Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Tak také mam splněno a to i přes to,že jsem s akcí začala o dost později.Nakonec i bez SH se dalo dokončit v pohodě a to mám ve skladu navíc 243 prachovek a 371 rozprašovačů.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím Sousedé... Tak já tuto akci-neakci dokončil s lehkou chůzí. Dokonce jsem do ní nedal jediné superhnojivo. Nedal, protože za to řádek a odměny vůbec nestojí! Poslední akce jsou nudné, myslím že RT sáhla do toho nejhoršího co umí a myslím že jim to poslední dobou jde čím dál lépe. Kdo se mnou nesouhlasí může taky šoupat nohama jako já... Bézet a bébézet si strčte kam chcete ale hlavně hluboko!
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Jak je poslední dobou mým dobrým a tradičním zvykem splněno poslední den a na poslední chvíli, ale na druhou stranu jsem se poučil a pár věcí pochopil - inu, i level 92 se může poučit. Děkuji mým milovaným sousedům, opravdu se moc snažili a bez nich to nejde.
    Někdo tu psal o investicích a že to bez nich nejde...... možná jde, možná nejde.... záleží na úhlu pohledu. Když se na to díváte ze správné výše, tak to jde..... a když se na to díváte odspoda, tak to nejde. A pak je to o prioritách... říci si od začátku co chci a za tím si prostě jít a pokud se podaří něco navíc, brát to jako bonus.
    A že se nepodařil stonek? Takových ještě bude a lepších, jen se nenechat odradit... ono se to jednou podaří a pak znovu a znovu. Jen vydržet a neházet flintu do obilí ( případně do bio-citrónů či jinam)
     
  4. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    No, tak já si myslel, že akce bode déle, nedošlo mi, že dnes končí, takže stonek bude ladem. :( Akční zasazeny zbytečně.
     
    petaM2001, danda-vnovis a evainfo tohle ocenili.
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    akce neakce dokončena ale velké zklamání z TCH a TS,děkuji RT za nastavení mé farmy,ale v 96 lvl potěší psi,vlci atd.prostě z 12 TCH ani ň,vše do lišty,asi toho mám málo a ani z TS nic,jen dřín,ten sem neměla,proč já se nedočkám vydry ani labutě,čtu jak to ostatním dá a já nic,smekám klobouk před RT....díky vám mě to přestává bavit...
     
  6. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    mag.stonek aktivován akce taková obyčejná jako vždy nic nového.
     
    petaM2001, blondmary a evainfo tohle ocenili.
  7. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tahnudopekel

    no protoze v kalendari akci, je opravdu napsano do utery 7.6
    ale v akcich je psano do 6.6 a hlavni je sledovat casomiru ve hre
    takze asi tak
     
    petaM2001, fgs001 a evainfo tohle ocenili.
  8. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak poprvé nemám stonek, prachovky mi prostě nepadaly. Svět se nezboří.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tedy nevím na co si vlastně stěžuješ. I když akce byla spuštěna 1.6. ve 14:00 a ne ve 13:50 jak tu tvrdíš, ale i tak. Kdyby to bylo jak píšeš, tak akce trvala o 10 minut déle a potom si asi není na co stěžovat a rozhodně ne způsobem jakým to zde prezentuješ. Něco jiného by bylo, kdyby akci vypnuli dnes ve 13:50, ale k tomu nedošlo.
     
  10. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ja som tiež akciu nedokončila, ale čo už, keď vypadávatká nie a nie padať... No čo už, veď hrám pre zábavu a beriem to športovo. Budú aj iné akcie ;)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uz prvni den jsem upozornoval, ze posledni akce jsou o den kratsi, nechali ale obvyklych 900 kusu, takze kdo to stihal akorat, ten ma smulu...
    Vidim to ted na vysledcich, tech 200% vypadavatek jako obvykle se nepodarilo ziskat, o dost slabsi vysledek :

    Vypadavat ma 180 prachovek/den, mam 1264, mam 140% hotovo.
    Vypadavat ma 180 rozprasovacu/den, mam 1392, mam 154% hotovo.
     
    petaM2001, blondmary a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. zmel

    zmel Pilný autor

    Stonku síce mám, ale celú akciu som nedokončila. To pestovanie a vypadávatká stále dookola ma už nebaví, chcelo by to inovovať. Pokiaľ nie, budem tieto pestovacie akcie ignorovať (ako aj tú predchádzajúcu) a radšej zarobím na predaji hnoja. I tak še da ...
     
    petaM2001 a blondmary tohle ocenili.
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Nesplněno :)

    a jestli vono to nebude tím, že jsem si užívala na kanoi na vodě a celej online svět mi byl naprosto ukradenej :D :D Nálepku mám, spokojenost. Ten víkend za to rozhodně stál :))
     
  14. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Zdravím farmáře,
    akce nedokončena. Problém byl v nedostatku vypadávátek, citrony napěstovány, ale zbytečně. Tak jsem to včera večer zabalila, protože takové množství vypadávátek nebylo možné získat......Jinak v odměnách jsem ráda SH, ale to je asi tak všechno.
    Když to vezmu kolem a kolem, akce je pro mě zklamáním, protože ať se snažím jak chci, náhodné padání prachovek fakt neovlivním..
    Všem, kteří dokončili, gratuluji.
     
