Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mivam dvakrat vic vypadavatek, ted to je o trochu slabsi, ale je fakt, ze poslednich par akci je o dem kratsi, ale o to casteji, no presne naopak nez by pomohlo lepsimu hrani a hlavne zajmu i tech vice zamestnanych/prazdninovych hracu... tak se uvidi zda je to nahoda nebo zamer, i kdyz podle kalendare to vypada spatne...

    Vypadavat ma 180 prachovek/den, v tuto chvili ma byt 538 ([4.ukol]+58 ) nebo chybet 362, mam 817 (chybi 83 ), mam 90% hotovo.
    Vypadavat ma 180 rozprasovacu/den, v tuto chvili ma byt 538 nebo chybet 362, mam 873 (chybi 27 ), mam 97% hotovo.
    Stav biocitronu : idealne 10453 kusu (3500/den, [4.ukol]+1573 kusu ), mam 12162 z 17500 (69% ).
    Zatim uplynulo 59% casu, zbyva 48 hodin.
    Nezapomenout na Saponaty z mlyna, chce jich 100 po 1 minute!
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Takže zelený čaj má po 9 hodinách tento účinek:

    A) BAHA - 86 polí, 44 stromů (i zde všechny v základu), 7 chlívků - 14 rozprašovačů a 8 prachovek
    B) deštný prales - 129 polí, 3 výrobny, 55 stromů - 10 rozprašovačů a 6 prachovek

    a díky tomu mám 1.úkol kompletní.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/16
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Malí pomocníci douklízeli , stonek pracuje a já hlásím h o t o v o .
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Moje farma se vrátila po několika posledních akcích zpět do normálu, což znamená že těžce nestačí vypadávátka.

    Momentálně už od včerejška na polích pěstuju dlouhodobky a přes tuto snahu mám (právě kvůli vypadávátkám) hotové jen úkoly :
    1 + 2 = hotovo
    3 + 4 = stříbrný + zlatý
    5 + 6 = stříbrný
    Akční kytka = 6 800 (takže hodně navíc)
    Vypadávátka = momentálně 13
     
  6. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Brzdí mě vypadávátka kolem stovky mi jich ještě určitě chybí, ale času ještě trochu je tak to určitě zvládnu a když ne co se stane? Nic ;) Všem držím palce, ať akci zdárně dokončí
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já zatím nedodala do žádného úkolu,stále odolávám a chci dodat vše najednou.Napěstované je,akorát mě brzdí vypadávátka.Zítra dozraje kaštánek,tak to doženu na cibuli.Nebude toho už moc,uvidím kolik toho vypadne z lilií a ráno z karafiátů,ale věřím,že to dám. Tak ať nám to padá.;):)
     
  8. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Nebíčko som aktivovala už ráno. Tiež mi to nepadá. Chýba mi 202 prachoviek a 192 rozprašovačov, citróniky sú v stodole. Dala som dlhodobky a ešte ďalšia noc na dlhodobky alebo pridám stromy, tak snáď to napadá. Fajn hru.
     
    petaM2001, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  9. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Přeji dobrý večer, dnes jsem s pěstováním skončila. Chybí mi ještě 2000akčních kytek, 128 prachovek,103 rozprašovačů. To s přehledem zítra udělám. Nic jsem tentokrát nebourala, jinak už bych měla hotovo napěstovaný. Jela jsem na jedné ploše baha, na hlavní 177 polí, a na divoké 49 polí. Stromy ty nejvyšší co mám, a chlívky také. Citróna mám jednoho a stěhovat ho mě nebaví, stejně to nemá žádný efekt. Rozpěstovala jsem se superhnojivem, a pak už jsem jela převážně s vodou, hnůj jsem dala jen dvakrát abych stihla o otočku víc, když jdu do práce a brzy vstávám. Je to standartní akce, chce jen přemýšlet,a ne se rozčilovat že to nepadá. Na baha to při každém sklízení akčních kytek padalo úplně jinak. Nedá se na to spoléhat.:)
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Bio citron komplet, teď ještě cca 150 ks od každého padátka, ale hlavně, že se srovnaly počty obou ;). Mám na noc na farmě karafiáty, na baha pandy + velbloudy, tak doufám, že ráno budou prachovky i rozprašovače komplet a pak už jen zadám mletí a hodím to do úkolů :).

