Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Souhlasím s Ikebara77 (ale to je asi tak všechno, co můžu). Je naprostá hovadina, že vlajka, a to přímo švýcarská, nejde do stonku ze švýcarské akce. (Ještě že aspoň ta česká šla do českého stonku.) Je mi putna, co dává či nedává, prostě patří do švýcarské akce a tudíž i do švýcarského stonku. Mám rovněž estetické cítění :p
    Bude tedy ležet k úplnému prdečku v invu. Ale co už, šoupla jsem tam květinový trakař. Je v něm něco modrého, co zdánlivě připomíná hořec. Ale hlava mi to taky nebere o_O
     
    Hajas a kaolín11 tohle ocenili.
  2. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak já ráno akci dodělala i když jsem na začátek akce zapoměla tak nakonec čokoláda vypadala.Akce se mi líbila, co stojí za řeč tak z novinek mě velice potěšil strom tamarind a amhersie padlo i dost stromu xxl a ze zvířat potěšily žabky.Řádek v nebi aktivován.Také jsem byla překvapená že do řádku nejde uložit švýcarská vlajka.Jinak akce se mě moc líbila dávám palec nahoru a ted hurá zas do práce na děsivku HELENIE
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Zdravím!
    Tak jsem ráno odtajnila TS chlívky... a neměla jsem z nich takovou nevěřícnou radost jako včera z TS stromků a TS Baha-stromků... No já vím, darovanému koni na zub nekoukej:
    Žábník (s tímto mám teprve 3)
    Holubník (s tímto mám už 9)
    Oranž-koně
    Myš-ník
    Bobři C++

    Tak si počtu, jak ještě odtajňujete ;)
    Příjemnou hru!


    EDIT: Teď dívám, že Bobři C++ jsou ve farmářském obchodě za 320FL?!? :eek:
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
    skalara.v, Lyzarka a kaolín11 tohle ocenili.
  4. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Ahojte, tak nevím, čím jsem si to zasloužila, ale z TS na Baha papouščí 2x, juvie XL, juvie XXL 2x, delonix 2x, pitahaya XXL, banánovník XXL, pistáciovník XXL, avokádo XXL a kiwi XL. Na farmě meruňka XXL, citron XXL, mandlovník XXL, meruňka XL, bez XXL, javor cukrový XXL 2x, buk XL, kdoule XXL, ořech XXL a bez XL. Z XXL stromků mám radost bez ohledu na to od jakého stromku jsou, takže spokojenost. Z chlívků potěšili bobři C++ 2x. Za mě dobrý :)
     
    skalara.v, k.vitek a Lyzarka tohle ocenili.
  5. donald35

    donald35 Zelenáč fóra

    zo stromku potesila trnka a zvieracich staji kiwi ostatne putovali do listy nevadi radost bola z bahramy same xxl stromy
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  6. Verense

    Verense Stálice fóra

    Já jsem protentokrát podlehla vrozené lenosti a došla jen pro tajemné odměny. Teď jsem odtajnila stromy na baha a málem mi vypadly oči: amherstie, buddhova ruka, rohovník (ten jsem marně sháněla při OaD), xxl varianty liči, granátovníku, juvie, avokáda, tomelu a nějaké ty xl doplňky do lišty (juvie, pitahaya, kiwi, papája). Vzhledem k tomu, že do baha upgradů prakticky neinvestuju, tak teď skáču radostí. Chlívky a tajemničky na farmě si nechám až po skončení děsivé akce, protože místo na odtajnění mám jen na hlavní farmě a tam je momentálně narváno kytkama. Ale i kdyby mi padli pětkrát oranžoví koně, tak už mě to nerozhází. Tímto děkuji RT za "povolení kohoutku" odměn na baha, koukám, že radost nemám sama... :)
     
    k.vitek a skalara.v tohle ocenili.
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem odtajnil tajemna a úplně skvělé to zrovna nebylo :(. Ze stájí jsem čekal kiwi, ale bohužel. No a stromy nějaké potěšily, ale na baha to mohlo být o stupeň lepší, ale když vezmu v úvahu to, že to bylo tajemno z akce, tak to je úspěch :).

    Čokolád bylo navíc 316 ks.

    obydlí pro kočky
    obydlí pro myš
    příbytek pro krtka
    čapí hnízdo
    bobří hrad classic ++


    slivoň trnitá - strom
    lokvát - strom
    2x sakura - strom
    2x meruňka obecná xxl
    datlovník xxl
    buk xxl

    buk xl
    2x bez černý xl
    morušovník xl

    2x papouščí strom
    2x delonix královská
    buddhova ruka - strom
    rohovník obecný
    granátovník xxl
    kakaovník xxl
    avokádo xxl

