Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jahoda,

    přepni prosím zobrazení řádků z výprodeje na kategorii všech řádků. Viz. obrázek
    [​IMG]
     
    Alice a skalara.v tohle ocenili.
  2. Jahoda

    Jahoda Pisálek fóra

    Jo díky hned to skusím ale tet jsem zjistila když jsem chtěla umístit zvířátka že mi jch plno chybí i ty neonové.
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  4. Jahoda

    Jahoda Pisálek fóra

    Já se omlouvá již jsem na to přišla a našla to děkuji za odpovědi.
     
  5. hasic1

    hasic1 Zelenáč fóra

    nechápem,všetko mi zmizlo?
     
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    plně s tebou souhlasím a to ne proto,že mi žádná dekorka nechybí,ale je to opravdu teď jen o penězích
     
  7. bobina1951

    bobina1951 Pisálek fóra

    Také si všímám, že mi odpadá hráč za hráčem. Hra již není tak zábavná jako při zrodu. Akce jsou čím dál přeplácanější a stále méně a méně poutavější. Dříve jsem do každé akce vlítla po hlavě a dnes se nejdříve podívám co RT nabídne v odměnách a potom se teprve rozhodnu, zda to vůbec stojí za ztrátu času. Za peníze ale, ani náhodou. Bez stonku se dá žít.
     
  8. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    Na mně to dělá dojem, že RT potřebuje peníze a tak nabízí cokoli, aby z někoho pár peněz dostali.
    A ještě důvěřivce láká na kaštanový řádek! haha.
    OaD to jistí!
     
    Jonsdorf, Alice a dannger11 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dávám malé plus této akci a to z jednoho důvodu: jsem pohodlný hledat, která dekorace mi chybí do stonku (jestli ji mám v liště nebo v parku, na ostrově) tak je ani při OD nežádám. Teď mi je systém z části vytřídil, tak už si píšu do stylového sešitu ( s ovečkou Shaun) kterou mám za něco vyměnit.
    :D
     
  10. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Chybí mi zmrzlinový kanón a nedá se sehnat ani při O/D (zkouším to pravidelně), ale dokoupit za 75FL? Ale no tak...nechtě mi je vydělat v kině a ráda je pustím, ale za reálné peníze dokoupit obrázek do řádku, který dá za 24 hod 1000 BBZ, to ne. Řádek zůstane šedivý a nějak to zkousnu :).
    hrobinh - díky, určitě se domluvíme :)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  11. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Jak si tady tak čtu, tak jsem začínám mít čím dál větší radost, že nemám co dokupovat. Tři soutěže jsem nedodělal, díky vypadávátkám, ale při OaD se mi nakonec podařilo sehnat zbývající dekorky za novinky(stáje, stromy). Na to občas někdo nedočkavý skočí. Jsem ochotný pustit chlup z peněženky, ale maximálně za své pohodlí, jako jsou pomocníci, zbytek si chci zachovat v hráčském duchu. Vždyť je to hra zadarmo!
    9klárka9 při OaD se ozvi, jeden rezavý zmrzlinový kanon se mi válí ve stodole.
     
  12. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    OaD už nebude, vedeli ste o tom? :D
     
    Trepifajksl a tydýtková tohle ocenili.
  13. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    COŽE ?! Kde jsi to vzal/a ?!
    Vlastně: ... to je logické.
    :music:
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nestrašte o_O Pořád bude co vyměňovat :D
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Nekupujem, buď ich dostanem zaslúžene ako odmenu za akciu, alebo sa prehrabávam pri OaD a vtedy to má ten správny šmrnc, keď získam niečo pre mňa vzácne. :)
     
    evainfo, megi1967 a skalara.v tohle ocenili.
  16. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    dobré ráno ja mám všechny ale ty strašáky nemám spívající tulipán ,kapitán strašák,kouzelný strašák, pogo strašák, načítací květina, vesela lilie, disko kraska ,vesela lupina to vse mi schází nevíte kde to sehnat
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    111mazlicek na květiny už výprodej byl a na strašáky by prý měl být někdy v budoucnu taky.
     
  18. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    dobré ráno musíš si to koupit na ty male si mráčky si kup nádrže na vodu , na velké hlídacího psa a zaplníš to pak ti jen zbejvají strašáci ale ty taky nemám hodně štěstí
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahoj,ten kaštanovej řádek mě mrzí,když to tam dali tak jsem si říkala pustím chlup ,takhle houby.Mě toho chybí více,ale nato není zrovna prodej tak aspon ušetřím.
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  20. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/8/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.