Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    No, nemám moc času ani prachy na pomocníky. Na stonek nikdy nedosáhnu ale baví mě to. Takže něco stihnu.;)
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Já bych se s dovolením načuřené hráčky zastala. Když se prodírám českým sociálním systémem kdy jedinec a ne jeden uvízne v sítě díky špatně postaveným zákonům tak máte slyšet můj slovník a neberu si servítky ani na české sociálce. K akci hrach, plazím se pro kupony ještě i dnes, ano můj problém, rozpěstovala jsem bez SH a vrtulí protože šetřím. Takže u mě opravdu z akce do akce :) drazí rychlíci. Jinak souhlas, akce jako hrom, po hrachu se pomocníci hodi ale pojedu stejně bez SH, tak si 4 hodiny a něco počkám, no. Nálepky beru jedině v zoufalství co za body, to bych ani nerozpěstovávala.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Rampušáku, nevím kdo ji nakrknul, jestli na úřadě nebo v autobuse, ale jed kolem sebe plive jak kobra (černokrká) o_O Tak ať se ventiluje tam, kde ji nasířili, tady na to není nikdo zvědavej. Asi tak -.-
    ke hře: nálepku nechcu ;)
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Frustrace musí ven, lepší tu než nožem do někoho. Však umlčet můžou a umějí, ne? A dál už mě to nezajímá, je lepší si nikoho nevšímat :p Na co nálepku proboha, to už bych byla fakt závislá.
     
  5. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    akci pojedu jako každou - proto hraji - toto je klasická pěstovačka, takže máme co dělat a nemusíme u toho nijak přemýšlet, z odměn mně těší hlavně SK, ale hodlám získat vše, zvířátek mám dostatek, takže žádný problém
     
  6. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    Momentálně nad hvězdičky povyšuji banány a na to akci dost postrádám :-(
     
  7. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak me v odmenach chybi tajemnice, porad doufam v toho jezevce, takze za me palec dolu
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Samozřejmě jdu do akce a budu se snažit ji dokončit. Všem držím palečky, ať se daří.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak za mne "radost" děsná... sotva jedna skončí, druhá začne... ehm, kouknu na pořadí, jedině SK a SH snad... no budu pěstovat na celkem 3plochách, co bude bude.
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    První přečtení: nejdu do toho! Druhé přečtení: mi to nedá ;). Takže už chudák farma úpí pod rukou sekerníkovou. Ale nebudu to přehánět - stromy a žáby jedou dál...
     
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    V napěstování rostlin by neměl být problém. Rozpočítala jsem si to na čtyři dny a jsou to s MJS na 547(necelé tři plochy) políčkách 1x1 dvě sklizně denně. Jestli jsem udělala chybu, prosím, opravte mě. Ale 2x900 vypadávátek za 5 dnů mi připadá hodně. Myslím, že s tím dost lidí problém mít bude.
     
  12. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Ještě nemám dodělanou hrachoduhuxD a už další akce, tak to je fofr pane berka. Zase ty padátka a tolik mě snad picne:cry:no co co bude to bude a co ne tak vem čert...... pokud to pojede tímto tempem tak to je nekonečné, ale milé RT zkuste opravdu konečně vymyslet něco exkluzivního ,aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Snad mi dáte za pravdu milí farmáři, Všem přeji hodně hezkou hru a radost z farmaření a žádné chmury.;)
     
  13. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    Zdravím všetkých, tiež idem do akcie, práve som ukončil poslednú- začal som šetriť hnojivá, ale ten koniec som už nevydžal tak nasucho a........ Baroland ja som už dokúpil ;) 30 chlievov, zatiaľ prišli na rad iba zajace........inak sa vytešujem, lebo akcie mi pomáhajú postupovať aj ventilovať sa, hehe, a stále menej musím popredať veci zo stodoly;)hoci matika ma baví, ten hrach som popri aktívnom pestovaní pre zákazky stále zle rátal ....len práve hútam čo s vypadávatkámi, díky za rady o pohopoliach a dlhodobkách, verím, že nejako sa to podarí ako vždy na poslednú chvíľu :p .....pre tých rozrušenejších, niet nad dobré vzťahy s farmármi, ja mnohých zbožňujem, :inlove:ďakujem za zásoby výrobkov ............a evainfo, nedá mi, ale to si nik nevšimol ten tvoj titul, blahoželám, si proste bomba.........nech sa všetkým darí a nech je to pre radosť a pohodu-tej sa ja zatiaľ učímxD
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Ááá, probudil se trh :D (BC). Králík bratru 18 stovek, prase 13, krocan 12, prase 11. Ovce a koza se zatím drží pod tisícovku, slepičky za polovic.
     
  15. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Aj mne by sa páčilo keby miesto hviezdičiek sa aspoň občas dostávali zlaté banány. Hra sa mi celkom páči aj ked nie sú odmeny až také lákavé no ale čo už. Zábava bude a to je podstatné tak prajem príjemnú hru.
     
  16. Calis

    Calis Rádoby autor

    no aj ked SH nemam, vsetku MJS som uspesne vypotrebovala, ale idem do toho... :music:snad postaci tekvicova, odmeny nie su az take lakave, aj ked hviezdicky isto potesia :D a zistila som, ze som kralikmi nakrmila anakondu... o_Ono co uz, zajtra pridem vecer domov a skusim trochu citronov napestovat... celkom sa mi pacia a mam rada cistotu, takze verim, ze mi naskacu aj prachovky a rozprasovace... tak hor sa na upratovanie! xD
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Plantážníku, 450 kousků dobytka ze stodoly mě rozhodit nemůže - kdyby to byla časovka, tak se na akci vyignoruju, ale těch pár zvířat ve stodole rozhodně mám :). A nějakej ten chlív taky....navíc mi z TCH vypadli růžoví moráci, jestli mi RT v každých tajemnicích z akčních odměn přidělí růžový chlívek, bude to hezká tradice :pxD
     
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ahojte vespolek,no já nevím ale překopat farmu pomocí stavitele je otázka deseti minut a ten kupón se dá vždy někde vyšetřit,faktem je že jedu s pomocníkama nepřetržitě už minimálně dva roky ne li déle,takže kuponů mám nasysleno habakuk:p
     
  19. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    no nevim jak budu stihat dodelavam hrasek a zitra prijedu az v osm vecer druhy den take a pak dva dny nocni....no a co 6hod.pestovani ....v praci nemam sanci se k pocitaci dostat.....a superko uz nemam akce za akci to me neba.hezky vecer vsem.
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  20. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Ahoj,s napěstováním problém nebude,ale vypadávátek je dosti,tak hlavně aby to padalo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.