Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Ahoj herda21 nic ve zlém nikdy sem koše nekupoval ani SH. ZS. točil sem akční,šípek,bér a vodnici občas borůvky od těchto mám nejvíce pajdátek opravdu mě to padá jak bláznivý :) přiznám se dobrovolně že mám na každé ploše 3 JC ale netočím je na to sem línej. Jestli potřebuješ mrkvovku rád ti jí pošlu mám všeho dost mohu i nějakou růžovku až bude OD. stačí jen napsat rád ti pomohu ;););)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo.
    Z Baha (pantoflíček) mi vyskákalo 60 velikonočních přívěsků (chybělo mi v té chvíli 35) a pak již nebyl problém dodat zbytek kousků již dříve napěstované baptisie.
    Všem přeji Veselé Velikonoce.
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem , tak už to mám taky za sebou :p ... to padá snad víc a víc + 419 vajíček, kytek přes 600 navíc,
    stonek je nachystaný na raní sklizeň, tak teď zase pěstovat do družstva. Kdo bojuje držím pěstíky a Veselé Velikonoce ... si je v práci taky užiji :D
     
  4. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak mi chybí 619 vajíček, jsem zvědavá,jestli dokončím.
    Pěkné Velikonoce všem.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak lupina je hotová [​IMG]:D Teď už jen ty vajíčka - 290 kousků ;)

    Z plochy lupiny 19 vajec, divoška borůvky 27 vajec, 3/4 mýtiny 26 vajec. Minule borůvky 43 a 50 vajec. Lítá to nahoru- dolů, jak se tomu zachce. Ale za pět hodin růstu to je velice slušné, oproti té akční ;)
    A aspoň se pohnu s alchymistou....
    [​IMG]

    Edit: Tak - zeleninový řádek spuštěn a jedéééém :D Řeřicha už frčí - sice jen za 30 ale aj tak dobrýýý :p
     
    Naposledy upraveno: 15/4/17
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Pro dnešek finito. Chybí mi ku stonku poslední 2 úkoly. Akční napěstovanou mám, už to je jenom o padátkách :cry:;).
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    No nevím, u něčeho je psané, že upravili reakci trhu, sama dobrovolně přiznávám, že jsem nakoupila do posledního zrnka, stébélka vše na začátku za asi 3 mega. Pak jsem prodala nějaké moruše, abych se trošku zahojila.

    Ale většinou to bývá tak, že ceny vyletí a v průběhu akce spadnou zase dolů, teď se pořád drží a to je zvláštní.

    Jinak teda jsem akci nechtěla dělat, dala jsem 2 plochy zvířat, ovšem celkem to padá, tak to možná stihnu i tak. Samo poslední den ráno, teď mám dodat 525 padátek a mám 493. Ale odměny pro prvního i posledního jsou stejné, tak není kam spěchat.
     
  8. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;)
    hlásím hotovo:p tak a můžu jet na chaloupku. Tak přeji příjemné velikonoce všem a ať vám to padá, jako o život ;)
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sakra - von ten alchymista žere i řepku :eek: To je fakt trapné todleto [​IMG] :oops:
    Takže hned jak ulovím potřebná vajca ( ještě 270), přijde na řadu olejka -.- To je práce....jeden neví, kam dřív skočit :sleepy:
    A to nemluvím o pomerančích, kdoulích, jabkách a .....:cry:
     
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Taky hotovo. Bez JC, bez SH, bez hnoje, bez koupě košů či padátek.
    Ranní sklizeň dala rekordních 317 kousků, což bohatě stačilo na poslední požadavek přívěsků, lupina napěstována už včera.
    Jednotlivé sklizně jsem si psala a jsou to zajímavá čísla, jdu je hodit do tabulky na jakous takous statistiku.
     
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ked je to vonku o co sa jednalo?
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    To by mě taky zajímalo o co jde? Diskuzi čtu namátkově a nesouvisle. Napěstováno mám a chybí mi přesně 635 padátek, tak doufám, že během dneška a zítřka to dám, v úterý jsem v práci a budou tam na mě čekat objednávky za celý dlouhý víkend to se asi nestihnu dojít ani vyč......Tak všem kdo čekají na vejce přeji mnoho úspěchů a trpělivosti.
     
