Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Akcička pohodová, 157 čokoládek hned na startu, teď jen namnožit a vypěstovat, nebude to na dlouho a další kamínek bude odvalen z farmářské cesty. Jen ten řádek na 4 hodiny, to se ti zase milý RT něco "povedlo". Ale darovanému koni na žuby nekoukej.
    :p
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na úvod vypadlo 134 čokolád, což je poměrně slušné :). Plodin není potřeba zase tolik, ale spíše bude důležité to zvládnout s čokoládou a výrobou zmrzliny!
     
  3. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    121 čokolád, zasazeno za hodinu sklízím, to bude rychlovka ;)
     
    evainfo, Julinka11 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já pro začátek 160 čoko,za 5 minut první sklízení na 2x2 a myslím,že chvíli to nechám,dokud nenapěstuju na celou farmu.Hezkou hru a nech nám ty čokoládky padají.;)
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Čokoláda jenom jedna, v polici u sušenek, protože jsem na akci zapomněl a sklidil už ráno .... o_O.
     
  6. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    121 cokolad na prvy zber celkom dobre
     
    Julinka11, -Kuteno- a petaM2001 tohle ocenili.
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    165 čokolád, to je dobrý. Pórek nezklamal. Nechce se mi bourat mýtinu, mám tam ty hrnce. Tak pojedu asi lážo plážo na dvou plochách. Tak ať to padá ;)
     
  8. michnaj

    michnaj Pilný autor

    bbowling..neboj pošlu ti jednu...to zvládnešxD
     
    evainfo, bbowling a petaM2001 tohle ocenili.
  9. xxxxxx64

    xxxxxx64 Zelenáč fóra

    jj, jsem na tom stejně. Nějak jsem se po sletu zapomněla podívat na fórum. snad to napadá
     
  10. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj tak já jsem na akci taky nějak zapoměla sklizeno hned ráno,takže vypadávátek jen 13 tak snad to doženu jo za blbost se platí HELENIE
     
    Lyzarka, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    bbowling - Jsem lepší...mám 16 čoko kusů xD Nějak není čas na hrdinství, ani na rozvetlou třešeň. Za prvně tady jsou jen smrčky a za druhé jsem v práci :wuerg:
    Kytky sice zasazeny, ale jak budu stíhat netuším...noční nemám, takže budou prostoje.
     
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    vypadá to, že rt dbá o mou štíhlou nebo plnoštíhlou ;) linii - jen 99 padátek na 1 sklizení :)
     
  13. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Čaute!
    Taky mám zatím 1.čoko,ale už se blíží sklizeň žita,tže to pojede,díky sh,už 3.roky sklízím ráno před akcí,tže pohodka,ať vám to napadá a mlýn kvalitně pomele:)
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Všimli jste si,že v odměnách jsou zase 3 kukudomky ? To bude asi poslední varování,že ve šlechtění kukuvajec už nemáme počítat s jejich vypadávánim.
    395 ks čoko za 4 dny je brnkačka,horší,že se 270 ks mele. Komu to padá méně doporučuji napřed mletí a pak do úkolu.
     
  15. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    ahoj všem jak tak čumákuji co se tu píše tak se opravdu musím zasmát xDa koukám že bbowling opět nezklamal. Tak hodně vypadávek ať to stihnem namlít :p
     
    mirae, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  16. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    zaseto a už to pomalu bude, ale nikde nevidím ke koupi pomocné košíky....
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    mám dotaz - počet zmrzlin vidím jenom ve mlýně, nebo i někde jinde ?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    majce38

    předpokládám-li správně, tak počet zmrzlin bude po umletí zobrazen ve Stodole pod ostatními.
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Katule008, košíky nájdeš v nákupnom centre> sezónny tovar
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tak začátek akce jsem zaspala a teď honem rozpěstovávám. :)
    Hezkou hru všem a ať se daří.
     
    Julinka11, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.