Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Shania. aj ja som na tom podobne, všetko skončilo v lište xDxDxD
    Ale na ostrove sa predsa len oslavuje: Rohovnik, Budhova ruka a Tamarind, jupí
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    mně toho ještě chybí hodně, i hořce a protěže. Ale protože mi ta čokoláda málo padá, tak to tentokrát celý mít nebudu. Jak jsem je minule pochválila, že jsem to mohla udělat celý, tak mi utáhli kohoutky tak, že už asi žádnou akci celou mít nebudu.. :cry::cry::cry:
    Kdybych tam mohla nandat něco z těch reálných čoko zásob, tak by to možná vyšlo.. Ale to nejde..
     
  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Ze stájí nevypadlo nic a ze stromků ,,Orion" : Citrón xl ...3x,Citrón xxl,Bez xl...2x,Bez xxl,Kdoule xxl,Jedle xxl,Datlovník xxl...2x
    ze stromků ,,Korsika" se dařilo víc: Mango xl,Budhova ruka,Kiwi xl,Tomel japonský ...2x,Amherstie,Moringa xxl,Granátovník xl,kakaovník xl,Pistácie xxl,Avokádo xxl,Papouščí
    [​IMG]
    takže spokojenost :p Všeeem přeji hodně štěstí při odtajňování
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  4. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím farmáři...tak já záhadně nezapoměla a vytáhla všechny TS ven mimo ostorva tam jsem zapoměla....ale nějak zkráceně co mi udělalo velkou radost to jsou:vlci a bobr C++...ze stromů jsem měla velkou radost a ani trochu nezklamaly z těch mám:2x slivon a všechny xxl jen jeden byl xl takže velká spokojenost...děkuji xD
     
  5. [kvetinka]

    [kvetinka] Pisálek fóra

    Ahoj, tak já ještě 40 padátek a taky hotovo, možná to vypadne za chvíli při sklizni. TS a TCH už mám na ploše , tak se těším a moc si přeju kiwiho :music: nebo ptakopyska,tito dva mi chybí . Brácha je zase lepší,ale já jsem ráda , že akci dodělám celou :music:. Tak všem přeju aby taky akci stihli celou :inlove:
    A ještě jsem dnes postoupila ;)
     
  6. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Přidám, co jsem teď vymňoukla. Hořec a protěž mám napěstovanou, chybí mi čokoláda. Přečetla jsem si tu radu dát nejdelší plodinu a zalít ji superhnojivem. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Z polí, u nichž mám připravenou sklizeň o půlnoci, jsem zlikvidovala tři řádky pidipolíček a nahradila je jedním řádkem 2x2 a jedním řádkem pidipolí. Pak jsem KOMBAJNEM na tato uvolněná pole zasela nejdelší - vlčí máky, zalila je vodou, a ano........ pohnojila kombajnem. Takže všechno superhnojivo mám dočista fuč, na těch ostatních pidipolích, nezůstalo mi ani jedno, a to ještě se to superhnojivo rozložilo na ta pidipole, zatímco máky nebyly poctěny ani jedním superhnojivem. o_O:oops:
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jaji
    příprava je třeba na každou akci, už jen to, že si znovu přečtu, co vše je na akci třeba, abych nebyla překvapena a třeba mletí potřebného necpala na hlavní farmu, když je možné i na bahamě. Je třeba si i spočítat, jak dlouhou plodinu ráno zasadit, aby mi to vyšlo na 14 hodinu, což jsem také přečtením návodu znovu zjistila, bo jsem už zapomněla. Děsivka většinou začíná v 15 hod. tentokrát o hodinu dříve. A také, abych si rozvrhla práci doma, abych mohla vždy odběhnout na PC a zase jít trošku něco dělat, protože jsme právě malovali a mám před sebou stále velký úklid. Většinou plánuji vše, i maličkosti a většinou se mi to vyplácí a nejsem pak ničím moc překvapena
    ;)
    Abych nebyla úplně mimo: nevím, zda vydržím být déle vzhůru, abych odtajnila TCH a Ts na farmě - na bahamě budou o hodinu dřív, ty zvládnu. Takže překvapení bude možná až ráno
    8)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  8. Hajas

