Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. koranrom

    koranrom Zelenáč fóra

    nevim proč nemůžu sklízet stonek když nemám zájem o koupí
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  2. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    protože jsou prázdniny a někteří jsou na dovolená atd... proto píšou o akci na září.

    naprosto souhlasím na 100%
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/16
  3. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Nějak nechápu smysl této akce, když si hráč nemůže doplnit to, o co by měl zájem. Sice za Floreny, ale ty se musí koupit za reálné peníze. Nemyslí si RT, že jsou sami proti sobě?
     
    bill tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné dobré ráno Farmáři... Škoda že nejdou koupit ty řádky které jsou v úvodu na obrázku! Tak to některé hráče může zmást... Tedy mě určo! O jiné řádky zájem nemám a ani mít nemůžu neb vše mám. Kdybych to však věděl tak bych akce neplnil žádné a počkal si až se budou prodávat řádky, vyšlo by to levněji! Trochu mě to připomíná čtrnácté století a slavné "ODPUSTKY" Ale co, jak říkal jeden pán "mastné kapsy nemusí mít jen řezník" a kdo by nechtěl? Tak tedy prima hru přátelé...
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak jsem zjistil že mám všechny řadky a všechny dekorky nemusím nic kupovat.stejně bych to nekoupil poškal bych na akci O/D
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  6. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    rastaman19- Pokud bys chtěl dekorky z O/D, tak to by jsi se také nemusel dočkat. Prrotože RT to zaškrtí a to, o co mají hráči zájem, tak prostě stejně nepustí...
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  7. zuzadub

    zuzadub Pisálek fóra

    tato hra je peniazoch od zaciatku....ja som tu od zaciatku , najprv som sa hnevala, a teraz , potom na seba a teraz mi je to jedno...
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Bobulka1-to máš pravdu RT muže udělat cokoliv.Škoda že nejde poslat kouzelný stromek mám jeden chtěl bych jich víc :D
     
    dana9494, pigi1313 a hroudov tohle ocenili.
  9. Delinka

    Delinka Pisálek fóra

    Ahojte šici! Mně se ke koupi stejně NIC nezobrazuje. Byť mám nezaplněné některé řádky. Něco, o co jsem měla při O/D zájem, stejně nebylo. Dva kousky jsem "vyobchodovala", ale většinou je to nemožné. Tedy z toho, co by bylo pro mne zajímavé. Hezké hraní všem, čauky - Del.
     
  10. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    chci se vás optat kolik máte v nebi stonku ktere muže sklidit ja jich nepočítal něco kolem 105 ks řadku
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Bobulka1 - neřekla bych. Když hráčská komunita volala po losím podiu, nejcennější komoditě při OaD, kdy lidi byli schopni podarovat půl farmy aby tento "zlatý grál" získali. Tak jim vyhověli, a hned po OaD je dali do akce a tím i tuto "komoditu" znehodnotili. Ono si nevybereš. Nemluvě o žábách, sobících, psících a myškách, kdy jsou volně ke koupi ve městě za krejcary, původně tajemná stáj s protihodnotou do expres vlaku cca 410 a pak něco kolem 20ti (nevím zda u všech jmenovaných). Nikdy se nikdo nezavděčí všem.
     
  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Chápu, že se někomu těžko přijímá, že si někdo může koupit něco, co stálo úsilí při plnění akce. Ale fakt mi to přijde až zarážející, jak moc to někomu vadí - jednak měl přece dekorku o moc dříve (hned od splnění akce), jednak koupě dekorek je podmíněna získáním stonku (takže alespoň něco splnit dotyčný musel) a v neposlední řadě "přej a bude Ti přáno" - přátelé - jsou to opravdu "jen" obrázky ;)


    Pachmina - to, co cituješ, je vytržené z kontextu :) proč mi to nevadí z hlediska soutěživosti jsem napsala v těch boděch výše. Zároveň respektuji, že každý má nastavenou vnímavost na různé věci jinak...takže mě to sice překvapí a zarazí, no nikomu neupírám právo se zlobit nebo být rozmrzelý.
    Ať se na farmě a hlavně v životě daří!
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  13. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Kde jsou ty doby, kdy si človíček poslal SMS a doufal, že na kole štěstí se objeví zlatý listnáč, nebo los. Pak se ještě trefit(vždy vedle). To nebyly dny, ale měsíce, než se nějakým způsobem zadařilo něco takového získat. Ale bylo to zábavnější. Takto brzy vznikne přísloví - Bez peněz, na farmu nelez!
     
  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    proč není v nabídce kaštanový řádek????????:oops: a párty lístek? a nenašla jsem ani jednu dekorku za 50fl !!!

    jenže bohužel v O/D nepustí všechny dekorky ( většinou ty bezcenné, ty o které stojíme nejsou )
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/16
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj hroudov, v ponuke sú len tie dekorácie, ktoré sú uvedené na prvej str. tejto diskusie.
    Prečo nieje v ponuke práve gaštanový riadok vie len RT, my to žiaľ nevieme.
    Peknú hru prajem
     
  16. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    ..ale tady přece vůbec nejde o tohle..ale ..že díky tomu ta hra pak postrádá smysl...už to není o hraní..a soutěžení..ale o nakupování..jinak osobně jsem člověk přející..a to i v reálu..hlavně v něm..protože tady je to jednoduché..event.se i s někým podělit a přát mu..aby měl to samé..co já..to znamená vlastně nic..;)
     
  17. cicimana

    cicimana Rádoby autor

    Na stonku mi to píše ke koupi 13, ale skutečně mám v obchodě jen 2 dekorace ke koupi. Nerozumím tomu. Pak teda nevím, proč na obrázku ukážou kaštanové dekorace, ale koupit nejdou. Navnadí nás obrázkem a skutečnost je pak úplně jiná.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Cicimana: číslo 13 nevyjadřuje počet zakoupitelných dekorek, ale že se výprodej týká tvých třinácti získaných řádků.
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Taky sem si chtěl ňákej dekorek koupit. Kliknu na ikonu akce,ocitnu se v nebi,ukáže se mě 22 "speci řádků" a jeden vedle druhého zamčenej.Když se konečně ukázal ten bez zámečků říkám ejhle...pak naběhly obrázky a ukázalo se,že ho taky mám,jen není odkliknutej.
    Zkusil sem aspoň projet obchod a kde nic tu nic.
    I když mám 136 haluzí,nemám ani zdaleka všecky,toš nebyl by tam spoň jeden bonusovej ? co pajdo ?
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Jahoda

    Jahoda Pisálek fóra

    Dnes ráno jsem chtěla sklidit stonek a mám tam 23 dekorek místo108 aještě to nejde sklidit.Prosím o vysvětlení.Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.