Malí pomocníci 2017 (1.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    honzik975: Musíš si je postavit - stejně jako na všech ostatních plochách :)
    Barbora6262: Zkus se znovu přihlásit do hry, pokud to nepomůže, pak vyčistit počítač (viz Vše pro bezproblémový chod hry)
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    z pohodovej farmy adrenalínová? nestačím čítať ofi xD
    ale zasadila som, plocha vyšla akurát na 10 (1*2polí) a 20 (1*1),zatiaľ to lepšie nejde,či?
    [​IMG]
     
  3. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Jakmile se otevřela tato akce,
    hned se mi začala kousat minihra královny,
    čistila jsem, moc to nepomohlo.
     
  4. Barbora6262

    Barbora6262 Rádoby autor

    Děkuji, zaseto. B
     
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    3 diskusie k akciám súčasne, už si niesom ani istý či píšem do tej správnej. :p No každopádne mám prvé čokolády nasadené a tak môžem čakať. Celkovo toto určite nebude záživná akcia, ale aspoň tie odmeny stoja za to (ak rátam aj z tej druhej súbežnej akcie čo začína zajtra).
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym..neviem tieto dve akcie na tom jednom poli sa mi nejako nepacia...razne som sice urobila do oboch akcii..tak 512SK..no co snad kralovna nahadze este nieco..len som si nieje ista ci vobec stiham pestovat xDale kos kvoli palacinke urcite nekupim..
    nech sa vam dari priatelia farmarsky:inlove:
     
  7. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Jednoduchá akce, kde jde bez problému získat magický stonek. Paráda! A klidně byste tu plochu mohli nechat i po skončení akce. Věřím, že nejsem jediný, kdo by to uvítal :D ;)

    Farma- 81
    Baharama- 130
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jak získat magický stonek? Snad jen řadu ne?
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Z cen je zajímavý pochopitelně řádek na stonku, ostatní odměny vedle královniných darů působí poněkud omšele (vyjma podivuhodných stájí* - mohl bych prosit konečně toho bizona, vašnosto?).
    Jdu do toho - ono se uvidí, jak to bude přibývat. Rozpěstovávám na polích 1x2, které podobně jako 2x2 jdou na plochu osadit. Tedy informace o 40 políčkách 1x1 je poněkud neúplnáa zavádějící. Vím, že o téměř nic vzhledem k ceně vody (1 kr) nejde, ale vzpomenu-li si na kdysi zde probíhající akce, týkající se potřeby šetření vodou, a vzhledem k nemožnosti "posílit" sklizeň pomocí MJS, vidím pěstování na větších polích jako svého druhu "výchovné" (aneb vodou se přece neplýtvá).

    *EDIT: Až dnes jsem si všiml, že ty podivuhodné stáje jsou případným náhodným výsledkem práce nového řádku na stonku, takže bude nejspíš trochu trvat, než se člověk dopracuje alespoň k té správné podivuhodné stáji, o bizonu nemluvě...
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
    Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  10. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Prosím,jen technický dotaz,palačinku můžu dát až před sklizní nebo před setím?Třeba světlušky jdou až před sklízením....děkuji.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj -Berry.308-,
    sice to nemám vyzkoušené, ale jako i MJS stačí dát před sklizní, tak předpokládám, že i palačinku postačí použít před sklízením.
     
  12. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    [QUOTE="ajtyk, napiš na herní pomoc, odepíšou ti, že máš špatný PC :) :) :) tvůrci hry jsou asi moc na slunci, asi mají přehřáté mozky. Hráči volají po uklidnění a tvůrci naopak plácají jednu akci přes druhou. :/ :/ :/
     
  13. honzik975

    honzik975 Zelenáč fóra

    díky za radu, už je zaseto.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Decka, mejte trochu pochopeni! Cinani konecne prisli na to, jak na evropskeho zakaznika, tak je toho treba vyuzit. Vsak to konecne vidite vsichni sami na sobe - kdekdo krici: "STOP, slapnete na brzdu" a stejne akci jede... pismenka toho snesou... Dulezite je to, jak se chovame :p;)

    EDIT: Uprimne receno zacinam stvat sama sebe! Jsem neplatici hrac a tak kdyz mi Cinan sebere SK v jedne akci a na druhou uz neni, jsem schopna si rict: "Dost! "a proste nekoupim a dalsi zbytecne chlivky a vyrobny podporovat nebudu. Ale kdyz mi pak Cinan vyhodi SK v podobe Karnevalove kralovny, tak stejne vyskrabnu nejake SK z druzstva a akci udelam.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/17
    Pitrýsek47 a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já vůbec nevěděla, že je nějaká souběžná akce...nepřečetla jsem si akci pořádně, rychle nasadila pole 2x2, aktivovala všechny urychlovače bum...nic nejde využít..nejde hnojit...nic výnos minimální. Tudíž hned v začátku naštvaná a budu brát akci jen jako doplňkovou:eek::wuerg:
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    huraaaaaaaaaa jak sa tesim konecne som vypestovala 20 cokoladovych ruzi...aka to radost ked policko 1x1..da 2 ruzicky...no co si viacej mozem priat,,,ale nezufam duhovej kukurice bude 40..myslim ze tymto tempom to iste damxDxDxD
     
    -Kuteno-, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    tuto akci moc neřeším, budu pěstovat a pěstovat :) je na ní docela dosti času a až skonči předčasné dožínky, tak jednoduše zvážím zda se to dá nebo nedá zvládnout :)
    zatím teda říkám že ne, ač jsem sklidila již dvakrát růže a jednou kukuřici, tak ani jeden špíz :D
    A jelikož se nedají padátka nahnat jinak, než na akční ploše, tak rovnou tato akce dostává nálepku NO STRES
    a šlechtit jen tak nebudu, pokud to nebude spojeno s akcí, jsem ráda za přísun SK od královny ;)
    To raději přivítám koš ke královně, který kolikrát vydá za celou jednu akci :))))​
     
  18. Luciferka1980

    Luciferka1980 Pisálek fóra

    Já teda nevím....asi někde dělám chybu...jsem teď celé dny doma, tak mám možnost sadit a sklízet častěji, ale mám pocit, že bych u toho PC musela sedět pořád, abych akci zvládla dokončit....zatím se mi to podařilo jen jednou. Je fakt, že nepoužívám moc často superhnojivo, nebo bonusy na zvýšení sklizně ale copak to bez toho nejde?...Jsem level 86 a mám pocit že absolutně nestíhám xD
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem zasela hodně pozdě, to dříve nešlo a už aby se rozšířila plocha. Sice je více akcí naráz, ale od zítra volno a hlavně je tam stoneček a tím je to jasné ... určitě ho chci :p Jen mi vadí, že s další hrou se to u královny začíná občas sekat a taky kombajnista má při sklizni podezřele stejné pohyby xD Uvidím jak to půjde a jako každou akci i tyto dvě chci zvládnout ;)

    Danka722 máš hezký podpisek :)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/17
  20. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Všechno jde v pohodě stíhat :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.