    [​IMG]
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hmm, tak dokončeno bude až zítra, ještě chybí 3 rozprašovače a 45 prachovek.
    44 žabáků dalo 32 prachovek i rozprašovačů, to je celkem o 6 víc než ráno. Jestli takhle štědří budou pořád, budu je snad dávat před každou akcí :D
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Věc: Objednávka

    Vážené RT, objednávám následující úklidové prostředky:

    prachovka - 40 kusů
    rozprašovač - 68 kusů


    Dodávku požaduji 5.6.2016 v 7:45 na farmu čarodějka007

    A tentokrát ať je to všechno, kvůli váznoucím dodávkám se nám úklid vleče ... a neděle je dnem pracovního klidu ! >:(
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jednou mi 28 hodin zrály citronky na mojí farmě a přesto mám akci hotovou a přebytek citronů 900 a něco málo přes 150 rozprašovačů a prachovek. Akce byla docela fajn, těšila jsem se i na větší pěstování. Farmička v běžném provozu.
    Všem kdo kvaltujete držím palce, ať to jde samo ;)
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Tak dozrály šlechtěné růže, níže jsou výsledky a překvapivě jsou nižší než u bio citronů ve čtvrtek..... navíc bio citrony byly pro zkrácení času zality vodou a růže bez vody, jinak použita MJS - rozdíl v čase skoro 6 hodin, takže tím padá mýtus o tom, že rostliny s delší dobou růstu poskytují více padátek. Anebo si někdo pohrál s původním nastavením množství padátek. Takže tady je něco hodně, ale doopravdy hodně zvláštního. Za hodinku a něco mi na divoké louce dozraje cibule, takže informace opět zveřejním.

    A) hlavní louka - 151 polí, 2 chlívky, 40 stromů (všechny v základu) - 15 rozprašovačů a 11 prachovek
    B) lesní mýtina - 100 polí ,6 chlívků, 59 stromů - 12 rozprašovačů a 14 prachovek

    EDIT:

    C) divoká louka - 150 polí, 2 chlívky, 44 stromů (i zde všechny v základu) - 19 rozprašovačů a 18 prachovek

    Tak u cibule je to o něco málo lepší, ale taky to není žádná extraliga. ;)xD
    Ale stačilo to na kompletní splnění 2.úkolu.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/16
  15. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahoj farmáári;),

    Vašej objednávke nebude vyhovené8)

    čakám len na 72 prachoviek, o chvíľu zbieram, to dám, citróny navyše, čo už, vraj sú zdravé, to je tak, keď je veľa roboty a zadarí sa mi len občas poklikať na tablete:music:
    [​IMG]

    popri tom si Vás čítam a dobre sa bavím,
    a aj som si trošku zašľachtila, aha
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak to se mi ještě nestalo. Mám tak hektické dny, že na farmu jsem pokaždé jen vlít, nic neřešil, zasel akční a pořád tak dokola. Dneska jsem začal dodávat do úkolů a jsem fakt frajer. Chybí mi padátka, ale přepěstoval jsem asi o 10 000 akčních citrónů:DxD. jsem to jouda joudovič:D
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo jq to celkem ukociroval akorat, jen co bylo 100 saponatu, tak uz to slo rychle a je HOTOVO :)

    Vypadavat ma 180 prachovek/den, v tuto chvili ma byt 618 ([4.ukol]+138 ) nebo chybet 282, mam 936 (chybi 0 ), mam 104% hotovo.
    Vypadavat ma 225 rozprasovacu/den, v tuto chvili ma byt 770 nebo chybet 352, mam 1011 (chybi 0 ), mam 112% hotovo.
    Stav biocitronu : idealne 12005 kusu (3500/den, [4.ukol]+3125 kusu ), mam 18032 z 17500 (103% ).
    Zatim uplynulo 68% casu, zbyva 37 hodin.
    Nezapomenout na Saponaty z mlyna, chce jich 100 po 1 minute!
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz hlasim take komplet hotovo (zbylo 37 prachovek a 5 rozprasovacu). Akci jsem si sama protahla oproti obvyklemu pestovani na ctyrech plochach na necele dve a zjistila, ze me nebavi. Nakonec to zachranil vytoceny 100% bonus ke sklizni, jinak bych nemela chut pokracovat. Pokud odmyslim tohle vsechno, davam konecne hodnoceni skolni 2/3 (spis tedy 3), ostatnim drzim pesti, at to pada a preji dobrou noc ;)
     
  19. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    ach jo,ešte potrebujem 160 prachoviek a 20 čističov :-( snáď to dám,i keď sa mi zdá,že vypadávatiek padá čoraz menej
     
    petaM2001, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Chybí posledních 5 prachovek. Nejspíš mi je zase mýval odtáhl k rybníku a šůruje tam kameny, na kterých pak svačí. Tak si několik hodin počkám do další sklizně - guarana na baha. Zdravím všechny pěstitele a přeji pěknou neděli. ;):):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.