Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nezabral ani plán B, z 24pohopolí se vším mimo kaštánků-ti ještě zrají od rozpěstování- jenom 9 prachovek:cry:;):p
    oprava: 13 prachovek-je to bída-
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Levlef vím, jak se cítíš. Před 6 měsíci jsem ztratila manžela. Hlavně běž mezi lidi a nebuď sama. Přijdeš na jiné myšlenky. Aspoň na chvíli.Taky mám málo padátek a nechce se jim nějak padat.
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    také visím na padátkách,moc sem se těšila na JC a on opravdu sám moc nedá,uvidím,udělám stonek snad a pak dodělám co půjde,ale určo celé nedám a to už se mi dlouho nestalo,ono když je ve stodole 0 prachovek a 0 rozprašovačů nic moc nenaděláte...tak hodně zdaru všem
     
  4. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak jsem napěstovala něco přes 9.000 bio citronů, myslela, že už mám finito a jenom chybí padátka (je jich něco přes 450),
    koukala jsem se znovu na první stranu.. a.. na začátku požadavků je napsáno ještě dalších asi 9.000 (přesně teď nevím, zapomínám)..
    Teď mám naseté dlouhodobky (žabiček v liště asi přes 200 na šlechtění mám a SK tak nějak odpovídá, tak třeba nebude vadit, že je nepěstuju) a kolem stromy a pár obrstromů a pár obrchlívků na mýtině... Tak uvidím..
    Tentokrát nebudu nic mlet, dokud nebudu mít vše.. jestli budu... si říkám...

    Oprava.. SK mám namleto 203 ks, takže to není odpovídající k žabičkám.. nepočítá mi to...
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  5. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Zdravím ;) ...ide to "pomaly" aj bez sťahovania JC... nesťažujem si :p

    [​IMG]
     
  6. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Tak napěstováno bych měla. Vyskakovátka jsou přesně na polovině. Budu sázet dlouhodobky a snad to napadá.
    Hezkou hru všem.
     
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Nepadá to a nepadá:mad::mad::mad:
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  8. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    No nic moc s těma vypadávátkama, až budu mít všechny bio citrony, hned se pustím do dlouhodobek, snad to pomůže.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja vzdycky jedu na maximalni vyuziti casu, takze misto nocnich neefektivnich mam sice jen 3 sklizne, ale dlouhodobka dohani zase vypadavatka... tak ale pozoruju, ze uz jsem vycerpal zasobu z pripravy pred akci, tedy to ze stale bylo vic padatek nez citronu kdyz jsem sel do mlyna, ale ted uz je to naopak - citronu je vic nez padatek, takze je to celkem v klidu...
    Jakmile budou saponaty kompletni, tak to zacnu hazet do ukolu...

    Vypadavat ma 180 prachovek/den, v tuto chvili ma byt 397 ([3.ukol]+67 ) nebo chybet 503, mam 617 (chybi 283 ), mam 68% hotovo.
    Vypadavat ma 180 rozprasovacu/den, v tuto chvili ma byt 397 nebo chybet 503, mam 644 (chybi 256 ), mam 71% hotovo.
    Stav biocitronu : idealne 7708 kusu (3500/den, [3.ukol]+2188 kusu ), mam 10076 z 17500 (57% ).
    Zatim uplynulo 44% casu, zbyva 67 hodin.
    Nezapomenout na Saponaty z mlyna, chce jich 100 po 1 minute!
     
    dana9494, KiQuSiQ a Xenie6161 tohle ocenili.
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Citrony těsně nevyšly, takže ještě dám na noc na pár polí :D. Padátka padají zatím málo, ale dneska dám přes noc karafiáty, tak snad to začne padat víc. Zatím jsem tak zhruba v půlce :p. Ještě musím padnout 456 rozprašovačů, potom ještě mletí, takže to bude tentokrát na delší čas, ale hlavně když bude stonek a celá akce hotová :).

    [​IMG]
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Můj stav je:citrónů 8405 +zaseto, rozprašovačů 611(namleto 46 saponátů) a 586 prachovek. Vypadá to, že jsem v normě. Díky za shrnutí, Tassi! Je na tě fakt spoleh, nemusím nic sám navíc sledovat.
    Zítra a v neděli mám dvanáctky, tak nevím, nevím... Že bych zlikvidoval chlévy na mýtině? No, jedině až v pondělí. Zdravím hotovkáře i další bojovníky, co ještě makají, až mají mozoly na sedínce...:);)
     
