Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Padátka 149/127 po první kompletní sklizni. Největší plíva byla pohopole na Baha, tam vypadlo jen pár kousků...
     
    Naposledy upraveno: 1/6/16
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vypadlo 176P/173R to je pro začátek skvělé. Minulou akci jsem si dala pauzu a dobře jsem udělala a na tuto jsem se už docela těšila. Sice jedu na jeden a kousek dne na chatu na víkend, ale času je na akci dost, tak se to zvládne. Třeba bude v pátek odpoledne téměř hotovo a něco zbude na neděli.
    Tak ať nám to vše přibývá a padá ;)
     
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja mam 141 kousku od obojiho, farmu jsem nebourala, v odmenach mi chybi tajemnice, tak to hrotit nebudu, pojedu na 2 plochach
     
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    Z karafiátů na 2x2, několika málo stromů a stromů a chlívků na Baha mám jen 99 prachovek a 113 rozprašovačů..
    Z TS a TCH z minulé akce jsem dostala jen to, co už jsem měla. Co jsem neměla, mi chybí dál..
    Kuponů moc není, tak nevím... Četla jsem, že zítra budou žáby za KR, tak budu moci koupit, ale kdy je budu dávat na plochu, to nevím, když teď budu potřebovat sázet a sklízet.. Nedají nám taky plochu na to pěstování žab???
    A taky budu mít problém s krmivem.. když do něj chtějí tolik vajec a sojových bobů... Tak moc toho nemám...
    a SK na šlechtění taky ne... :(

    Ale že budou chlívky s žábami za KR, to jsem jen ráda. Ještě by mohli dát za KR ty jezevce a vydry, které mi stále z TCH nepadly.. ať bylo TCH sebevíc...
     
  5. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    No, z mého pohledu je to akce spíše pro nižší levely - hvězdičky se jim určitě budou hodit, stejně jako superáci... což je dobře.
    Pro mne zajímavé tajemné vstupenky do mlýna, ovšem pouze tři, a ty získám jindy a jinak, až budou celkově pro mne zajímavější ceny.
    Všem bio citrónům přeji hodně zdaru a pěstování.
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Nazdar farmářky a farmáři,
    takže první točka vypadávátek - bez přípravy po sklizení šeříku a na Baha papriky to mám s vypadávátky 46/46, sousedi se zapojí o něco později, takže nejde o život a tudíž jde jen o to, co si z akce budu chtít vybrat a co časové možnosti dovolí.
    Jinak klasika - do začátku prvních 10 na velká pole a pak hurá na ta malá, s chutí do toho, půl je hotovo a jak dodává Rychlonožka .... a pak honem od toho.
    Takže ať Vám to padá a hra se daří.
     
  7. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Celé zlééé. Som príliš aktívny ..no na plné ústa povedané blbec.:mad: Ráno som si pekne krásne pozbierala celú farmičku , a až potom som si v diskusii všimla, že dnes okrem lastúr, sú tu aj malí pomocníci.
    No mne doma stačí jedna rozprašovacia fľaša a jedna prachovka, ale na farme 23 prachoviek a 22 fliaš je povedzme si to rovno - veľmi málo.
    A ešte aj susedom som ráno poslala darčeky ,tak tí ma budú velebiť. Miesto prachovky dostali skrinky, cukor a poniektorí parfum.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    prachovka 124 rozprašovač 131 takže by to mohlo jít jináč za půl hodky to hazím na pidipole ;)
     
  9. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    nejde mi vložit obrázek, netuším proč, ale vypadávátek po první sklizni tedy:

    Prachovka 401 ks
    Rozprašovač 433 ks
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    MartinVydrz, z pohledu některých byla i minulá akce s hrachem pro nižší levely, ač tam hvězdička nebyla vůbec žádná. Jestli to náhodou není synonymum pro "mně se ta akce úplně nepozdává a o odměny nemám velký zájem"? Všem hráčům vyššího levelu v tomto i rozumím, o tom žádná, ale já jsem lvl60, takže počítám, že hrají i třeba o polovic nižší levely, dosud nemám prales, takže 4 plochy, na kterých jsem večer nechala dlouhé stromy, jedna plocha chlívků, zbytek byl 12hod. plodin, a sklizeň padátek je P42/R58. Některé dny jistě nezvládnu 3 otočky, pracuju a žiju i mimo domov s internetem, takže pokud to vyjde, tak to nejspíš bude o ústa... a nepíšu o tom, že je potřeba mít už odchovanou nějakou tu zvěř, třeba prasata doháním až teď, nemám prase zase tak dlouho dosažené a mezitím byly nějaké akce, kvůli kterým byly chlévy v liště. Suma sumárum hodně záleží na tom, koho myslíš "nižším levelem" ;), věřím, že být nízký level s možnostmi tvého levelu, radostně bych teď odkvačila na dva dny mimo dosah signálu. ;) Každý máme svoje a tak ať nám to tam všem padá a těm, kdo akci vynechávají nebo je až tak netěší, přeju co nejhezčí akci příští, která se do těch správných farmářských představ lépe strefí.
     
  11. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Není to trochu moc zvířat a vypadávátek na takové "ceny" ? A hned po akci...
     
    Květa54, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj EliM77,

    obrázek nejde vložit, protože jsi použila špatný formát adresy. Chtělo to použít tento https://i.nahraj.to/f/1sr8.JPG
    Výsledek:
    [​IMG]

    Edit: petaM2001 šlo o využití odkazu na již uložený obrázek, ale i to, že jej uloží jinam je cesta.
     
    EliM77, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já mám po první sklizni 142 prachovek a 149 rozprašovačů, takže to bylo slušné. Už mám rozpěstováno a zasazeno na malých políčkách. Ať se nám všem daří.
     
  15. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Odměny nic moc. Co z hvězdičkami? Mám jich přes 1000.Začínají dovolené a cestování. Na farmu nebude čas. Navíc grafická úprava družstva. Proč? Když si na něco zvyknu, zase je to jinak. Jako u nás v práci. Uvažuji o tom, že to zabalím.
     
    petaM2001 a STYBI tohle ocenili.
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    zajic08 - zabal to,jeď na dovolenou a budeš mít klid.
    Někomu se hvězdičky hodí.Já jich mám 2622 a použitých 7900 a taky si nestěžuji.Chleba to nežere.;)

    Rozpěstováno a už jen čekat na bio citrony.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/16
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to zabal ,-)
    To jsem se lekl, že zase roste hrášek místo citronů. No jo bio citrony se drží při zemi
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stromy ani tentokrát nesklamaly.Po rozpěstování 199/199.Jen tak dál padejte.
     
  19. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak jsem se teprve nyní dostala k akci - úspěšně rozpěstovávám a po první sklizni:
    106 x prachovka
    141 x rozprašovač
    což není nejhorší, tak snad to nebude drhnout
     
  20. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    pajda361 děkuji a čím to čím? vždycky jsem ukládala takto stejně a dnes to prostě nešlo, že by měli nějakou změnu na tom mém uložišti?
     
    petaM2001 a 1robinsonka1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.