Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    1robinsonka1 - ahoj, dostali jsme informaci, že hráčům, kteří si řadu na stonku nekoupí, po skončení akce zmizí. Takže už bys ji neměla vidět.
     
  2. _farmářky_

    _farmářky_ Pisálek fóra

    ad 1robinsonka1

    Kéž by takhle zmizely všechny přebytečné, nezaplněné řady na stonku.................
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. Crower

    Crower Vážený autor

    Jako pořád přidávají tuny řad do stonku, ale že by zavedli sklizeň kombajnem, to prostě ne... U mě už bůh ví kolik měsíců zůstává stonek nevyužit, protože mě to nebaví sklízet ručně... Joo to musím mít opravdu náladu abych na to vlítl, jenže než to dodělám, tak mi to tu náladu úplně zkazí, protože sklidit stonek ručně, trvá asi tak dlouho, jako sklidit všechny plochy kombajnem, chjo...
     
    EliM77 a evca190 tohle ocenili.
  4. cool_b.

    cool_b. Pisálek fóra

    to CROWER

    ty by jsi taky chtěl všechno bez práce:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. Crower

    Crower Vážený autor

    cool_b.: No já nevím jak Ty, ale mě to stálo měsíce práce než jsem ty všechny řady získal při akcích :p A vzhledem k tomu že si člověk platí kombajn, tak by ho taky rád využíval, no ne?;)
     
  6. cool_b.

    cool_b. Pisálek fóra

    Crower : mám 17 stránek na stonku tedy všechny a klikám ručně i když mám kombajn:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Crower

    Crower Vážený autor

    cool_b.: No a to by jsi jako neuvítal, sklízet kombajnem? Mě to prostě ručně nebaví, tak na to raději kašlu :D

    EDIT: Právě že nejsem měkej, jsem tvrďák proto na to kašlu :D
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
  8. cool_b.

    cool_b. Pisálek fóra

    Crower : nesmíš být měkota:D
     
  9. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Crower plně souhlasím, nechápu, proč již dávno není kombajn na nebe zavedený. O tuto "maličkost" se žádalo už snad před rokem a prostě ne, vymýšlejí se kraviny, ale toto prostě nezavedou. Taky musím říct, že nebe sklízím opravdu jen sporadicky, což je samozřejmě škoda, ale odklikávat ručeně 17 stánek odmítám :(
     
  10. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Mám své nebe rád, mě by fakt postačilo, že by byla možnost si seřadit řádky podle času, to by bylo moc fajn.
     
  11. razari.chlupka

    razari.chlupka Pisálek fóra

    Také mám své "nebíčko ráda":inlove:, ale sklízet ručně 21 zaplněných řádků, tak to je pěkná fuška:oops:, navíc když nejdou po sobě, ale člověk musí přejíždět na další listy, kde nějaké zaplněné má........................nemá to logiku, proč to nejde udělat k naší spokojenosti...............
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  12. Neweydow

    Neweydow Pisálek fóra

    No já teda nevím co na tom nebi máte. Co se mě týká, je to úplně nejméně využívaná a navštěvovaná část hry. Radši obdělávám pole a chlévy, taky dost vyrábím v řemeslné čtvrti a hodně obchoduji. Ale nebe? No alespoň vím, že se mnou vyměníte dekorace do stonku, o které já nestojím za něco co je pro mě užitečnější, až bude zas akce vyměň-daruj.
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  13. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den ano Fragglesová sbírka do magického stonku mně velice sklamala. Dala jsem za aktivaci 59florenú,pak dalších 50kc za dekorace,no jen proto aby jsem ten stonek mněla.Propadák zisk bodú,pěkne nás RT bere o korunky.No nekup to za ty prachy.
     
  14. cool_b.

    cool_b. Pisálek fóra

    -popelka1- : myslím že tě nikdo nenutil to kupovat
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  15. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Já se tedy přiznám proč mám svoje nebe tak moc ráda. I když používám cukiňák a mrkváč, tak z polí a lesa denně max. vymačkám tak 50000 bz, když 2 x denně prolítnu své nebe mám z něj v průměru min 180000 bz.
    A to se vyplatííí
    :D
     
  16. cool_b.

    cool_b. Pisálek fóra

    Amalka1070 : za trošku poklikání to stojí:D
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  17. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Amalka1070: A vo vo tom to je.
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  18. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Výpredaja som sa nezúčastnila. Dekorácie Fraggles sa mi veľmi páčia, a aj keď majú mnohí výhrady k nebu a tomu, aké náročné je odklikávať jednotlivé rady, ja som zástanca Neba, nakoľko radšej trochu práce naviac, ale aspoň malý prínos BS prípadne iného bonusu, ako nič neprinášajúce dekorácie v lište. Jediná vec mi zabránila kúpiť si dekorky a to je cena. Som šťastná, že aspoň na českej lokácii hry majú hráči možnosť kúpiť ich lacnejšie. Škoda, že slovenskí hráči takú možnosť nemajú. Nemôže za to ale nikto. Ani českí hráči, že majú výhodu lacnejšieho nákupu, ani team na našom fóre, pretože viem, ako sa vždy prihovárali za zlacnenie nákupu hernej meny ale aj celkovo nákupu za reálne peniaze. Čo už, nie všetko je možné a tak podobné nákupy, vzhľadom na ich niekoľkonásobne vyššiu cenu na našej lokácii, budem obchádzať.
     
    maribeja a Amalka1070 tohle ocenili.
  19. Crower

    Crower Vážený autor

    180000 z nebe? Já mám teda kromě 3 řad všechny a dostanu z toho s bídou 100k za den a to musím klikat ručně, jak hlupák :D Když si vezmu že z farmy vymášknu tak 500-600k, tak je pak možná pochopitelné proč já na nebe prdím a ostatní ne :D
     
    Allarisse a Amalka1070 tohle ocenili.
  20. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    tak kombaj na nebe nepotřebuji pokud by RT udělal nějakou ikonu u stonku že je něco otevřeno a nemusel bych proklikávat 17 stránek nebe:sleepy:
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).