Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Na začátku hry jsem tomu taky těžko odolávala, jenže s postupem levelů se perspektiva mění a pár krejcarů, nebo bodů zkušeností už mi nepřijde tak důležité. Takže jsem si řekla, že tohle opravdu nepotřebuji a můru ani stonek nekupuju. Chápu, že pro nováčka je to lákavé a opravdu ho to ve hře posune, ale já už postupuju opačným směrem - za 2 roky žádný pořádný přeskok při šlechtění - nekupuju SK, nepadají novinky v tajemných stájích a stromech, nekupuju :)
    A stonku se vyhýbám, pořád mi tam straší stránky za floreny, co musím přeskakovat, protože si to prostě nekoupím.

    Akorát teda ten podnikatelský projekt nezacílili na mě :-D
    Spíš se jim podařilo mi utrácení vymluvit, nu což, asi je to podnikání postaveno na nováčcích...
     
  2. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj marketka47,
    magický strašidelný stonek sa ti v nebi zobrazí až vtedy,keď si ho kúpiš. Kým nieje zakúpený, tak tam nieje. Prajem peknú hru.
     
  3. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji za odpověď,ale já nemohu najít,kde ho koupím a to je ten můj problém:cry:
    Myslím ten za asi 225 FL. Fakt to nemohu nikde najít

    Tak tato možnost mě za prvé nenapadla a pak jsem ji tam ani neměla.Já to hledala proto,že bylo psáno od 10 hod,jestli se nepletu.Ale každopádně děkuji za radu
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
  4. nisolinka

    nisolinka Pisálek fóra

    To znamená,že když chci stonek do nebe,musím koupit stonek a všechny dekorky?
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
  5. mousicka

    mousicka Guest

    marketka47,
    stačí kliknúť na časomieru a priamo ťa to navedie k nákupu
    [​IMG]

    [​IMG]
    dosť možné že sa ti to nezobrazilo predtým preto, lebo dá sa to zakúpiť až od dnes od 12.00 a podľa času tvojho príspevku to ešte v časomiere nebolo. Stačí si teraz obnoviť hru a nabehne ti to :)

    ahoj nisolinka,
    áno, samotný stonek sa kúpiť nedá, jedine s dekoráciami ako je to napísané tu
    [​IMG]
     
  6. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Mousicka,
    Magický stonek v nebi bohužel mám, i když jsem si ho nekoupila. A to na 1,místě.
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj gazela52, momentálne je to u všetkých, a ak to nekúpiš tak po akcii ti zase zmizne.
    Peknú hru prajem
     
  8. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    tak stonek aktivonán.
    Těch 225 fl snad bude stát za to ;)
     
  9. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, moze mi niekto prosim poradit...daju sa niekde dodatocne ziskat dekoracie na stonky, ak som ich neziskala pri plneni uloh? ide mi hlavne o takzvanych supermazlickov... dakujem.
     
  10. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    • Nevytváraj nám tu prosím spam. Prečítaj si prosím pravidlá fóra a dodržuj ich.Ďakujem
    kazdopadne je to lichva.. ale pro RT je to genialne vyresene.. : Mame pro vas novy ukol...ani plit ho nemusite.. rovnou si HO!!! Kupte JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    kaslat na vas radeji bod po bodiku budu stradat
     
  11. mousicka

    mousicka Guest

    ahoj duna.duna1,
    výpredaj na supermazlíkov už bol v podobe tajomných bedničiek, ale či bude ďalší, to nevieme, určuje to RT a takéto informácie nám neoznamuje.
    Prajem peknú hru.
     
  12. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš. ,prečítaj si prosím pravidlá fóra .Ďakujem.
    dakujem...pekny vecer prajem

    *edit: odstránená zbytočná citácia*
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -Strouhanka-: prosím nepoužívej slova kterým nerozumíš. Obecně je za lichvu možno označit půjčování peněz na vysoký úrok. Tedy já se hodně obávám toho, že RT tu žádnému hráči peníze nepůjčila a to ani s úrokem a ani bez úroku.
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  14. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ahojte všetká slovač žiadné protesty? Však nech sa s tým už niečo deje naši bratia česi sa bránia že stonka v nebi je dráha a čo u náš ked je raz tak drahá. Že nie je potrebná a prečo nie ked niekto chce mať všetky ponúkané stonky a vysvetli to detom že to kupovat nebudeme. Však za tie peniaze je kopa užitočných vecí a nie len hra na faremerame. Avšak ked to niekto hrá už dlho tak je to ako droga a snaží sa robiť všetko. Prosím moderátorov nech to posunú ďalej , však aj tak sa zarába dosť díky.
     
    vinea05 tohle ocenil(a).
  15. hansis

    hansis Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    koupil jsem si magický tajemný stonek za 225FL a nemám jej aktivní. To jsi musím koupit ještě dekorace? I přes obnovení hry klávesou F5 se neobnovil.
    Děkuji za odpověď.
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hansis- klikni na kazdy oblacik a ukaze sa ti dekoracia,ktora patri do oblacika,takze si ich tam vlozis a mas to hotove
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Možná jsem to asi blbě pochopil,ale já dal 225 za stonek a o víc se nestaral,a dnes zmizel.Nechápu,to jsem jako měl ještě dokoupit ty dekorace?.Kde je tedy prázdný stonek za 225 fl.Nebo jsem za 225 fl získal na týden stonek,tak to je vážně bezva.Pokud se nepletu,koupil jsem si to jako balíček a počítal,že tam bude všechno,což mě za 225 fl připadalo automatický.Ale koukám,že hrabivost rt nemá mez.
     
  18. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Immortal67 řádek do stonku jsem též koupila, ale po kontrole jsem zjistila, že sice zmizel z pozice prvního místa a přesunul se na stránku 11. Projdi si celý stonek, určitě jej někde najdeš.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek ma chybu, ale nic se neztratilo - jako i jindy se prehazelo poradi a music box nekomu zmizel (teda tem co ho nemaji obsazeny), takze zadnou paniku :)
     
  20. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    ahoj, chci se zeptat, řada stonku pro baharamu , kde je psaný 20% při úplňku... to jinak nic nepřipíše, když není úplněk?díky za odpověd :)