Makronková mánie (11.1. - 17.1.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    Ahoj kolegové farmáři.
    Pořád se mně odhlašuje hra, teď 4 krát u hraní hry, takže 8 makronkových krabiček je pryč a tím pádem jsem celý den pěstoval úplně zbytečně, protože ze hry není nic, ale těch 5 hvězdiček za nedokončení.
    Je to můj problém, nebo to dělá hra ? Ať se vám daří lépe. Ahoj
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - zdravím. Nevím, co se nám pokoušíš sdělit - použít jen citaci příspěvku, aniž bys do něj také něco napsala, je proti pravidlům fóra. Propříště použij u příspěvku možnost "upravit" - příspěvek se otevře a ty do něho můžeš napsat, co máš na srdci.
    jakoja.png

    Nebo začni psát rovnou do nového příspěvku a dotyčného, komu je příspěvek určen, jen oslov. Vyvaruješ se tím obdržení "černého puntíku" za Spam ;)

    Děkuji a hezký večer

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    valenta4 - zdravím, nic takového jsem nezaznamenala, hra normálně šlape. Máš stabilní internetové připojení ?
     
    Naposledy upraveno: 16/1/24
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Vcera vecer som mala hotovo,islo mi to ako po masle (asi niesom az taka stara xD ) len 22 si idem zopaknut lebo tu som nestihla na cas aj ked som si zaciatok kuk ani neviem od koho,ale 40 som kuk od Migose za co im dakujem :inlove: Bosorka tentokrat odpocivala,ma dako prazdno v stodole :mad: aj tak som na nu nemala cas xD
     
  4. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    Nemáte prosím někdo návod na 34?? Asi jsem už moc unavená a nedaří se mi ji zdolat....díky předem
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmář010166 - ahoj, 34 máme - klik
    hezký večer
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  6. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já se přidávám, hra mě sice ani jednou neodhlásila, ale to jen proto, že jsem byla rychlejší a odhlásila se a restartovala celý počítač vždy když se dýl točily kytičky. Taky jsem zrovna hrála makronkové hry. Problémy jsem zaznamenávala opakovaně zhruba mezi 18 a 21 hodinou.

    Jen doplním, že já jsem o žádné balíčky nepřišla, před každou hrou jsem si ověřila reakci hry. Jen chci potvrdit zaznamenané problémy.

    Jo a nenačítání se projevovalo i na fórku, nemohla jsem v něm vůbec listovat. Teď už je to ok.
     
    erime08 tohle ocenil(a).
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Přiznám se, že jsem se zasekla u 36 lvl. Asi 4x jsem jí jela a nic. Nevím, jestli to je tím, jak jsem utahaná nebo má kapacita mozku je na min. hodnotách.:sleepy::(-.-
    Kdyby sem dal někdo nějakou nápovědu, zlobit se nebudu... ba naopak.;) Jinak to budu zkoušet dál a dál.
    Přeji dobrou ;) a děkuji ;)
     
    smoulinek123 a bačkora85 tohle ocenili.
  8. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj,
    jen díky dceři, videím a fotkách spoluhráčů jsem se dostala na 36 lvl.
    Ale teď jsem také zůstala zaseknutá právě na 36 lvl. Kdyby někdo mohl dát video nebo foto, budu moc ráda.
    Děkuji moc.
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím, může být ta 36 takhle?

    1[​IMG] 2[​IMG]
    3[​IMG] 4[​IMG]
    5[​IMG] 6[​IMG]

    To mě těší včelařko, rádo se stalo ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/1/24
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem za nápovědy, po třicetpětku jsem dorazila i s odměnami. Sekla jsem se na č. 36, tady jsem hrála třikrát a nic, díky dinoalesi to snad zvládnu, až dozraje další akční plevel. Včera, když jsem se chystala do práce, jsem zatočila s Vehiklem a vydal 100%, takže kytky bych měla mít na všechno skládání, pokud zas nebudu kopyto ;) Pajdátka zřejmě budu muset doplnit s okamžitým šafránem, protože použitím pohopolí jsem přišla o přebytky, které byly z pidipolí, nevadí, SHáčka mám na poměry drobného záhumenkáře dostatek :)
    Držím pěsti všem stálehrajícím, ať zvládnou získat všechno, co chtějí :)
     
  11. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    dinoalesi
    Děkuji moc za pomoc.
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hezká akcička, pomoc na tomto fóru jsem potřebovala minimálně, ale i tak děkuji za návody. Šlo to jako po másle.
     