    moringa xl
    tomel japonský xl
    kakaovník xl​
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  8. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Akci jsem dokončila celou dnes ráno a do řádečku šoupla maliník a moc hezky se tam vyjímá xD
    Z tajemných chlívků vypadla : angorská vlna žlutá, oranžový koně, oranžová kráva, lišky a bobr C++ (potěšil jako jediný :p)
    Z tajemných stromů baha : cesmína xl (ale jo :)), amherstie (jupí :D), budha 2x a delonix (menší jupí ;)), papuščí, juvie xl a xxl (dobrý :)), rohovník (menší dobrý ;)), pistácie xxl 2x a granát xxl (není špatný :))
    Z tajemných stromů farma : kowhai 2x (jupí xD), javor cukrový xxl a kdoule xxl a buk xxl a citron xxl (dobrý ;)), buk xl, hrušeň xl, meruňka xl a pomeranč xl (lepší než drátem do oka :p)
    Takže jsem celkově spokojená, neboť darovanému koni na zuby nekoukej ;)xD, pěkná akce
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak na posledni chvili jsem to tam hodil, ocekavana novinka zadna... vlastne zvirata uplne mimo, farma-stromy jeden pouzitelnej a baha-stromy trochu vic, bohuzel karob by byl uzasnej pred O+D, ted jsou to jen kousky do listy :-(

    sakura, mandleXXL, bukXL, bukXL, !bukXXL, citronXL, citronXL, merunkaXXL, katalpaXL, jedleXXL, tresenXXL, dubXXL
    mys, kravaOranz, rodeoZluty, bobrXXL, vlk
    kokosXL, mombinXL, pistacieXL , pistacieXL, rohovnik, rohovnik, !moringaXXL, papousci, granatXL, granatXL, !mombinXXL, !hroznyMoreXXL
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  10. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Gratulka ku krásnym úspechom z TS a TCH :)

    Akciu som začala s jednodnovým omeškaním, nejako mi vypadlo, že niečo také sa na farme chystá :D, ale úspešne som akciu ešte včera ráno ukončila. Z TS a TCH som zaznamenala tiež nejaké úspechy:

    Farma: 4x XL strom, 2x Citrón XXL, 2x Mandľa XXL, 2x Ďatla XXL, 1x Čerešňa XXL a Lokvát
    Baha: 1x Budhova ruka, 2x XL strom, 2x Granátovník XXL, 1x Kumquat XXL, 1x Para orech XXL, 3x Ohňový, 1x Kakao XXL a 1xRohovník
    TCH veľmi nepotešili: Ježkova nora, Farbiareň žltá, Rybník s japonskými kaprami žltý, Holubník , Príbytok pre mačky
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  11. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    zkoušel jsem dát dekorku Alpská čokoláda na Baha, ale je přeškrtlá. Je potřeba ji dát na ostrov? Nebo dělám něco špatně?
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj AsDYxC,
    tahle dekorka jde dát na ostrov pokladů na baharamu nejde.
     
    AsDYxC tohle ocenil(a).
  13. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Včera nebyl čas,tak dneska jsem se přišla podělit o moje tajemničky.Hurá,sláva mám tamarind a to dokonce3x.K tomu budhu,rohovník a delonix,samo že granátek nechyběl. Dále slivoň a 2x kowhai a xxl stromky taky velkou radost nadělali.Takže stromky velmi potěšili.
    Stájky už byly horší-oranž.čuníci,lišky,kočky a 2 ježci. Ale zas to není tak špatné,jelikož mi chybí jen ptakopysk,ten stejně nešel získat.Kivíka mám jednoho,ten by býval potěšil,ale nemůžu chtít tolik štěstí najednou,to by mě příště zas vynechalo.
    Hezký den.
     
    pajaable a kaolín11 tohle ocenili.
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Čím to že tajemné sazenice a tajemné stáje z akcí stojí za velkou hromadu GUANAo_OTak též teď z akce kde jsem při takovém počtu počítal, že by mohlo přijít něco čeho je málo nebo čeho není vůbec, ale kde pák co by člověk zadarmo chtěl že jo :p
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Tak další bedýnky vybrakované , žádný ZB , žádná stáj ani tajemný strom , ale vzhledem
    k počtu hrobních květináčů mám na vybranou ...otevřít si u hřbitova květinářství nebo si již
    objednat pohřeb. xDxD na farmě je vůbec nevyužívám, tak budou ležet v zásobárně.

    [​IMG]
     
    Hajas tohle ocenil(a).
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajaable já už mám z truhel hrobní květináče 3 a to jsem teprve v půlce...ale nezoufejme - znám jednoho "galantního" farmáře, který posílá dámám jako dárek svatodušní kytici, tak po něm můžeš fláknout ten květináč xD, on to na rozdíl od dam vezme ekonomicky
     
    Hajas a pajaable tohle ocenili.
  17. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    no já zklamání jak ze stájí, tak ze stromků
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vidíš uzinek, já je silážuju v liště, protože na špatné zprávy je vždy času dost. :) Souseda potkalo to štěstí, že dostal 2x zlatý banán a měl radost jako malej jarda. Nedivím se, nikdy mu nic nepadá, takže i štěstí občas sedne na smolaře. Tak nezoufej, příště se určitě dočkáš zas ty.

    danda :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.