Malí pomocníci 2017 (1.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    hmm, 1. bedňa [​IMG], to som ešte ďaleko od sekvoje:(
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    DANKA - to je dobré, ne ? Na trhu za ten balík koupíš aj 3 (šišky teda:D)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pruhovaná, šišky čeho? :oops: Vlastně na našem trhu né... :D
     
    babina51 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já myslím, že šišky jakékoli :D:D
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    skalara.v, kdeže, 3 nekúpim, na AR trhu sme všetci chamtivcixD [​IMG]
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, kdyby váš trh nebyl chamtivý, tak už mezi sebou takto pěkně obchodujete...
    [​IMG] za jednu šišku, a ještě pár týdnů a už se na trhu AM rozjede i trh s krokodýlyxD

    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA, tož to my bysme se Skalárkou něco málo nakoupily..., máme trh AD
    [​IMG]
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo, ale koukala jsem, že asi o stránku (dvě) dál jsou šišky za patnáct xD Počkám, až slezou ceny. Zatím tu svoji jednu chuděrku budu hýčkat ponožkami a vrtulkou ;)
    Jo a stonek hotovson, jenom jsem do něj nějak zabudla vložit dekorky o_O
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, neber ,nabízejí Ti cenu o tisícovku vyšší, než můžu nabídnout já a pak pomalu zvyšují cenu na patnáct a ještě se vymlouvají xD
    stonek bude až v sobotu , protože jsem zase zapomněla sklidit, i když jsem mimořádně vlezla na farmu brzy po ránu abych v 11 znovu zasadila:)
     
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Omlouvám se za zmatečnost a děkuji za polopatické podání :D
    Tím, že Pomocníky i Barbecue jsem dělala jen tak mimochodem při královně, tak jsem ani pořádně nečetla zadání. Proto mě překvapila ta bedna, ale naivně jsem se včera domnívala, že v ní bude všechno uvedené. Jsem se asi pomátla, že? Ale při štědrosti královny mě vůbec nenapadlo, že by jen jedna náhodná položka. To už to taky mohli dát jako součást řádku.
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hlásím hotovo, bez košů a shodou okolností i bez palačinek, ale zase pravda jsem na neschopence, takže si hlídám.
     
  12. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Asi to tady bylo napsáno,ale já stále nevím jak aktivovat palačinku,stále ji mám šedou? Nejspíš k tomu je ještě něco třeba? Díky za radu předem :)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jenže kdyby to dali jako součást řádku (i já jsem se původně domníval, že tomu tak skutečně je), měli by to hráči k dispozici po celou dobu navždy, takto jen po dobu trvání akce.
    Takže již tak malá pravděpodobnost případného zisku bizona z tajemné stáje, která je rovněž mezi možnými cenami z bedny, se zase o něco snížila...
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jana.zape - Tři palačinky byly za odměnu v družstvu - úkol Barbecue (ten již skončil) a nebo bys musela koupit košík. Tak pokud jsi ani jednu z těchto možností nevyužila, tak palačinku nemáš. Tlačítko aktivovat bude proto šedé.
    [​IMG]

    Děcka, tohle mám z té první lesklé bedny: [​IMG] o_O
    Teď nevím, jestli jsem na tom líp já a nebo DANKA xDxD
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak po dvou dnech školení, kdy jsem brzo ráno vstával, jsem půlnoční sklizeň trochu zazdil. Vzbudil jsem se v 01,15, tož jsem ten bordel poklidil a šel si znovu lehnout. Ráno si sklidím 1 pole na baha, pak jsem si uvědomil, že dnes je akce na stromy, tak jsem poctivě vyklikával zvěř a pole, hu. Jo a před další sklizní jedu na sono do jiného města, předpokládaný návrat kolem 15,15. Takže zase skluz, no stonek dnes bude, ale bedny tedy nepodojím... Co nadělám, v prosinci jsem nemohl tušit, že v červnu bude cosi takového, ni?
    Zdravím hotovsony i ty, co jim do toho neustále lezou jakési povinnosti - k rodině, práci či zdraví...:)
    Jdu si koupit nějakou tu kůrku, u mně by se teď ani myš nenajedla... Natož Čičolina - té jsem ale nakoupil kapsičky do zásoby a suché má taky. Ovšem ráda papá šunčičku a ta došla.
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak zatím jsem dala navíc 4 grilované kukuřice, dostala jsem 2x 1 hvězdičku, 15 zuzi, a teď BZ, já stále čekám, že bedna na mě hodí nějakou TS a ono nic, předcházející akci jsem nestihla z důvodu nepředvídatelnosti sledu událostí - na to nikdy nikdo není připraven, tak proto už jsem stále sázela kukuřici, ale nic kloudného z bedny nepadá, zbývá 103 špízů
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som prestal sadiť kukuricu,lebo ma to prestalo baviť.Mám riadok a stačí,tým u mňa akcia skončila.A že debnička dá pár šušňov alebo nejaké tajné? Tie by boli akurát lištovky ako doposiaľ s každej akcie.Tak na čo by som mal sadiť.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak nevim, mořím se s tím půl dne, abych mohla ugrilovat toto [​IMG] o_O
    Joooo, u královny to bylo jiný kafe, že :p Ta by mi to šoupla za půl minuty do jednoho košíčku :D
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    je to bieda aj u mňa [​IMG] [​IMG]
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Až si půjdete do zoo perohlédnout lamu vikuňu, tak to jsem prosím já. A umím počítat jak cirkusovej kůň. Ne dost na tom, že jsem si myslela, že je teprv osmého, ale nějak mi došly vyhrané palačinky a zbývá ještě pět stupínků ke stonku. Tlo teda nedám. Klidně bych i v noci vstala, ale nevzbudím se.:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.