Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evacerna123

    evacerna123 Pisálek fóra

    ahoj připravuju se na akci a pořebovala bych vaší radu:) jsem v lvl 64 a zatím je mojí nejvyšší odemčenou rostlinou kedlubna, tak by mě zajímalo jestli získám víc vypadávátek, když jí rozeseju na minipole, nebo na komfortní pole? všem předem děkuju za odpověď:)
    (nevím jestli tahle otázka patří přímo do této diskuze, tak mě kdyžtak přesměrujte)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ako rozmýšľam nad touto akciou že prvá úloha ide plniť od 2 lvlu druhá od 48-ho,3 od 20-ho.Ako to budú robiť takí hráči ktorí majú napríklad 20 lvl ?To by som rád videl toho majstra s takým lvl-om čo ju celú splní.Akcia inak v pohode aj odmeny.Doteraz som mával z akcioviek z tajných samé smeti tak som zvedavý na tie tajomstvá.
     
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    U 3. úkolu je v odměnách u zlatého cíle 2x podivuhodný výběh “Orion” a u diamantového 3x. To je celkem 5x.
    Ale v celkovém součtu co můžeme získat je jen 2x. Je to jen chyba v součtu nebo je to s Oriony jinak?
     
  4. jarekkv

    jarekkv Zelenáč fóra

    odměny vypadají zajímavě ale je to za cenu toho, že bych měl celý prodlužený víkend dřepět doma u počítače, to asi nehrozí
     
    evacerna123 tohle ocenil(a).
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj -wiolan-,

    ďakujeme za upozornenie, správne má byť 5 kusov podivuhodného výbehu Orion, je to už opravené, prajeme peknú hru
     
  6. mamca20

    mamca20 Zelenáč fóra

    také jsem spokojená :)
     
    evainfo a mirae tohle ocenili.
  7. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Tak to je fajn akce :D a konečně ty vytoužené hvězdičky, asi udělali radost všemxDtak všem fajn hru.
     
    evainfo, blondmary a mirae tohle ocenili.
  8. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    akce pekna, ja se na ni tesim, bude rychla, odmeny jsou zajimave - snad vypadne aspon neco pekneho z tajemnic. co me trosku mrzi, ze opet ne pro zacatecniky - stacilo by jen trosku prehodit poradi ukolu, aby mohli zacatecnici splnit aspon neco. Dalsi vec je, ze posledni dobou chybi v odmenach superkrmivo, zmizelo i z Renza. Asi ma RT pocit, ze tak donuti lidi vice kupovat, ovsem me i tak prijde, ze superkrmiva by nam mohli nacpat tisice a stejne by ho bylo porad malo :)
     
  9. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Zase ta hra na náhodu. Proč nedají konkrétní stáje a stromy. Ono holt jako odměna vypadá lépe tajemná stáj nebo tajemný strom než jabloň či výrobna vajec že?
     
  10. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce je příjemné zpetření a ne štvanice za akčními rostlinami. Tohle se napěstovat nechá. Je dobře, že dávají tajemné sazenice a stáje, alespon je nějaké překvápko. Mně se to líbí, i když na mě většinou vykoukne to, co už mám.
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdar Plantážníci... Akce zajímavá jen pro začátečníky, nebo hráče co nedají do hry ani korunu. Vše tajemné už mám za sebou. Dobrou noc a pěkné sny přeji, třeba o akcích které už RT neumí. Všem kdo do akce půjdou držím palce. ***
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
    Mersi7, k.vitek a Coolischec tohle ocenili.
  12. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj wýborný wodměny,,jde se na věc,,,,,todleto cloveka motivuje pa,,přeji všem zdárné ukončení;)
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vypadá to jednoduše,tak jdeme do toho!:) Jen těch jablek ,není to moc?!?o_O
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce se mi líbí,jak časově tak odměny
     
  15. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Zdravím. Nějak se mi začínají hromadit akce do kterých nejdu. Tentokrát je akce příliš krátká a mimofaremní aktivity mají podstatně vyšší prioritu. A vzhledem k tomu, že v květnu je nahlášeno i šlechtění kukaček bude farma v udržovacím režimu asi dlouho. Všem zásadovým plničům přeji co nejrychlejší ukončení akce, nejlépe do 24 hod.
     
  16. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Akce super, takže pokud to bude padat, tak to dám. Už jsem zrušila mletí superka, takže večer zasadit dlouhodobky a hurá na to.Jinak stodola plná a snad prodám nějaké ty kozy se ziskem
     
    evainfo a jaji tohle ocenili.
  17. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Hraji už 5 let, jsem level 103 a do SK jsem nevrazil ani haléř, aktuálně ho mám 1955 ks, čím to asi je ? A to mám už splněno komplet 5 šlechtitelských úkolů ve družstvu.
     
  18. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    akce vypadá docela dobře.........tak doufám,že nedají údržbu :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Máš naprostou pravdu, SK v poslední době z akcí zmizelo o_O.

    Hraji už 4 roky, jsem level 125 a do SK jsem vrazil nějaký ten haléř, aktuálně ho mám 534 ks, čím to asi je, nevím ? A to mám už splněno komplet 18 šlechtitelských úkolů ve družstvu. :music::p
     
  20. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezká akce, co stihnu, to stihnu, musím na týden na chalupu, tam bude po roce strašné práce. No občas mezi kvítím odskočím k počítači, škoda, že nejsem doma.
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.