Malí pomocníci 2017 (1.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anturie111

    anturie111 Pisálek fóra

    musíš je vybudovat, tak jako na jiných plochách, ale to už asi víš
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    pěstování jde pomalu,špízy moc nepadají..chci se zeptat,kde vezmu ovocnou paalčinku?
     
    MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už mám skoro hotové ešte o 10:00 h pozbieram poslednú várku kukurice zomeliem 1 ražničí a riadok bude.
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Evina270,
    ovocné palačinky se daly získat v akci: Senzační barbecue. V tuto chvíli se jsou pouze v koších, které se v rámci této akce dají koupit.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mně už chybí poslední grilovaná kukuřice, takže budu už navečer [​IMG] :D
    Kdybych nebyla tak vycukaná, tak jsem mohla stihnout v pohodě i toho mloka v Barbecue :sleepy: No co už, jednoho mám a třeba ještě nějaký vlakem někdy přijechá :D
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Za dvě hodiny to budu mít, konečně. Tím, jak je to na jiný ploše, tak jsem zapomínal sklízet. Kdyby tahle akce vůbec neproběhla, tak by se nic nestalo.
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hotovo,jen mě spletl nový řádek na stonkuxDPatří asi k nové akci která teprve bude.... jdu dát farmu do pucu nějak na to nebyl čas....
     
  8. tomasbures

    tomasbures Pisálek fóra

    blbější akci jsem ještě neviděl a to jsem tady na farmě od začátku :(
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo a kdybych nebyl blbé tak to bylo o 2 dřív stačilo dodat něco ze stodolle že jo :oops:
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    bbowling : taky jsem to nějak přehlížel. Pokaždé co jsem tam klikl to ještě nebylo a pořád to nerostlo a neustále se to vleklo a kdyby to neblikalo jak u de.... tak bych se na to i snad vykvajznul.

    Mám dodáno 6.
    Ve mlejně melu bagry a prkna, takže zbytek až zítra ráno.
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  11. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Myslím si, že je to úplně zbytečně zabitá akce :-(
    Dát ji současně s Královnou a ještě kromě palačinek nemoct použít jakýkoliv urychlovač, je podle mě nešťastné....škoda, ale absolutně nestíhám. Jako pracující člověk se dostanu na farmu 2-3x za den, co se dá, doháním o víkendech......no a Královna spolykala veškerý volný čas, takže jsem jako mnozí nemyslela na další akci, další plochu.
    Vzhledem k tomu, že melu první dva špízy, asi se moc daleko nedostanu :music:
     
  12. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Tak mě chybí ještě 4 grilovačky a ve skladu zbývá jedna palačinka. Taky jsem se nějak víc soustředila na úkol a bohužel mloci o 81 růží nevyšly. No nic. Uvidím, zdali stihnu řádek. To by mě mrzelo, kdybych měla ty dekorky a řádek ne. I když to není kdoví co. Nějak to vypouštím a užívám si odpočinku.

    Ať to padá! ;)
     
    MatysekKamilek, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  13. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Děkuji.
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jsem si tak říkala, že dám poslední grilovanou, zaktivuji řádek a bude finito. A ejhle, ono to chce ještě jednu na nějakou bednu o_O. Tak jsem zbytek dala na půlpole a bedna bude po dvou sklizních, tj. zítra v poledne.
    Špízy padaly tak nějak přiměřeně, ze tří sklizní to v pohodě dalo na grilovačku. Momentálně jich mám 74.
     
    MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  15. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Stonek stonkuje, bedna vyzvednuta.
    Držím palce všem finišujícím.
     
    MatysekKamilek, evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  16. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    konečne, slimáčim tempom som sa dostala do cieľa:p dosť nudná akcia :wuerg:

    [​IMG]
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Mi chybí ještě dvě grilované duhové kukuřice. Sice to stihnu, ale akce mě teda moc nebaví.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co chce bednu? Aktivace stonku? Ale v popisu je psáno:
    "Po dokončení deseti úkolů je možné dodávat grilovanou duhovou kukuřici dál, odměnou za každý dodaný kus je 1x bedna s lesklými věcičkami obsahující náhodně jednu z těchto položek:

    • 250x level BZ
    • 150x Bahamarama level TBZ
    • 200x level kr.
    • atd"
    Takže podle oznámení bedny dostanu za odměnu, že dál dodávám; ale v reálu to po mně chce dodat bednu, abych mohla aktivovat výhru? Tak nic... budu si muset jít zchladit hlavu pod kohoutek... Takže ne 10, ale jedenáct kukuřic...?
     
    Naposledy upraveno: 8/6/17
    evainfo, MatysekKamilek a tydýtková tohle ocenili.
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Po dokončení deseti úkolů je možné dodávat grilovanou duhovou kukuřici dál, odměnou za každý dodaný kus je 1x bedna s lesklými věcičkami obsahující náhodně jednu z těchto položek:
    xDxDxD cize az by som chcela tu bednu a tie odmeny,musim pestovat a pestovat duhovu kukuricu :cry::cry::cry::cry:,ved to je kvantum duhovej kukurice,razne tie sa mi zvysili,ale tu kukuricu nie dakujem,a este je to o nahode

    stonka uz funguje

    zvysnych 70 kusov duhovej kukurice zasiatej,kolko napestujem uvidim,hrotit to uz nebudem,zasiala som,aby tam nahodou nevyrastla burina ;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Takže stonek funguje bez jedenácté grilovačky? Krákorka mne trošku zmátla... Takže už mi chybí jen dvě, ne tři. Tak to je fajn :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.