Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    teda Pajaable - fakt dobrý.... Klobouk domů.

    Tak akce hotová od včerejška od rána, přebývá 467 čokolád, tak dobrý. Pajaable mě ale fakt dojala tím svým blbnutím...kdysi jsem to dělal také, udělal jsem si foto farmy, ale s vytvořením dalšího fota mi to předchozí zmizelo... Takže mě to přestalo bavit
    xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/15
  2. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Pěkná akce to byla:)
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  3. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    proč si sousedy nevyměniš za ty co darky posilaji
     
  4. džejna3

    džejna3 Zelenáč fóra

    dakujem vsetkym co mi poslali cokoladku akcia hotova 13:58 dodane posledne dve cokoladky
     
    mendalam2 a pajaable tohle ocenili.
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    fugger64 ....já už si foto přímo na farmě nedělám, dělám si screen (print screen), ukládám si
    fotky do složky v PC a koláže z fotek pak v programu Picasa.
    Teď jsem se navíc ještě málem umlátila nudou , tak jsem se bavila jak to šlo . xD
    Ale protože je konečně venku pořádné teplíčko , mažu s dětmi ven.
    Akce fajn, takových více.
    A toto poslední hračičky s hořcem a šup na děsivé květeno.

    [​IMG]
     
  6. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Konečně, na poslední chvíli, ale taky hotovo všechno. :) Pěkná akce, jen veliká škoda těch včel už ve druhém stříbrném úkolu, mohli to udělat jinak, aby si zahráli i farmáři s nižším levelem.

    A ještě tajemnosti:

    Z tajemných chlívků se vyklubalo
    - čapí hnízdo
    - obydlí pro myš
    - holubník
    - koňská stáj oranžová
    - kozí chlívek oranžový

    Z tajemných stromů vyrostly
    - sakura
    - sakura
    - lokvát
    - katalpa XXL
    - kdoule XXL
    - datlovník XXL
    - citronovník XXL
    - meruňka XL
    - bez černý XL
    - bez černý XL
    - dub XL
    - švestka XL

    a na Baharamě
    - tamarind
    - delonix královská
    - papouščí strom
    - papouščí strom
    - granátovník XXL
    - granátovník XXL
    - banánovník XXL
    - pistáciovník XXL
    - mandarinovník XL
    - granátovník XL
    - mango XL
    - banánovník XL

    Super. :)
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  7. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ty co dokoncili gratulujem a ty co nie snad nabuduce sa to podari mne ostalo 378 cokoladok
     
    -Kuteno- a mendalam2 tohle ocenili.
  8. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Tak já jsem akci vypouštěl, o víkendu jsem chtěl být venku. Trošku to pokazilo počasí, takže jsem se do akce pustil víc než jsem původně plánoval. Takže jsem na poslední chvíli mlel jako o život. Za 2 minuty 2 domleto :) U mě spokojenost, sice jsem nedal vše, ale vzhledem k času to je dobrý. Gratuluji všem.
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Akci jsem splnil bez sebe menších problémů a odměny celkem fajn ze stromů potěšil si 15 Tamarind a Pírkový pak nějaký xxl a chlívky první 2 nic moc a na 3 ještě čekám.
     
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak akcičku jsem v pohodě zvládla,čokoládky ještě zbyli na mlsání.Ale přesto jsem smutná,ten zatracený pták kiwi se mi stále vyhýbá,nechce se mu asi ke mě na farmu,lítá jinam :D :mad:
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    To jsem nečekala, mám kowhai a Amherstii jupí:):):)
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    S tím dodatkem v závorce jsi mě dostala xDxDxD

    Tak, ráno docouráno, všechny dodávky řádně odvedeny. Zbylo 205 čokoládek ;). Z tajemnic toto:
    Chlívky - 2x kočky :eek: ( jsem se je v O/D snažila zredukovat a úž jsou tady zas), lišky o_O, oranžkozy>:(, bobr C++ :wuerg:.
    Bahaha: Budhova ruka, Amherstie, papoušek a 2x delonix ( jako ty kočky), XXL - pistácie, granát, cesmína,
    XL - granát (odjistit a hodit víte kterým směrem), papája, liči.
    Farma: 5x citron xxl ( si dělaj toto ze mě, ne?), xxl buk a kdoule, XL - meruna, bez, kdoule. Slivoňka a sakura.