  13. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Škoda, že akcia končí, mám ju veľmi rada, je to oddychovka.;)
    Akurát keby bolo ku koncu viac padátok.
    Veselý deň všetkým prajem
     
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak i já hlásím hotovo. Původně jsem chtěla hlavně stonek s tím že zbytek nechám přirozeně plynout stylem kam dojdu - tam dojdu. Nakonec mě ale přesvědčil recyklomat pustit trochu (no, trochu víc) zelených kapiček, takže jsem získala spoustu nublonů pro recyklomat, a zároveň mě to hodně posunulo v počtu tolik potřebného akčního kvítí.

    Skládat makronky mě moc bavilo, a bylo i super že to nebylo jen lehké, ale musela jsem se dost hluboce (a dost rychle) zamyslet. Takové hry mám moc ráda, není to jen tupě klikni sem a klikni tam. Víc takových her.

    Chci moc a moc poděkovat všem, kteří sem dávali nápovědy a také milé a nezištné evinaně za padátka. Nápovědy jsem až tolik nepotřebovala, ale bylo příjemné se dopředu podívat jak to vypadá a rozmyslet aspoň tu počáteční strategii. Někdy jsem musela hry prodlužovat, někdy vracet tahy. Ale odměny mám všechny, mince utracené, ale nejvíc mě těší, že to byla hra, která mě bavila a moc jsem si ji užila. Díky ještě jednou všem ochotným pomoci, není samozřejmé se podělit, o to víc díky.
     
    Naposledy upraveno: 17/1/24
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ke hře se teď dostanu jen ráno a večer a někdy díky slabému signálu vůbec. Takže jsem moc ráda, že se mi podařilo dokončit 30 skládaček. Stonek naštěstí nebyl až na konci, tak mě nemusí mrzet, že jsem vše nestihla. Nachystáno na zítřejší akci.
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Když to tady Prepperka, tak pěkně napsala..... Tak i já bych chtěla poděkovat za bezva akci a také velký dík všem těm, kteří tady děkovali za pomoc ve svých příspěvcích, za jejich pěkná slova nebo případný like a poskytnutí tak zpětné vazby, že to má smysl, vážím si toho přátelé, protože i to už dnes není samozřejmostí... tak a dost dojímání a hurá na další akci :D
     
    Naposledy upraveno: 17/1/24
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Komplet i s časovými bonusy.:p I já se připojuji ke krásnému poděkování, které napsala Prepperka. Akce byla super, skládání makrónek bavilo. Moc děkuji za nápovědy. Bez nich bych některá kola v daném čase nedala. Je to fajn, když si lidé pomáhají.
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné sněhové odpoledne. Tak i já konečně hlásím hotovo.
    Pro mě to byla velice náročná hra.:sleepy: Hlavně ke konci, nešlo mi to. Jsem ráda, že jsou zde hráči a hráčky i moderátoři, kteří mi pomohli a myslím, že né jenom mě.;) Fotky, videa, popisky, to vše jsem ke konci použila.
    Ano, byla to akce zase o něčem jiném než pěstovat a dodávat, ale takové akce bych brala jen občas, né každému takové akce vyhovují. Ale zpestření to bylo a parádní.:D
    Takže akce hotová, odměny jsem si vybrala. Já ještě jednou děkuji všem za pomoc. :)
     
  19. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Děkuji za videa,jinak bych ten konec nedala.:inlove:
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte. Pikolku jsem ulovila. Ale furt nemám na čas 22, 26, 37 a 39. Do práce du až za hodinu a kousek, ještě budu klikat. Když to nedám, nic se nestane. Jen si potvrdím, že su tydýt :)
    Finišujicím držím pěsti pro štěstí, ať to klapne :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.