Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    AnickaKar, nene, jeden lektvar stačí, nevydávej zbytečně krejcárky, stačí, když je lektvar aktivní ve chvíli, kdy sázíš.
    EDIT: Ještě doplním, že lektvary, které jsem jmenovala, jsou na trhu "levnější", další, které prodlužují růst o dalších 6%, už jsou poměrně nákladné a ani já sama je nepoužívám, když není nouze nejvyšší, tak zvaž podle svého krejcarového konta. I to kratší zkrácení je znát, sundá u té délky, o které si píšeme, cca hodinu, dál se to zkrátí vodou, vidět je to docela pěkně.

    A výhledově moc doporučuju pracovat na runě na Stromě moudrosti - Živoucí legenda, a vylepšovat poháry sklizně a zemědělců, tahle procenta do budoucna zajistí přísun padátek v úrovních, které stačí na plnění akcí pohodlně.

    EDIT 2: Druide, dneska jsem měla na noc cibuli na dvou plochách, přičemž na jedné ploše mi daly 69 padátek, to pokládám za velmi slušné, něco podobného mi dával na začátku karafiát. :D
     
    Naposledy upraveno: 15/4/17
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Milá zlatá děvčata, když jdete spát kolem druhé, tak jsou borůvky naprosto super a zkrácené vodou zvlášť, ale už jsem je v této akci použil a chci něco jiného, takže teď přes den jsem dal lískáče a papričky habanero a na tuto noc tak půjde cibule a čajot a ráno uvidíme. Tohle je naprosto famózní akce na zkoušení různých kombinací a taky toho v co nejšírší míře míním využít. ;)xD
    Ovšem šlechtit nepřestanu, ať mám nachystáno co nejvíc variant - něco mi říká, že se budou hodit. :music:
     
  3. AnickaKar

    AnickaKar Pisálek fóra

    Nechci se dát, pořád jsem slabě v zelených číslech, tak se nevzdávám.xD
     
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Já jedu šlechtěnou cibuli. Mám vyzkoušeno, že padátka slušně padají a cibule se dobře prodává. Chybí jich 450 ks a to mám chlívky a stromy. Takže pohoda.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A můžete mi někdo vysvětlit, že přestože mám volno, tak víceméně nestíhám nic? :oops:
    Odpovím si sama: nečum na seriály, sázej a sklízej, náno pitomá...

    [​IMG]

    Takže ano, to půjde, musí ;)
     
  6. AnickaKar

    AnickaKar Pisálek fóra

    To musíme dátxD
     
  7. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akční jsem dopěstoval po poledni a momentálně mi chybí 595 padátek, času je ještě dost, stačí dát na noc dlouhodobky ;)
     
  8. AnickaKar

    AnickaKar Pisálek fóra

    Platí na tu akční kytku nějaký lektvar co by zkrátil růst, ještě musím trochu dopěstovat.
     
    pigi1313 tohle ocenil(a).
  9. herda21

    herda21 Expert fóra

    To se někdo má :) jsem sice v 90.levelu, ale na finty a strategie jsem nikdy nebyla, hraji jen tak pro radost, i když, pravda, té nějak ubývá, protože stejně jako v předchozích dvou akcích, i nyní se mi opět nedostává padátek, takže trčím teprve u mrkvovo-jablečné směsi...Vypadá to tedy, že nedokončím. Nu co dodat...je to jen hra a nehodlám jí dávat více své energie, než je nutné (raději ji věnuji mé opravdové relax zahradě a mým četným aktivitám) a penízky rovněž vyhazovat nebudu, najdu si jejich lepší využití :) Ale tobě i všem, kteří mají hotovo, patří moje gratulace a přeji přívětivé dny. Z
     
  10. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    no pánečku...ja to asi nedám......neštastné vypadávatká:oops::oops::cry:
    uvítam každý náhrdelník..prívesok, ktorý dostanem:inlove::D
    je to makačka na Velkú noco_O
    už som preklikaná bez kombajna-.-:D:inlove:

    diagnoza F 99
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nejsem já jelito ?
    Sázím si tady dlouhý kytky a teď mrkám na drát že těch akciových potřebuju ještě na poslední úkol 3 500 kousků.
    Myslel jsem že tych 600 padátek je poslední krok.
     