  12. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak mě chybí 6 prachovek a budu mít hotový 4.úkoly. Na noc jsem dala dlouhodobky, čekám totiž na padátka, citrony už budu mít asi všechny napěstovaný. Času je zatím dost, tak žádný stres :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Vaipr

    Vaipr Zelenáč fóra

    Padátka nepadaj ani z karafiátů a to sem je otočil 3 krát na 470 pidipolích průměr 25ks vypadávátek na louku (225ks)
    Citron 790 pidipolí otočeno 3 krát průměr 10ks (150ks), 2 krát bahamarama, rozpěstování a dárky (90ks).
    Takže skleník ani živoucí legendy 27/30 a to ostatní nepomáhá - matematik by žasl 27% navíc vypadávátek???
    Pochybuju že stihnu 440vyp... za 2 dny, takže po delší době akci nedodělam. Tohle je od RT nefér asi by se měl někdo probudit ze sna.:cry::cry::cry:
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Vaipr neházej flintu do citronů - podle mých dlouhodobých pozorování je pokaždé třetí den akce nejmizernější na vypadávátka...zítra se to zlepší ;):)
     
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Citróny jsou napěstované, ale padátka nejsou. Na noc zase dlouhodobky, ale ani tam nebylo nic moc. Mám nějaké chlévy na Baha, sklízím je ručně a z nich padají oba druhy padátek. Uvidíme, jak to bude ráno.
     
  16. Vaipr

    Vaipr Zelenáč fóra

    Podle mých pozorování je to od prvního dne a citronem si ochutim radši čaj8)
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, to už jsem zjistil při ranní sklizni - měl jsem zaseté borůvky, řepku a na baha mochyni a výsledek? Jako kdybych zasel jen akční, která je o tolik hodin kratší. Ale přesto mám padátka v normě, tak nezoufám, na dnešek dám akční, neb vstávám ve čtyři ráno, tak abych hned sklidil a zasadil na oběd, kdy se dostanu k počítači a pak budou citrony čekat, až dojedu domů - kolem 18.40. Celý harmonogram zopakuji v neděli. Nevím, jestli budu natolik fit, abych zítra o půlnoci sklízel...
    Někdy raději sázím střednědobé plodiny, třeba borůvky mají u mne lepší výsledky než růže.
    Mám všechny stříbrné, 6 zlato a čtyřku a pětku komplet. Až dorobím šestku, půjdu pro nálepku a pak se uvidí.
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek farmářky a farmáři,
    po dnešní noci mám napěstovány všechny akční a rozprašovačů 502 a prachovek 546, takže má zkušenosti jsou stejné jako většiny z Vás. A jak dál - na BAHA mám velmi dobré zkušenosti se zeleným čajem, takže ho pochopitelně zkusím a na klasických loukách preferuji šlechtěné růže, velmi dobré zkušenosti mám s cibulí, česnekem a karafiáty a protože je času ještě dost, tak mám možnost zkoušet z čeho to bude padat nejlépe. :music:
    Pokud se týče úkolů, tak mám splněné všechny stříbrné a zlaté u všech úkolů a tak mi zbývají už jenom diamanty, protože jak se zpívá v jedné písni, ty jsou věčné...... a teď je otázkou, jestli to nebylo myšleno tak, že se na ně věčně čeká.;)xD
    Závěrem blahopřeji všem úspěšným, kteří už mají splněno a odpočívají na vavřínech a držím pěsti všem, kteří se pokouší uspět a dokončit tuto akci včas.8)
    Vaipr - vnímám to podobně jako Ty, ale třeba je to jen zdání. A pouze třetí den je krizový, stejně jako v pětidenním pracovním cyklu - středa je krizová a i v RT jsou unavení, padátka padají málo a přesně naopak něž by člověk potřeboval .... třeba se to s blížícím víkendem srovná a bude to zase v pohodě. :(:(
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdá se mně, že to padá pořád stejně. Jelikož to teď řádně flákám,tak mám nedostatek všeho. Nevadí nálepka je doma a po další sklizni akční plodiny se mrknu na zoubek vypadávátkům.Myslím že promrskám organickou bavlnu na pohopolích a bude to!:)
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    44 žabáků na hlavní dalo 30 rozprašovačů a 28 prachovek. Jsem zvědavá, zda večer dají to stejné nebo aspoň podobné.
    Ranní sklizeň karafiátů a mochyně (vše na 1/1) plus žabáci a dárky dala celkem dost, takže chybí už jen 147 prachovek a 108 rozprašovačů, citrony jsou komplet. Večer by mělo být hotovo.

    Trepifajksl - borůvky i řepka mají méně BZ než citrony, tak není divu, že zisk padátek z nich je podobný.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.