    petaM2001 a kristinabesinova tohle ocenili.
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akci jsem dokončila pozdě večer. Chybělo pár prachovek, které před půlnocí doskákaly.
    Měla jsem více jak dva dny skluz díky lijákům a nefunkčnímu internetu , musela jsem vše
    z farmy vyjímečně vyházet a osadit jen políčka, ale akční kvítí v dostatečném počtu bylo
    hotové předevčírem a čekalo se jen na padátka. Akční jsem jela jen s vodou a stihla. Na padátka
    byl fajn karafiát a žabičky...také z neonek to padalo dobře a kupodivu z neonových kurníků.
    I když jsem vše stihla, zkrácení o jeden den se mi nelíbí ...
    Děkuji sousedům a přátelům za akční dárky.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pěstuji jen na necelých 3 plochách a zvládá se to bez problémů. Nechávám pár zvířátek a hlavně stromy i ty obr. Přes víkend jsem skoro 1,5 dne nebyla, nepěstovala a přesto mám přebytek obou vypadávátek přes 500 - prachovek dokonce o 13 víc. Sice jsem asi 5x otočila karafiáty, tj. cca 200 padátek, ale že byla akce o den kratší, tak i tak padalo téměř stejně. Možná že mám výhodu i že si platím prémium, kvůli stromům, tam to padá ještě trochu lépe. Ale už ani nevím, že bych musela zapojit na noc dlouhodobky, stále dávám akční. Myslím si, že je to i tou kombinací pěstování a chování, k tomu stromy, tak to padá lépe.
    ;)
     
  17. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Jsem zvědavý, o kolik času budou zkracovat další akce v budoucnu. Nějak mi uniká smysl, když teď je dost velké okno než začne další.

    Pravděpodobně to je zpětná vazba na ty přízpěvky které hned druhý den akce radostně dávají najevo že mají hotovo. Poděkovat můžeme tedy těmto hráčům za zkrácené akce ?

    Nestihl jsem. Vypadávátek chybělo docela málo ale prostě jsem nestihl.
    Kdyby byl ten den navíc, tak bych stihl.
     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Esnyr: Není zač, rádo se stalo,-) A taky můžem za to, že ti nepadlo něco co si chtěl v TCH a za migraci do Evropy :-D Tomu ani ty sám nemůžeš věřit, že RT podle fora upravuje délku akcí.... to by muselo dělat akce na měsíc, protože příspěvků hráčů co nemají akci ani za 7dnů je mnohem víc. Ale pokud ti to pomůže, tak ano můžem za to ,-)
     
  19. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Já to moc nehrotím.
    Beru to tak že RT najelo na nový plán a z tím asi nehne ani defenestrace nebo referendum.
    Chtěl jsem přidat poznámku že se jedná o sarkasmus, ale proč to ulehčovat.

    To že budou akce kratší mi žíly trhat nemusí. Plním jen pár akcí, protože nejsem otrok internetu a raději chodím z ven se psem a rodinou.

    Tato akce byla trochu náročnější a za její nesplnění si můžu sám. Měl jsem 2 dny volno (jako asi většina o víkendu) a to že jsem raději běhal po lese a neseděl přilepenej na židly je moje chyba.
    Snad se nikdo neurazil.
    To bych nerad.
     
  20. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Mě opravdu udivuje co lidí nekouká na časomíru....a když tam je v neděli 24hodin a v sobotu....48hodin a ráno jen třeba 8hodin, tak to asi celý další den nebude. Snad si to umí člověk dopočítat.
    A při začátku akce nepřečte znova ten začátek hned jak nasadí.
    RT má tendence to ještě upravovat a to léta.

    A pak mě fascinuje, že ty co to nestihli si myslí, že ty co to stihli, do toho vrazili nějaké peníze.....nerozumím tomu.

    Já teda přebytky neměla tak veliké jako jindy.....jela jsem velmi vlažně......jo dosypala jsem to tam až někdy během dopoledne, poslední den.....,ale to jsem věděla od začátku, že pokud nebudu skoro pěstovat, bude to tak tak.

    A někdo psal odměny nic moc.....no máme další kalendář, takže něco za něco....stačí jeden klik a ráno super odměna......holt sebrali jinde, třeba právě v této akci.

    A pak tu píší lv 92-97, že nestihli...no bodejď ne.....ta farma už dávno není nastavená na to, že bude z plodiny, která roste 4,5,6hodin něco padat, proto musíte mít co nejdříve napěstováno a mít tam něco co dává opravdu hodně bodů, aby i Vám vypadlo to co nižším levlům. A třeba jak píší jiní, nechávat po okrajích nějaké stromy. Mít nějaký chlívky.....prostě příprava. A nezačíná ve čtvrtek akce, začněte s přípravou.....minimálně už dát pohopole a na ně květinu. probrat stromy a mít tam ty hodně bodový. Skácet kaštany(nevím, proč z toho stromu nic nevypadne, léta letoucí problém).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.