Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno přeji :) tak protože jsem si ťukla stonek na zkrácení květin, na který čekám dva dny, nechala jsem akční baptisii bokem a nasadila liliochvostec. Taky nevím jak to v práci půjde, sklízet při tom sekání není nic moc a je dost času :p
    Chybí jen 3 805 akční a 363 padátek ... tak všem prima den a ať to padá ;)
     
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahoj farmáři, tak pomalu ty naše vajíčka přikapávají, na noc jsem dala bér, budu sklízet až v 10h..bude den sklizně, tak na tom vydělam 100% v BZ..:pa pak na plac zase hodím akční.Zatím mě chybí dopěstovat 4800 akčního..to dodělam dnes a přesně 1305 vajecxDo_O...tak se mějte:D
     
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Po ranní sklizni to vypadá celkem rozumně :). Jde to pomalu, ale jde to...

    [​IMG]
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Přeju všem pěkný sváteční den a všem krásné velikonoce,
    já jsem konečně ráno nasadila akční na pidipole s plánem otočit dnes 3x, ať doženu pracovní včerejšek. V padátkách mám díky včerejším dlouhodobkám malého strejčka, dnes po noční sklizni mám 1190 padátek, takže už věřím v bezpečné dokončení akce a těším se na řádeček, dává moc pěkné body a po 12 hod. :inlove:
    Akční mám zatím jen 2051, zaseto na celé farmě - 582 pidipolí a už aby dorůstala.
    Padá to hezky, v padátkách je to taková akce pro radost, z plochy nočního česneku mi vyhupslo 64 kousků, tak u mě bude česnek dalším adeptem do skleníku, už se osvědčil víckrát a myslím, že i zkrátit se dá solidně.
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Já hlava,dubová,skopová, ráno dojdu sklízet a co mám, jen 10 baptisii ?Proč? Asi jsem v noci vše dodala.Jo zelené pivečko,je zelené a ještě k tomu čtrnástkaxD Tak za hodku sklidím a dám dlouhodobky a jdu do práce. Ach jo...Přivěsků mám 890;) Také u vás chodí od včerejška klepáči, když zvony uletěly do Říma?
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ne, já od včerejška hledám řehtačku. Sice mi to n zdejší poměry nepadá valně, ale na moje poměry ano, cca 200 ze sklizně. Tak jsem spokojená a mezitím si i stihnu zapéct.
     
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak já ještě 205 přívěsu a vyberu si 2 marmoškyxD A to se vyplatí. Dala jsem borůvky a jdu do prac. procesu.U nás chodí s klepačkama a klepají do rytmu..raz,dva,tří čtyři,umřel na kříži... Pěkný sváteční den všem
     
  8. janka1322

    janka1322 Zelenáč fóra

    dakujem našla som
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Cibule a pada to pekne, coz je videt i tady, jak se zelenaji vysledky... no akcni kytka kdyz se nic nestane bude taky 3 otocky a tedy v pohode dobehne nocni maximalizaci padatek... nakonec to nebude takova hruza, ne?
    (jen se do toho nehrabat!)
    I ten prales uz dal 30 kusu, to je za den dobry, tam jde predevsim o plody do akci, at ma clovek klid, no a prodej se musim krotit, kdo to ma potom dopestovavat kazdych 1-7 minut!

    Vypadavat ma 367 privesku/den, v tuto chvili ma byt 670 (nebo chybet 1530 ), mam 1395 (chybi 805 ), mam 63% hotovo.
    Stav babtisii : idealne 3655 kusu (2000/den ), mam 5037 z 12000 (41% ).
    Zatim uplynulo 30% casu, zbyva 100 hodin.
     
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak snad jsem se nikdy s akcí tak nehrabala jako s touto. Ve stodole se 7 tis. akční plodiny jsem kousek za polovinou, faktem je, že teď mám zasetou znova akční plodinu. Ale což se dá pěstovat akční plodina, když se dají vydělávat miliony na plodinách, které jsou dozrálý mžikem okamžiku nebo max. do 10 minut? Sice to nechápu, kdo to může kupovat, ale přeci se člověk nemůže v tomto případě zlobit na blbost druhých .....I když tedy k zamyšlení to je.

    Vypadávátka neřeším, jsou v pohodě, jen to číslo v ofiku bylo tedy zpočátku hrozivé .....

