komu nepadá napěstováno mám,padátka chybí 550ks a to jsem na noc dávala dlouhodobky a sklízela jsem bez prodlev hezký večer všem ;)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bleee, stojim na poslednim ukolu (chybi 2375 kytek) a vazne uz mi to brnka na nervy tyhle zbytecny pocty! Toz lupina pujde na noc, rano oseju znovu, sklidim az navecer, pac budeme na dilne a nemam naladu tahat notas a lovit G3 skakanim po kapotach z auta na auto a budu doufat, ze to bude stacit. Za tyhle pocty uz tentokrat hodim hodnoceni o celou jednu znamku dolu, pac me to opravdu leze krkem.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/17
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    anickamalirka Hmmm, tak to máš fakt dobrý,já to jel jen na mýtině,která je dlouhodobě na padání nejhorší.Ale i tak se mně výsledky zdaj katastrofálnií. Jednou sem to proložil mrkví a hned z toho bylo jedno padátko z plochy.o_O Je to tak spravedlivě nastavený,že otom nemá cenu ani diskutovat!:p
     
  5. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Zdravím, tentokrát to asi nedokončím, protože chodím do práce každý den, svátek-nesvátek, všechno je mi rovno, jak praví Havlíčkův Perun, a kvůli těm nehorázným kvantům šestihodinovky jsem zbourala i mýtinku, takže nemám dost SH, abych zahájila závěrečný finiš s karafiáty a padátky na počkání. Normální (bez SH) karafiáty mám sice za 11:36, ale nemám čas to sklidit v tu chvíli, takže ještě mám před sebou dvě, max. tři sklizně karafiátů a z toho teda těch 700 padátek, která mi chybí, nevyrazím. nu což, tak nebudu mít řádek ve stonku, už je mi to vpodstatě jedno, jestli mám těch řádků 144 nebo 145 a nic světoborného to dávat nebude. Jooo, kdyby z toho padalo superkrmivo, tak bych se přerazila, abych to splnila, ale tohle mi fakt žíly netrhá. Chtěla jsem to dokončit už jen kvůli svému puntičkářství, ale co nadělám, když jsou ty požadavky tak nehorázné, že i když to padá docela pěkně, na tohle to nestačí, pokud člověk normálně žije a chodí do práce.
    Přeju všem hezké a pohodové velikonoce. ;)
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Mám hotovo!!! Byla jsem celý den pryč, nasazenou dlouhodobku na noc i den a vyplatilo se. Akce dokončená a ještě 189 padátek zbylo. Z chlívku se vylíhl žlutý medvěd. Stonek stonkuje a to je důležité. Všem, co mají hotovo, gratuluji, těm, kteří ještě plní, držím palečky a úplně všem přeji krásné velikonoce.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jsem na trhu AD, tuším, že skalára také; jak jsem dřív na trh šla jen ve stavu nouze, můj samozásobovací systém nestačí na východní houževnaté tempo :p Teď už mám vybrané "prodejce," a to skoupím... potom počkám, než ostatní vykoupí to levnější před nimi, potom prodávám za rozumnou cenu. Mno, ale když budu muset pořád přemýšlet i tady, nejen v práci, asi budu postupem času hrát tak akorát Tetris...
    V požadavcích na akční rostlinu mám zelenou, tam bude ráno poslední zasetí a sklizeň. Pajdátkům se nechce, asi vědí, že přívěsky nenosím na krku, na klíčích, na baťohu... tak se mstí xD
     
  8. alunk

    alunk Aktivní autor

    Napěstováno mám, ale chybí mi asi 800 padátek a to mi asi těžko dopadá :cry:Kdybych bývala začala v den akce, tak by to bylo lepší xD Původně se mi ani nechtělo do akce jít a pak to takhle dopadá. Přívěsky se urazily a nechtějí padat -.-
     
  9. zuzulka963

    zuzulka963 Zelenáč fóra

    Ahojte mne chýbajú vypadávatka poradí mi niekto ako najlepšie sadiť aby som ich stihla dozberať. Moc ďakujem :) chýba mi ich ešte tak 1000ks
     
    petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    zuzulka963 - to ti chybí opravdu dost. Ale jestli máš napěstovanou akční kytku, tak zasej všude na minipolíčka to nejdelší, co máš nebo co máš ověřené, že ti z toho hodně padátek vypadne. Pokud bys měla nějaké zásoby superhnojiva, tak bys je mohla využít.
    A napiš si o padátka do vlákna "zasílání a výměna dárků"
    V tuto chvíli bys měla mít okolo 1600 padátek - bude to těžký boj, ale naděje umírá poslední ;)
     
    petaM2001, Trepifajksl a bursuk59 tohle ocenili.
  11. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak mi chybí 247ks vajíček, ale jo to snad doskáče, když ne zítra tak v úterý ráno bude hotovo.
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Mno, to mi posol bulvu o_O - z divošky plné karafiátů (s light tunningem bez SH) 75 hopsátek :D. To jsem ještě nežral, jen jsem tady o tom četl :p. Tak pokud nedojde k extrémnímu útahu, zítra ráno budu :). Chybí 137 kousků outěžku, na všech polích dlouhodobky, stromy a pár obrchlívů...

    Edit: ha, Druid je na tom po celou dobu némlich stejně, takže fakt dobrý...;)
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Po druhé sklizni dnešního dne to vypadá moc dobře, chybí mi jen 129 vypadávátek, což by mohla jistit už ranní sklizeň, takže už dnes si nachystám tabulku na zítřejší den - kdo ví jak to bude vypadat v pondělí velikonoční. ;)
    xDxD



    Datum a čas sklizněPlodinaLM (116)HL (141)DL (132)BAHA (99)DP (106)Poznámka
    PřevodCelkem2071
    17.4.2017
    10:34
    artyčok 48 47 57--------Celkem:
    2223
    17.4.2017
    10:35
    cukrový meloun------------ 42 34+ 3 od s
    sousedů
    Celkem:2302
    Akce splněna!!!
    17.4.2017
    23:26
    cibule--------
    17.4.2017
    23:28
    čajot------------
    A na závěr ještě přehled podle FarmSčotu:

    Baptisie jižní: Mám 12188. Ideální stav 8664. Plním na 140.7% Hotovo 101.6%
    Velikonoční přívěsek:
    Mám 2071. Ideální stav 1588. Plním na 130.4% Hotovo 94.1%
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak mám taky hotovo, kytek zbylo 36 ks xD
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Milé RT...........naše božstvo, je to tak fakt správně??[​IMG] takhle to je pořád dokola asi po 20 sklizních řeřichy(na mýtině).Občas to naruší jeden kousek nářadí či přísady.Už mně to fakt začíná silně s... nebavit!
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ty, kaolíne, ve svým věku už bys mohl vědět, že rychlovky stojej za prd. Co bys čekal za minutu snahy xDxDxD
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem mírně zmaten,mluvíme stále o farmaření?:) Ještěže už je po 22 hodině.:eek:xD
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To víš, že jo :D Zkusmo jsem teď stěhovala všech svých pět citrónů a ani prd xD
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    :D :D :D :D
    kaolíne, kaolíne, tak zkus pětiminutovku :D :D třeba se bude dařit lépe a spokojenost se dostaví :D :D
    [​IMG]
     
  20. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hotovo stonek jako 166 řada maká
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.