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    Dobrý večer, pajdátek chybí přesně 201. Ještě budu po jedenáctý sklízet jednou akční, na zítra zůstanou dvě otočky. Myslím, že to tentokrát vyjde tak akorát. Napadá, dodám, dopěstuju, dodám. A bude vymalováno. Dneska jsem se stěhoval, několik otoček autem s věcma, díky za tu akční, která zraje docela dlouho, takže to šlo krásně skloubit.
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bezejmenný - milé jelito :D - času ještě dost, tož v klidu zasej. Já zas pindám o žrádle (jak jinak) a vůbec mi nevadí, že mám už dvě hoďky zralou akční (na ml. farmě). No, takže další bude až po půlnoci - chjo...jitrnice jsem :(
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Poslední dnešní výsledky jsou v tabulce, další budou až zítra a tak ještě přihodím výsledky podle FarmSčot:

    Baptisie jižní: Mám mít 12000. Mám 12188. Ideální stav 6540. Plním na 186.4% Hotovo 101.6%
    Velikonoční přívěsek:
    Mám mít 2200. Mám 1606. Ideální stav 1199. Plním na 133.9% Hotovo 73%

    Pořád jsem v zelených číslech a do konce akce mi chybí už jen 594 padátek a začínám vidět světlo na konci tunelu. Času je dost a padá to dostatečně.
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    tak jak to tu čtu, tak tu máme nánu, jelito a jitrnici :D
    Vy mi dáváte :D :D
    akcička u mě skončena už od ranních hodin ;)
    padátka padají asi jako nevolníci pod rukou dámy s kosou s černou smrtí po boku
    ať sklidím řeřichu či salát lítají jako o závod :))
    zatím 275 kousků navíc
    jakožto vydřiduch jsem už trhla 85 míčů na trhu, jsem to ale zkažená :D :D :D

    Krásný večer přeji ;)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anickamalirka xD Jj, jsi citit az k nam... jak kdyz se otevre trouba potom, co se clovek vrati z dovolene a zapomene v ni kdysi pecene kure xD
     
  17. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Chybí mě nějaká tisícovka akční a něco přes 300 padátek, takže zítra bude hotovo.
    Přemýšlím, kdo ještě v této fázi potřebuje ty 10ti tisíce plodin - na trhu mizí mrkev za pomalu 200kr, stejný vítr se salátem, řeřicha už jen za nějakých 35kr ale i tak zmizí hned.. snad někdo nejede "odzadu", že by si plnění bočních ukazatelů nechali až nakonec -.-8)
    Možná ti, co prva pěstují a schraňují padadla a podle situace pak plní celou akci šlusem. Snad ti.

    matlafous123 - nedávno jsem objevila kousek toho jelita, asi po 3 dnech, i to stačilo :D

    Casey27 - nevím, kdo? 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/17
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    abc23: A kdo říká že to kupují hráči? ,-)

    EDIT: Bylo myšleno na tvou úvahu, kdo ještě potřebuje tisíce rostlin. Tak moje myšlenka, že to nemusí být hráči, ale z nějakého důvodu nastaven odkup systémem. Samozřejmě pouze domněnka bez důkazů ,-)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/17
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem teda o tom, kdo kupuje taková kvanta krátkých plodin, vč. řeřichy, přemýšlela celkem nechápavě už včera.
    Casey, myslíš, že by to bylo vůbec možné? Resp. co by bylo cílem - vytahat stodoly těžko, krátkodobky každý doplní dle jejich názvu - v krátké době. Takže rozhoupat ještě víc systém miliony krejcarů de novo? Ty částky na trhu jsou pořád neuvěřitelné, ale i u jiných akcí se drží ceny dlouho vysoko, já si pořád živě pamatuju žáby, skrz ně vejce, která už drahá zůstala do dnešních dní a pak taky žebříky... Vysoké kolemakční ceny trvaly tehdy měsíce... ale uznávám, krátkodobky jsou něco jiného.
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Priklanim se k tvym domnenkam - taky mam od zacatku akce dojem, ze takovy pohyb na trhu ani nemohli pri teto akci zajistovat pouze hraci...
     
    petaM2001, Květa54 a pigi1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.