    Krásný volný den všem
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. adleda

    adleda Pisálek fóra

    Tak já to opět nedokončím :oops: Dnes odp. naposledy sklidím,pak možná zítra ráno a poté až v pondělí. A chybí mi 1525 padátek, rostlin jen cca 6000. Njn,dokupovala jsem minule,takže tentokrát si stonek nechám ujít. Přeji hezkou sváteční pohodu a farmaření všem ;)
     
  12. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    [​IMG]
    Ahoj všem;)akce se mi líbí.. držím palečky aby to všem dobře padalo :)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jsem u superkrmiva. Líbí se mi, že jsou dárky už rozbalené a jsou pořád vidět.
    První den jsem dokupoval seno a oves. Na cenu jsem "nekoukal" protože točit krátké plodiny bez kombajnu leze na mozek ,-))
    Klidně bych koupil i za vyšší cenu, proč ne když by do úkolu chybělo. Virtuální krejcary jsou dobré právě na dokupování potřebného nebo na šlechtěnce, tak proč se zbytečně vysilovat, holt jsem blbej ,-))))) a co si za miliony koupím, jedině "dobrý" pocit, že jsem vydělal. Tak jsem se jen zamyslel ,-))

    Edit: aničkamalirka vždyť píšu na šlechtěnce (taky je kupuji) a na trhu jsem jsem jen čekal až někdo "hodný" napěstuje a hodí do placu větší množství ovsa a sena a bylo mi jedno za jakou cenu, byl jsem rád za chybějící množství ,-)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/17
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    dobrého dne přeji :)
    tak já na to koukám spíše jinak, za 2 dny akce vydělám na šlechtěnce v ceně 40 mega :) normálně bych čtyřicítku účelně dala tak za měsíc, takže asi tak ;) zatím jsem trhla si 52 melounků, už aby bylo BB a já dotáhla zase jeden nekonečný šlechtící úkol v družstvu ;)

    chybí už jen asi 350 padátek a 800 akční, za chvilku razím do práce, tak hodím poslední plochu akční kytky a bude relativně hotovo. Zbytek padátek vypadne co třetí sklizeň řeřichy :))) tak nějak s bonusem obrácených modrých krejcarových diamantů :))))

    edit: všimli jste si že pokud dodáváte do obr vejce, získáte navíc bonus pod vajíčkem?
    a kdo si opravdu chce hrát :))) dodávejte po jednom padátku a získáte za každou jednu dodávku zmiňovaný bonus u mě to je ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/4/17
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, z krásných věciček jsem dostala 2 SH, ale stonek dává opravdu slušné BZ a hlavně BBZ, jednou za 12 hod. je to fain ;)
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zasekl jsem se u 10 úkolu. Chce to 400 padátek. Mám 398. V noci jsem měl Lišku a Květák + na baha sázím jen Cukrmelouny.
    A nepadá to. Prostě ne. První den jsem měl z celé farmy něco přes 220 padátek a dnes ze stejné várky 143. Takhle to nezvládnu ani kdybych na pole házel SH.
    Takže stonek nebude.
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Bezejmenný, v této chvíli podle chytrého počítadla je ideální počet přívěsků 693, ty máš, jak píšeš 798 - pořád jsi v zelených číslech a můžeš mít stonek, pokud tedy máš možnost sadit něco bez prostojů. Nezahazuj předčasně, SH podle mě není potřeba, pokud neopouštíš hru na velikonoce...

    Anickamalirka - mně to též funguje, zdá se, a bez tebe bych to určo nezkoušela, moc moc díky za nakopnutí! Po částech jde odevzdávat i akční, funguje to stejně.
     
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Sovinka, pokud si fakt budu hrát a dodám poslední dodávku 3500 akční po kusu, hupsnu o 91 mega BZ bodů kupředu :D no je to lákavé hupsnout skoro o 4 lvl na farmě :D ještě uvidím jak se mi bude chtít :D :D :D a teď už fakt mizím do práce ;)
     
  19. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ahoj anickamalirka, to je v ofi doporučení, naházet prva plodiny do levého a pravého sloupce a pak až plnit prostřední část s akčními a padátky.. a ten bonus v tvém případě +26tis BZ/KR si myslím, že dostaneš jen za celý dokončený úkol, za dodávky po 1ks se nepřipíše nic. No než to tam ládovat po jednom, to bych radši sedla k té řeřiše :D

    jeejda, tak to musím pořádně prozkoumat, teď jsem si ničeho nevšimla - kdyžtak smáznu příspěvek - to je teda ale mazec, pokud to tak funguje :D NO vážně funguje!! Wow tak to jsi dobrá, že jsi to takhle vypozorovala.. možná k tomu večer sednu :)) díky taky za nakopnutí.. snad nikdo nic nebude reportovat, aby nám tohle neodstranili jako drobnou chybku.. 8)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/17
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    abc :) vyzkoušeno a připisuje se to po každé dodávce jednoho padátka ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.