Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Zakoupila jsem listopad,v nebi jsem ho nenašla,pouze červenec,ten mě furt hází do obchodu a já ho nechci,2x jsem se odhlásila,přihlásila a listopad nikde,jsem naprdnutá:mad:
     
    terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj romanafa,

    řekl bych, že se zakoupené řádky přesunuly do kategorie všechny. Najdeš je někde na začátku této kategorie.
     
    terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    pajda361: Už je to takhle v pořádku?
    Děkuji za upozornění.
     
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Fakt nikde nic není,hláška mi přišla,že jsem úspěšně zakoupila listopad,ale kde nic,tu nic,je mi do breku:cry:
     
    eli2006, terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Apachie1: ano již je to v pořádku.

    Romanafa: zkus prolistovat pár stránek, řádky se nejspíše posunuli někam dolů. Z podpory vím, že by u některých hráčů mohly být tak na stránce 3 až 7.
     
    terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  6. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Pajdo,já vím,že jsem otravná,ale po dalším trojitém přihlášení jsem je našla na 4. a 5. stránce,jsem šťastná,díky za trpělivost;)
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Romanafa: nz, hlavně, že se řádky našly.
     
    terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  8. mispule2000

    mispule2000 Pisálek fóra

    Ahoj, kde najdu jaké zrovna zvířátko jsem dostala????

    Dík
     
    eli2006, terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj mispule2000,
    pokud hledáš zvířátko ze stonku, tak bedna se schovává v levé liště, v dekoracích v oddělení spotřebního zboží.
     
    terkacheerka a dana9494 tohle ocenili.
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, tiež som zostala v šoku :mad:, vypísalo mi to "Bohužiaľ ti nemôžeme tento balík teraz zobraziť.
    Dôvodom môže byť, že už tento balík vlastníš alebo nie je v tvojej krajine k dispozícii."
    Začala som hľadať, našla jeden riadok a vďaka moderátori za info, našla som, naplnila a pôjdem kombajnovať:D

    Tak som nekombajnovala, ale hľadala a zistila som, že ”Červenec 2016” mám, ale november nie, prelistovala som to dvakrát, mám štvore oči, ale buď som aj napriek tomu slepá, alebo november - listopad nemám>:(
     
    Naposledy upraveno: 14/11/16
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p taky jsem se nejprve lekla, že jsem koupila něco, co nemám v nabídcexD... listopadové řádky jsem našla rozházené o několik stránek dole - ještěže mne tu už tak vycvičili, že moc neplaším a hledám a hledám a hledám ...:cry:
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Medvánek - tak som to na Tvoj popud prešla ešte raz, máš pravdu :), treba hľadať - hľadala som tých medvedíkov, alebo čo to je za znak v ofiku, a ono je tam môj znak:mad:, takže mám, čo som chcela:D
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hmmm, je sice moc hodin, ale když jsem přes pajsejfku zaplatila za tři stonky, dozvěděla jsem se, že to, co chci koupit je buď už mnou zakoupené (což vylučuji) nebo někde jinde...

    Počkám na ráno, snad bude systém vnímavější než já po 16náctce... Ale i když ty stonky nenajdu, další kačky nedám, rači prohulím a propiju, na to nemusím čekat...
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Y_n_O,
    nejsi první, koho tato hláška vylekala, ale po důkladném prohledání stonku-( nějak se řádky nestěhují na první místo) byly nalezeny.
     
    dana9494 a terkacheerka tohle ocenili.
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Jen doplním.... dostal jsem se k pročtení co zde proběhlo a vidím, že většina listuje a hledá řádky. Není potřeba pracně hledat.... po zakoupení si jen kliknu na kategorii "všechny" a vyfiltruji si např "listop".... ,-) Možná to tu už někdo psal.... rozhodně rychlejší než si hrát na "Popelku" ,-)

    [​IMG]
     
  16. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Neví někdo jaký je počt řádků ve stonku k dnešnímu dni?? Zajímá mě o kolik jsem přišla...
    Aktualně mám - 142
    [​IMG]
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    monsaf
    chybí mě myslím jeden a ten byl jako odměna v nějaké TOPce.

    [​IMG]
     
  18. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    monsaf

    já jich mám 161, ale jsem si jist že jsem všechny za Kč a floreny nekopil
     
  19. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Myslím si že nemám tento a zároveň dotaz,jestli mám šanci ho někdy získat ale asi ne když jsem se neumístil v TOP 1000.

    [​IMG]

    Zúčastnil jsem se ale neumístil.

    EDIT: je to tak tento mě chybí KUK

    EDIT2: Pajdo361 je mi to jasné,jinak by byli Topkaři biti a to je OK.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/16