    Trepifajksl, Květa54 a petaM2001 tohle ocenili.
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky mi chybí 600 přívěsků, akční pěstuji už jen na hlavní a všude dlouhodobky, stromy s pár chlévů. V práci se dostanu jen na jednu sklízen-puffin a jde to blbě, klikám na jednu věc i třikrát Jdu ještě dnes a zítra, tak snad to vypadne;)
     
    Sovinka, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké Velikonoce všem,také mám hotovo.Přeji všem co akci dělají ať vám také přívěsky napadají :)
     
  15. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Hamba za ďalšiu akciu s padankami.Ešte raz HAMBA !!!
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Feris1 a Katule008 jde o tohle:

    Kdo by si to chtěl pročíst všechno, tohle první příspěvek co se toho týkal, a je to příspěvek s číslem 354 na straně 18. Dalších reakcí a dovysvětlení tam je ještě dost.

    Jsem ráda že i když jsem diskuzi zachytila když to ještě fungovalo, ale neměla jsem čas v té chvíli dodávat po jednom, takže jsem se ani nemusela rozhodovat zda to tak udělám nebo ne. Lákadlo by to bylo velké.
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce v pohodičce dokončena již včera po poledni :ppadátek zbylo ještě 800 , škoda že nejdou poslat potřebným:oops:
     
  18. slootr

    slootr Baron fóra

    Sklizena ranní borůvka, vypadlo vše potřebné. Ještě dvě sklizně akční a bude hotovo. Nevím proč byla vysoká obtížnost. Když to srovnám s tou hřbitovní akcí, ta teda byla o prsa a přitom byla střední. Asi mi stále něco uniká.

    Na farmu stačilo jít 4x denně sklidit a zasít akční, dát na noc něco tak akorát dlouhýho a bylo vymalováno. V prostojích jsem ještě stihnul napěstovat a prodat kvanta krátkodobek.

    Takže stav kytky: 9 957 (a zaseto)
    Pajdátka: 2 279

    Tak ať se daří!

    edit: Jo a ještě jsem zapomněl na tajemno v odměnách. Tak to odpoledne vytáhnu, ať se vidí, jestli to bude za odměnu nebo za trest :)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/17
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný a pohodový den, noční sklizeň je za mnou, jsem spokojen, protože do konce akce mi zbývá ještě 358 padátek ( anebo už jenom 358 padátek). Na plochu vyrukovala cukrová řepa a cukrový meloun, tak snad mi to pořádně osladí jako prověřená cibule a čajot, tyto dvě plodiny prostě nezklamou.
    Blahopřeji všem, kdo mají skončeno a držím pěsti ostatním, kteří i o velikonočních svátcích zúrodňují svá farmářská pole a snaží se akci dokončit.

    Datum a čas sklizněPlodinaLM (116)HL (141)DL (132)BAHA (99)DP (106)Poznámka
    PřevodCelkem1606
    16.4.2017
    08:18
    cibule 58 59 44 ---- ----+ 9 od sousedů
    Celkem: 1776
    16.4.2017
    08:18
    čajot ---- ---- ---- 29 37 Celkem: 1842
    16.4.2017
    21:36
    cukrová řepa 34 59 37 ---- ----Celkem:
    1972
    16.4.2017
    21:28
    cukrový meloun ---- ---- ---- 52 42+5 od sousedů
    Celkem:
    2071
    A na závěr ještě přehled podle FarmSčotu:

    Baptisie jižní: Mám mít 12000. Mám 12188. Ideální stav 7560. Plním na 161.2% Hotovo 101.6%
    Velikonoční přívěsek:
    Mám mít 2200. Mám 1842. Ideální stav 1386. Plním na 132.9% Hotovo 83.7%
     
    Naposledy upraveno: 16/4/17
  20. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Tak už mám také hotovo a bedna s krásnými věcičkami dala 1 lilii.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.