    Hajas Pilný autor

  9. babioli

    babioli Osvícený autor

    Odtajnila jsem podivuhodné stáje a stromy, zatím co stromy potěšily, stáje propadák, 2 lišky, kočka, krtek a myš, vše do lišty. Stromy: 2x lokvát,, slivoň trnitá, kawkai- můj první hodně potěšil, zbytek do lišty. Na Baha: 2x delonix královská, 2x rohovník obecný, budhova ruka, ostatní do lišty.
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Díky vlastním karambolům konečně také hotovo.
    Některé TS a TCH odkryté, něco až ráno. Farma - jedle xl, mandle xxl, buk xl, 2x citron xxl,
    slivoň ....oranž. ovčín , holubi, žáby , kočky a KIVI .
    Baha - rohovník , granát xl, pistácie xxl, 2x delonix , guava xxl.
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak a je hotovo :). Jsem rád, že jsem to dnes stihl a nemusím to nechávat na poslední chvíli :p. Odměny super a stonek taky pěkný, jen škoda té vlajky, hodila by se tam. Na výsledky tajemna jsem moc zvědavý, tak snad něco z toliko pokusů vyskočí :D.

    protěž: 6020 / 5500 ( chybí 0 )
    hořec: 5746 / 5500 ( chybí 0 )
    švýcarská čokoláda: 575 / 395 ( chybí 0 )
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahoj, hlásím konec už nějakou chvíli, akorát váhám nad dekorkou do stonku . Hodila by se mi tam buď čokoládová fontána a nebo žíznivý křeček. Poraďte, co je nejlepší. Trepifajksl
    PS: nějaké stromy jsem teďky zasadil, stáje mají čas. Bral bych nějakou růžovku, no budu rád, když to nebude žlutý kurník. Akce fajn.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím vespolek,
    dobrá akcička, odměny taky ušly,
    takto jsem dopodla s tajemničkama,


    [​IMG] [​IMG]

    a takto trůní dekorky u mne na stonku v nebíčku....

    [​IMG]

    Všem přeju zdárné dokončení akce....
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak Krkonošský courák bude mít zpoždění a do konečné stanice dorazí až ráno, bo čuníci mu stále tu protěž žerou, jinak to není možný o_O.
    Pro sichr jsem vybrala z odměn aspoň ty stromky, bo čert nikdy nespí a dneska ráno mi taky asi hoďku nešel net. A stane - li se to i zítra ráno (nechci teda malovat čerta na zeď), mohla by mi taky prdnout cévka :eek: , bo domů se docourám až kolem třetí, a to už je jaksi po akci.
    Tak všem ještě se courajícím zdárné dokončení ;)
     
  15. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Tak opět jsem nedokončila, málo času :(
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  16. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já už mám dozrátou půlku sazenic z BAHA, zbytek věciček si počká do rána.
    Banán XL, Granát XL, 2x Delonix, Rohovník ,Fík XXL
     
    evainfo, lacrima a pajaable tohle ocenili.
  17. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak právě ted mi prebýva 224 cokolády.

    Velice chvalim RT za krasnou akcičku. Každý určitě obdržel ze stají to co si prál a pokud ne .... urcite uspěje příště. Myslim, že akce byla přínosem zejména pro "začátečníky", kterým chybí spousta zvirat a stromu .

    Tak ještě jednou chvalim RT..... akce se fakt povedla.


    BTW. Chtělo by to nějako akci s mincemi M6 ... mam jich ve stodole hromadu a prasi se na ne .... úkol s nima uz mam davno hotov :)
     
  18. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,tak i já se zařadím k těm co mají vše hotové,celou akci musím pochválit,odměny jsem velmi uvítala,stoneček ihned aktivovala.Dala jsem na noc TS,TCH,tak uvidím ráno,co na mě vybafne;).Budu se těšit na další akci,přeji krásný večer všem:);)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nakonec je to dřív než jsem čekala a odtajnila jsem:
    Farma: kiwi, žabka, myš, bobr c++ a oranž. kachny - stromy: 4x mandloň xxl, xxl třešeň a jedle, kowhai, slivoň a sakura, 2x citron xl a meruňka xl
    Bahama:3x granát xxl, cesmína paraquayská, moringa a banánovník xxl, delonix, papoušek, budhova ruka a pak xl juvie, kiwi a granát
    Spokojenost veliká, zadařilo se
    xD
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Tak jsem to dala - i když poslední 1 čokoládu jsem musela koupit za floreny.
    Odtajněna BAHA: 2x papouščí strom, rohovník,juvie XXL,guava XXL,avokádo XXL, kiwi XXL,papája XXL, mombín XL,kokosová palma XL, mango XL a největší radost - budhova ruka. :D
    Na farmu budu čekat do zítřejšího odpoledne až přijedu z práce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.