Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Tak tuto akci nedokončím,chybí oboje vypadávátka..mám všechny úkoly krom stonku,nedá se nic dělat,ani nepamatuju,kdy jsem nějakou akci nedodělala,snad někdy ze začátku hraní a to už je pěkných pár let.Všem co úspěšně dokončili,blahopřeji.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    veškeré žádosti o zaslání dárků patří pouze do tématu: Zasílání a výměna dárků

    Dále i některé déle hrající hráče bych rád upozornil na skutečnost, že denně můžeme obdržel jen 20 dárků, takže shánět dárce 45 a více kusů je zbytečné.
     
    fgs001, denny1985 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj, já bych k dokončení celé akce potřebovala ještě 1 den a tudíž otočit dlouhodobky... Chybí mi kolem 100 ks prachovek. Kupovat je rozhodně nehodlám, zase takové odměny tam nejsou. Co jsem potřebovala, to mám. Stonek je funkční, SK ve stodole, Baha stromy také a bez toho ostatního se obejdu. Chybí mi dokončit úkol 2 a 3.
    Přeji všem pěknou hru ;)
     
  4. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Bude mi chybět poslední dekorka,zase šedý stonek,opravdu to nepadalo:oops:
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak jo, končím, the end. :)
    K této chvíli jsem v mínusu o 289 prachovek a 301 rozprašovačů.
    Splnila jsem kompletně úkoly 1, 4 a 6, takže mám obě dekorky, SH a SK v těchto úkolech. Mezitím jen nutné stříbrné stupně k postupu. Nakonec jsem nic nekupovala, na stonek by to nestačilo, tak jsem s těžším srdcem řádku udělala pá pá.
    Obrovský dík patří všem, kdo mi dárkem poslali úklidové prostředky, opravdu děkuju moc, stejně tak za mnoho užitečných podpůrných rad v diskuzi i hře.
    Příště to musí být lepší! ;)
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím, akcičku som ráno o šiestej stihla, potom "hurá" zubárovi. Tých vypadávatiek bolo treba príliš veľa a chcelo by to ešte ten 1 deň. Vďaka susedia za darčeky.
     
  7. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    tak mi chybí14 prachovek to naštve.
     
  8. Stopařka55

    Stopařka55 Pisálek fóra

    Tak konec, můj stav akce 1,3,4 splněno. Děkuji všem, kdo mi poslal akční dárek.
     
  9. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    S odřenýma ušima jsem ve 13:35 splnila, další pětiletka se zadařila :-D :-D :-D, ale fakt takovouhle hrůzu jsem zažila snad jen jednou, a to tenkrát při francouzské akci, kdy vyskakovaly žížaly, ale to jsem byla ještě farmářské ucho :)

    P.S. Vím, že tu je vlákno pro zasílání dárků, ale mi to připadá na nic, jedno vlákno tu a jedno tu....Vím, moderátor odpoví, že by se zahltilo tohle vlákno, ale ruku na srdce, stejně se tu ke konci už jen píše, huráááá splnil/a jsem 8)...
     
  10. krepov

    krepov Pisálek fóra

    Deset minut před koncem mi chybí 2 saponbáty a dvě prachovky, no není to k vzteku ? :mad::wuerg::cry:
     
  11. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Tak mínus 12

    Krepov je to k vzteku

    To u toho sedim pořád.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/6/16
    kristinabesinova, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Teď už je ta hra vyloženě o penězích, když neinvestuješ tak máš smůlu. Mě taky chybí pár vypadávátek na poslední dekorku. Už mě ta hra přestává bavit. DÍKY MOC SOUSEDŮM za vypadávátka.
     
    kristinabesinova, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  13. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Mám chu´t se na to vyprdnout. 9 prachovek to zhatilo. Je to asi opravdu už o penězích a to když jsem začínal,psali hra zdrma jsem v 97 levelu.
     
    kristinabesinova, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak a v túto chvíľu mám HOTOVO , ale bolo to o ten povestný chlp. Ale môžem ja za to, že vonku je tak krásne a na farmu mám čas len ráno a večer. Dnes som ale musela robiť všetky zameškané papiere (to nemám rada , ba priam neznášam) a tak som popri sadila kukuričku a z tej mi tie sifón fľaše nakoniec vypadli:pa môžem si urobiť ďalšiu fajku za splnenú úlohu:)
     
  15. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Taky děkuji sousedům i cizím co posílali prachovky.
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    prachovky zbylo 324
    rozprasovacu 294
    jela jsem jen na 2 plochach a bylo splneno vcera odpo
    zbytek byli vyrobny, chlevy a stromy
    takovy nadbytek si nepamatuju, asi proto, ze jsem vzdycky pestovala na vsech plochach
    a jak vidim, tohle bylo daleko lepsi
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sovinka - takových řádků ještě bude ;) Tenhle dává jen a jen body, tak tě to mrzet nemusí. Stonky jsou téměř v každé akci, takže jich za pár měsíců budeš mít tolik, až tě budou při sklízení karpály zlobit xD;)
     
  18. dědoušek

    dědoušek Pisálek fóra

    Hraji tu hru už od začátku ale co ted s námi dělají je běs.Kupoval jsem i floreny.Tato poslední akce hrůza.Pustili začátek o 10 minut dříve,ale ukončili přesně.musel jsem dokoupit pracovky a než jsem se vrátil do hry byl konec.38 vteřim do poslední části 6 úkolu,takže prd.Už nikdy nevrazím ano korunu,NIKDY.Snažení bylo marné.
     
  19. -molice-

    -molice- Zelenáč fóra

    Tak já jsem si myslela, že je akce do úterý.
    Mám všude citrony a těším se jak dokončím.
    A ted' čučím a vlak mně ujel o_O.
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    á já čumím na přebytky P 190 R 198 že by ráno pustily kohoutky?:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.