    No, takže mě potěšili jen ty čtyři stromky :(. A kde je ten KIVI ???:cry:
     
    Janina0971 a mirae tohle ocenili.
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    pěkná akce ale..řada na magickém stonku, umísťují se dva předměty z této akce a jeden libovolný velikosti 1x1.A ta Švýcarská vlajka mi tam nejde umístit :(
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pokazdy zaseju a jdu si precist, co je novyho - a jasne ze vidim vase uspechy a ja mam ted posledni sanci abych se dneska dozvedel, jakou mam smulu... tak za pul hodiny konecne hodin TS na obe plochy, at se snazej...
    Potreboval bych aspon jednu novinku, at mam radost a hlavne hnu s ukolama, to je jasny...
    No a zcela nechapu smysl mit vlajku, ktera nic nedava, no a ani se neda dat na logicky misto ve stonku... takze ji vubec nemuseli delat, protoze ji tezko nekdy uvidim dyl nez okamzik kdy prelistuju jinam, coz je min nez jednou za mesic :-(
    Zato ve stonku bych to videl mnohokrat za den, ze?

    Cokolady mam navic 490 kusu = 224%.
    Proteze : mam 82 navic nad 5500 (101% ).
    Horce : mam 214 nad 5500 (103% ).
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  15. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Akci jsem dokončila tak tak... ale proto že sem ji dělala na pohodu... ten první úkol sem dělala jen proto,. že jsem doufala že vlajku strčím do řádku... co to je zas za výmysl, že tam nejde? Důvod se tu někde řešil?!?! Chyba nebo jen výsměch pro hráče, kteří mají trochu estetické cítění a stonek chtějí mít aspoň trochu vyladěný... když už park je jak smetiště??? Jako náladu si zkazit nenechám, ale narovinu... tohle mě nepotěšilo :(
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jen kdybyste pořád nehledali nějakou chybu na kráse :) Za pár dní si nikdo na vlajku ani nevzpomene, já jsem si tam dal vlčáka a hlídá :) dřív jsme dostávali dekorace bez BZ a jakou dělaly parádu. Esteticky se řádek dá sladit i jinak, třeba jak už zde bylo psáno, marcipánovým srdcem, krávou a pod.

    Edit: ale ano, mohla tam patřit, ale prostě tam nejde, ty se možná řádkem kocháš, ale jiní ani nevědí, jaké dekorace tam mají jen když dává bonusy :)
    sorry, že sis to vztáhla na sebe, ale jen tobě příspěvek nepatřil (Ikebara77)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
    karolinka120484 a vvanilka tohle ocenili.
  17. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Nepatřím k těm kteří pořád frflají... naopak... chápu že ne vždy se vše podaří... že naplánované akce se zpozdí a dokonce respektuji i to, že za něco se prostě platí... ale zde prostě jen nevidím ten důvod... to je vše... ta vlajka by se tam prostě hodila a teď je v liště protože jinde na ni nemám místo... dřív šel dát do lišty i plot nebo nádrž, tak nevím proč tam teď nejde dát vlajka a jen mě zajímalo jestli to je jen omyl a nebo záměr... snad nechci zas tak moc když občas chci i nějakou logickou odpověď :D

    PS: Pokud se vám nelíbí zbytečné citace upravte si svoje prostředí... já necitovala, jen jsem použila vaše tlačítko "odpovědět"
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
  18. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . akce dobrá - ze stromů samé xl, takže vše do lišty,- ale u chlévů mně udělal velkou radost kiwi, už mně chybí jen ptakopysk.:D
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
    Janina0971 tohle ocenil(a).
  19. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    ahoj, tak vše odtajněno - chlívky nic moc (holubník, ježek, kočka, oranž včelí úl a oranž stříhárna ovcí) - stromy to je trochu lepší - s radostí kowhai, slivoň trnitou - to jsem ještě neměla a pak vyrostly stromy XXL - jedle 2x, meruňka,buk,bez černý. Takže celkem spokojenost. :D
     
  20. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Akciu chválim, aj napriek tomu, že chlieviky ma (už tradične) zase extra neprekvapili, stromčeky na farme chválim viac, no a na BAHE som ešte nevysadila .... akosi nemám teraz na ne odvahu ... kuk fotka v podpise :)-
    A vlajka ... nevadí mi, ale áno, škoda, že nejde na oblaky a škoda, že nebola vlajka aj v českej akcii :(.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.