Malí pomocníci 2017 (1.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj zlatulka,
    po odevzdání růží se ti uvolní místo, na které si postavíš políčka velikosti, která ti vyhovuje.
     
    babako, simca67 a babina51 tohle ocenili.
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Ahoj, nějak nevím jsem jen malinký bezvýznamný pomocníček anebo velký guru přes grilování....motám se mezi růžema a kukuřicí a chybí špízy. Mám otevřený dvě plochy, večer tam dozrají růže a rozšířím plochu a doufám, že vypadne špíz a na noc tam dám kukuřici.
    A do Královny mi stále chybí 9 papír maché, to bude ještě napínavý.
     
    kiki2305 a babina51 tohle ocenili.
  3. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ahoj,poradí mi někdo kde mám hledat čokoládové růže a duhovou kukuřici,když v té tabulce kde mám rostliny nejsou?Ve mlýně mi to ukazuje stav 10 a 20 ks.
    Už jsem si to tu vyštudoval.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @Beznoska dajú sa pestovať len na špeciálnej ploche, vpravo dole na mape. ;)
     
    babina51 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. thestana1

    thestana1 Pisálek fóra

    Padají vám ty špízy? Jedu už tři plochy a pořád ani jeden...
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  6. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Ahoj,mám dotaz,jak aktivovat tu palačinku,poradí mi někdo?Díky.
     
  7. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Když si najedeš na akční plochu - kde jede tahle akce, tak v levé liště určitě uvidíš palačinku
     
    babako tohle ocenil(a).
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Takže palačinka aktivovaná a nefunguje. Asi se musí dát před zasazením.
    Oprava: na růže, které jsem zasadila nefunguje,škoda palačinky:(;)
     
    evainfo, -samadoma- a babako tohle ocenili.
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    A máš zasazenou kukuřici nebo růži? Funguje jen na kukuřici!
     
    maribeja, -samadoma- a dasa1143 tohle ocenili.
  10. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Já tam mám 0 a přitom jsem si ji ve mlýně udělala ,ale aktivovat nejde,je šedá,nechápu to,je to nějaké pokažené :)
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nevím, co sis udělala ve mlýně, ale palačinku určitě ne, ta se dá jen získat jako odměna v úkolu, nebo koupit s košem.
     
  12. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Jé aha,udělala jsem grilovanou kukuřici,moc děkuji :).
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Luciferka1980

    Luciferka1980 Pisálek fóra

    Hernajs, já asi nestihnu ani vyzdobit karnevalový vůz :cry: Laskavce mám dost, mouky taky, ale těch papírkových proužků chodí zatraceně málo, tak není z čeho dělat papier-mache...už jsem zaúkolovala i sousedy, aby mi posílali proužky a ne košíky na sladkosti, bo těch mám skoro 300 a nakonec je ani nevyužiju xD
    Co se Barbecue akce týče, tak už mi chybí rozšířit poslední plocha, ale těm špízům se moc nechce padat o_O ...ale celkově...zase přibyly nějaké bodíky a bonusové materiály za odměnu, párty lístky a když nic, tak mám políčeno aspoň na ten beruščí výběh u karnevalového vozu :)
    Hezký víkend všem.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova.;)
     
    evainfo, maribeja a iDavis tohle ocenili.
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Chýba mi ešte asi 500 čokoládových ruží a budem mať odomknutú celú plochu. :) Potom bude nasledovať plnenie úlohy v hale, mloky ako odmena sa mi páčia, aj keď mám už 3 z vlaku, lienky mám tuším tiež 3. No sekvoj a ľadová jedľa chýbajú, takže na tie sa veľmi teším. :)
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  16. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Použila jsem palačinku. Je tam psáno, že je na 12 hodin. Ale Měla jsem 1 růži navíc jen na 1 sklizeň.
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Palačinka funguje JEN na kukuřici, na růži ne. Tedy u té první sklizně jsi se asi špatně koukla ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Díky za odpověď.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. acron

    acron Pisálek fóra

    Super akce, zábavná, jednoduchá a má i nějaký ten příběh.
    TIPY PRO OSTATNÍ:
    1/ Palačinka funguje pouze na kukuřici
    2/ Nejlepší je první sadit jenom čokoládové růže, jakmile odemknete všechny plochy, pak teprve začněte sadit kukuřici
    3/ Špízů padá málo, nejlépe se získávají šlechtěním, z každého šlechtění máte 100% šanci na 1 špíz
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobře shrnuto; ale uprav si podpis, ač mi oči po neustálém šilhání po královniných darech jdou drobátko šejdrem, řekla bych, že je větší, než je povoleno ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/6/17
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.