Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jana.zape,
    +20% BZ dáva iba počas desivej noci. Mimo desivej noci ti stonek bude dávať 5000 BZ každých 24hodín.

    teda ak myslíš tento(dáva iba BZ):
    [​IMG]

    tento dáva BBZ
    [​IMG]

    ale nie 20% ale + 10% bonus času rastu hrozivých plodin po dobu 24 hod., ďalšia aktivácia: 48 hod.


    alebo tretí:
    [​IMG]
    jednorázový bonus 3500 BZ, 1500 BBZ, 100x váš level kr., dalšia aktiváciao 24:00 hod.

    Prajem peknú hru :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/11/14
    Skeewe, dado107056 a lacrima tohle ocenili.
  2. ebala

    ebala Zelenáč fóra

    Ahoj :) Také jsem si koupila magický stonek za 225 fl a vůbec mě nenapadlo, že bude bez dekorací, takže nanic, jde s tím něco dělat, nebo budu mít za 225 fl nefunkční stonek?
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    ebala
    Ahoj, pokud sis pořídila ten balíček strašidelného stonku (stonek + 4 dekorace) za 225 fl, tak bys ty dekorace měla mít :). Když máš ten stonek, tak klikni na ty šedivé obláčky, otevře se ti automaticky inventář s vhodnou dekorací a následně ji tam vložíš ;).
     
    mousicka a lacrima tohle ocenili.
  4. ebala

    ebala Zelenáč fóra

    No to mi právě napíše, že dekorace není v mém inventáři.
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím ebala , ahojky ,
    pokud jsi koupila celý balíček , sama uvádíš , že jeho cena byla 225,- Fl,
    tak jsi koupila jak balíček tak dekorace . Neklikáš náhodou na jiný řádek ?
    Například na řádek, který se dal získat v akci ? Do toho si totiž musíme dekorace
    zakoupit za děsivé plodiny v Děsivé noci v obchodě Jack Shop.

    Podívej se na řádky (na obrázky řádků ) v příspěvku FM mousicka ,
    který je nad tvým příspěvkem.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pokud je to spravny stonek (ten co mel predtim modry nakupni kosik) tak bych jeste hledal, zda dekorace nejsou nekde v parku nebo na ostrove...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. ebala

    ebala Zelenáč fóra

    Myslím ten stonek jak má první dekoraci děsivou svíčku a potom kerberos, tak to jsem asi mimo, nenapadlo mě, že to musím koupit v obchodě, moc se omlouvám :-(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    ebala , ano je to ten stonek, jak má jako první děkoraci děsivou svíčku .
    Pro tento stonek se musí dekorační předměty, tak jak jsem ti napsala, zakoupit
    (vyměnit za napěstované děsivé plodiny) v Jack Shopu.
    Mimo jiné, i mě to zmátlo , když jsem po ukončení akce prohlížela co na stonku mám a co tam musím doplnit.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  9. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    lacrima,ja mám tiež otázku.V magickom stonku mi chýba Red Fraggile a Gabo Fraggile.Daju sa niekde zohnať okrem OaD?Ak boli predtým v akcii asi som ju nestihol celú.Dík.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Mirdo777,
    Realizačný tým nám neoznámil, či sa v budúcnosti budú dať zakúpiť tieto dekorácie alebo zohnať nejako inak.
    Prajem peknú hru .

    lacrimka,ďakujem :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pokud se pamatuju, tak v akci se dalo ziskat jen Wembley Fraggle a Fraggle jízda (Romantický táborák) - ty dve dalsi Red a Gabo jsem koupil kdyz se prodavaly...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Musím přiznat, že mě trochu štvou řádky, které kombinují různé funkce - to, že bude 1 řádek dávat BZ a BBZ je ještě v pohodě, ale proč do toho motají např. rychlejší šlechtění fakt nechápu... :eek: Přijde mi to dost nepřehledné... už jen to, že si člověk pak musí pamatovat, který řádek co dělá... :sleepy:-.- Myslím, že řádky by měli dávat buď je BZ/BBZ nebo jiné odměny, ale nemělo by to být splácané v rámci jednoho řádku.
     
    veselékopýtko, jana563 a sisinka tohle ocenili.
  13. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, nějak mě uniklo, kde se vzaly ve 14. řadě ty květiny? Něco jsem propásla? Nemám je v inventáři.. :(
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj jana.zape,
    tento riadok bol spomínaný už pri zavedení prvej kvetinky. Dajú sa získať na kolese šťastia pri párty zatočení. Nedávno sa objavila posledná kvetinka, a tak máme možnosť si aktivovať na magickej stonke novú radu:
    [​IMG]
    Podrobnejšie o kvetinkách môžeš pozrieť tu.
    Ak si už nejakú predtým získala, tak pravdepodobne ju budeš mať niekde na ploche, ak nemáš v inventári.
    Peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no jen chci říci, že klikání stonků je vážně časově nefér ... ráno než sklidím farmu se je snažím odklikat ... no 24 stonků x 3 řady je docela dost :p a potom, když se farma sekáááá ... to je také dost často a mě tíží čas!! ... mě utečou mazlíci :wuerg: .... no teď prvně udělám stonky a potom sklízím ... další zásadová věc, na kterou by RT mělo přihlížet .... psalo se o tom už hodně věcí ..... návrhy na stonek (jsem se účastnila) ... a jako vždy "žádná odezva" ... no možná se mýlím, nemám někdy šanci vše pročítat :) ... chodím do práce a hodně věcí mi uteče :sleepy: ... ale bych poznala změny a ty!! tu nejsou ... mě to vážně moc mrzí :eek: ... další věc v problémech a RT to nijak neřeší .... moje maličkost to vše nestíhá, ale změny bych určitě viděla 8)
     
    razari, lacrima a Aknel67 tohle ocenili.
  16. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já sklízím všechny stonky,jen když je akce,kde se rozpěstovává,tak třeba počkám s kaštánkem,jinak ten stonek nějak neřeším,odklikám si bodíky a je to:D
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kačenka5 ,
    do stonku můžeš dát jakoukoliv dekoraci správné velikosti. Dekoraci musíš mít v inventáři, ne na ploše.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. motyka0

    motyka0 Zelenáč fóra

    I když jsem lvl 93, mám problém s dekoracemi přes dvě pole. Park už mám poloprázdný doplňuji to dekorkama, které skoro nic nedávají. Odměny jsou teď jenom stonky a samostatné dekorace žádné. V dárcích sice je, ale nejde umístit do stonku.
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj motyka0 , pravděpodobně ti je nelze umístit , protože se jedná o dekorace složené s upgradů .
    Složené dekorace do stonku umístit nejdou.

    Jde tam dát pouze jejich základ . Pokud jsi je už někde na ploše složil dohromady , tak je tam už nedáš.
     
  20. motyka0

    motyka0 Zelenáč fóra

    Asi jsem se špatně vyjádřila, nejde o umístění ale o počet,hodně jich je ve stonku a další není kde brát. Prostě je jich málo.