Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kup si malý islandský vulkán(2500 kr) v obchodě a máš po starostech. Nebo v pirátské zátoce (bývá ve slevě) ;)
     
  2. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,na stonku to mám nějaké zpřeházené,došlo k nějakým úpravám?Díky za info
     
  3. atomo

    atomo Rádoby autor

    cau.co sa deje so stonkou?rano som mal 17 stranok teraz len 16.ale neviem co zmizlo.
     
  4. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    ahoj, zmizel úplně první řádek, tak se celé nebe posunulo :-( akorát, že zmizel i s dekorkami :-(((
     
  5. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    já mám řádky beze změn. Jen mě to po kliknutí na "Mapa" hází na poslední otevřenou plochu, mapu to jakoby přeskočí.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    prosím odhlašte se ze hry, znovu se nalogujte a zkontrolujte si řádky znovu.
     
  7. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Ahoj,
    tak chybička už je opravená a řádek je zpět, jo a při návratu mi to taky mapu přeskakuje a jdu na poslední otevřenou plochu.
     
  8. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Taky mám problém s dekoracemi přes dvě pole, jednopolíčkových je dost, případně se dají posílat jako dárky, čtyřpolíčkový jde dokoupit v obchodě (pes nebo vulkán), ale přes dvě políčka nikde nic, jen z akcí a ty docházejí. Býval Santův pomocník, další, které šly posílat jako dárky, se nedaly už dát do stonku. Nebylo by možné dát něco dvoupolíčkového jako sezónní dárek nebo za krejcary do obchodu? Takhle sice jsou z úkolů řádky v nebi,ale k ničemu. Nebo je nějaká dostupná dekorace, která mi unikla?
     
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Preceja,
    nejjednodušeji si pořídíš dekorky při děsivce v Jackově obchodě, nebo plněním komixů v družstvě. Nákladnější je nákup za floreny.
     
  10. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    ahojte, poradi mi prosim niekto, ako by som si mohla skontrolovat ake 2 nahodne remeselnicke prisady som dostala po kazdom aktivovani stonku Hratky s rybkami? Dakujem
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj duna.duna1,
    v ľavej lište klikneš na debničku > vázičku a pod spotrebným tovarom nájdeš:
    [​IMG]
    Stačí klik na použi a vyskočí ti info, čo si získala.
    Peknú hru prajem
    Edit: nie je zač:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/15
  12. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Dakujem
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  13. abssint

    abssint Zelenáč fóra

    Lze ze stonku "vymazat" řádek, kdemi chybí dekorace? Jde mi o řádky získané z úkolů, kde mi chybí třeba jen jedna dekorace.....teď tam zbytečně překáží... Děkuji.
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj abssint,

    takovýto řádek odstranit nelze. Chybějící dekoraci můžeš získat v průběhu akce Obchoduj a Daruj. Kdy bude tato akce probíhat se dovíš jak zde na fóru tak v novinkách ve hře.
     
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Blufinator,

    prosím, žiadosti o darčeky sú povolené v jedinej téme a to zasílaní a výměna dárků a čo sa týka OaD tak len vtedy sa tam môžu pýtať a dohadovať výmeny. Mimo tejto akcie nie a podobné príspevky mimo akcie OaD budú zmazané. Ďakujem za pochopenie a prajem peknú hru
     
  16. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, len tak som brazdila forami a vsimla som si v FAQ HRA - NEBO, ze pri opise 7. rady je uvedena odmena v BZ ale ja mam v stonke grosiky.
    7. řada obláčků
    (3x velikost 1x1, 2x velikost 2x1, 1x velikost 2x2)
    Kouzelná moc (bonus)
    Jednorázový bonus 35x (Váš level) BZ.
    Cena: 18 FLorenů
    Další aktivace 24 h.
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj duna.duna1, môžeš prosím doložiť screen, ktorý považuješ za 7. riadok, aby sme si boli istý, že hovoríme o to istom. Ďakujem
     
  18. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj, v prvom rade sa ospravedlnujem, ze to trvalo tak dlho, ale pravdu povediac, a teda dakujem Ti, musela som sa najprv naucit ako sa taky screen robi...xDxDxD, tak dufam, ze som to zvladla. Pre vysvetlenie, ja ten riadok aktivovany nemam, nezdal sa mi dolezity, aby som nan minala dekorky, ale ak kliknem na + tak sa mi objavi tento obrazok. Teda ze mozem ziskat 3115 grajciarov. To je 35*89 - co je moj aktualny level na farme. Uf, dufam, ze som to nejako zvladla...:oops:


    http://i.imgur.com/gWnG4ph.png

    Edit: asi nezvladla, ten obrazok sa tu neukazuje....:cry:
     
    Naposledy upraveno: 20/9/15
    Ria30. tohle ocenil(a).
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    duna.duna1, jj, zvládla si to na jedničku, nevadí, že sa neukázal, ale z tej adresy sa obr. otvoril:).
    Vo Faq opravené a my samozrejme veľmi pekne ďakujeme za upozornenie.
    Peknú hru prajeme
     
  20. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Rado sa stalo, a vlastne ja dakujem, ze som sa vlastne naucila nieco nove, a slubujem, ze to este dostudujem, aby sa ten obrazok zobrazoval priamo, nie len URL adresa....:p. Pekny vecer aj Tebe
     
    Ria30. tohle ocenil(a).