Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak mne otvorilo v nebi iba jeden desivý riadok a aj v tom mám dekorky všetky. Ale aj tak by som nekupoval :)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  2. hupice

    hupice Pisálek fóra

    jde prodat perníkový domeček?mám2
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dekorace nechybí žádná, jsem taky pilná, když akci začnu, tak ji i udělám do konce ;)
    Škoda že se neprodávají celé řádky, určitě bych pustila chlup, bo některé akce mi ani nestály za to dělat - třeba ta poslední, ale řádek by se možná hodil, kdyby byl za solidní cenu. Tak snad příště

    8)
     
  4. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    neviem to akosi pochopit, ako kupit a ako preda a co vlastne otvorit na stonke, ked kliknem otvori sa mi 8 poloziek a tie mam hotove, chcela by som ine, ale k tomu sa akosi nemozem dopracovat, kde to vlastne mam kupovat??????
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Milka-pu - v levé liště - nákupní košík - kombajn - sezonní zboží - tam najdeš chybějící ke koupi ;)
     
  6. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    ahoj milka_pu , pokud ti na řádcích nechybí žádná dekorace (byl jsi pilný farmář a vše dokončil) , ani jí nemáš v inventáři nebo někde na ploše, tak se ti nabídka nezobrazí. Jinak nabídky na chybějící dekorace najdeš zde
    [​IMG]
     
  7. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    to sa nakupuje za floreny? to co potrebujem aj tak tam nie je.....
     
  8. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    ano kupuješ to za floreny, tak jak je napsáno na první straně této diskuse a je tam také seznam dekorací, které je možno dokoupit
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  9. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    dakujem pekne za odpovede, co sa mi zobrazuje vsetko mam nic sa kupovat nebude,,,;)
     
  10. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    milka tak vidíš, byla jsi šikovný farmář :music: a tak ušetříš ;)
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bella74: na stonku nenajdeš žádnou nabídku, to číslo jen vyjadřuje kolika tvých získaných řádků se nabídka týká. Tedy lze předpokládat, že je u každého herního účtu jiné. Maximum je tuším 25. Nabídku dekorací najdeš ve Farmářském obchodě - Sezónní zboží. Tedy buď ve městě nebo v levé liště pod ikonkou Červeného košíku.
     
  12. artex

    artex Perspektivní autor

    -mno, trochu nechápu proč stonek "Týden umění 2013" nemám tu možnost zkompletovat... jo, jo, nedává moc bzučáků ale spíš bych typoval že začnou těmito stonky, že?:)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  13. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    akce super načasována. Jsem na dovolené v zahraničí, takže si toho asi hodně dokoupím. A nejsem zřejmě jediná. Fakt super., :mad:
     
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No, tak pro mne akce naprosto nechápavá - jediné, co mám možnost KOUPIT ZA FLORENY je Kerberos a Čarodějnická kuchyně, pro který si dojdu při Děsivce do Jackova obchodu... smysl akce mi nějak uniká?
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Když stonek projdu, tak mám u obláčku kde chybí dekorace modrý nákupní košík a +
    ve farmářských potřebách u sezónního zboží (v obchodě)je nabídka samozřejmá, chybí mi Hal.medvídek a Kerberos, jiné koupit nejdou ( na mojí farmě).
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  16. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    1) souhlasím s mnoha jinými farmáři, že dát jako upoutávku kaštanový řádek, do kterého chybějící dekorky dokoupit nejdou, je nejen klamavá reklama, ale přímo podraz nebo nějaký jiný, peprnější výraz, který tu nebudu psát, protože jsem slušně vychovaná a sprostá slova sem nepatří. Když jsem četla info poctivě od první stránky, tak jsem se natěšila, že si kaštanový řádek doplním, pak jsem třikrát nechápavě pročítala tabulku... pak celou diskusi... než jsem pochopila, že jsem se těšila naprosto zbytečně >:(

    2) dále mám 7 (slovy sedm) nekompletních řádků, ale ani do jednoho nemůžu nic dokoupit, protože to prostě není v nabídce. takže si tuto akci, prezentovanou jako "laskavost" vůči nám, farmářům, strčte za klobouk, velebnosti -.--.--.-
    Tohle se Vám tedy vážně nepovedlo.
     
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    babina51 květiny ve výprodeji už byly.3-5 května tak nevím jestli ještě budou :(
     
  18. Lapka02

    Lapka02 Zelenáč fóra

    Dodrý den, já hraji už delší dobu a chybí jen "Paolo vegetariánský šéfkuchař". Ten se nedá ani koupit ani vyměnit (několikrát jsem to zkoušel). Jinak mi skript ukázal co všechno už mám. Na to jsem ho ale nepotřeboval, to vím i bez něj. Vím, že bonus 7350 BZ není příliš veliký, ale rád bych měl stonky kompletní a asi bych si i koupil i když 100 florenů je dost hodně. Paola jsem nezískal protože jsem v začátku vše nestíhal jak bylo potřeba. Pak už jsem si dával pozor a nic už mi nechybí a mám celkem 142 stonků. Pokud chcete něco pro hráče udělat měli byste akci zopakovat a dát hráčům možnost ikonu získat a ne ji prodávat. Pak je hra pouze o penězích. Se Strombolou tam jsem neměl štěstí a strom "Štědřenec" jsem nezískal a tak musím plody kupovat na trhu za hříšné koruny (20 000 za 1 ks). To beru i když je to hodně. Nelíbí se mi, že si mohu koupit za floreny Zvěřínec, výrobnu atd. Je nutné aby se o takové zvěřince a spol hráč zasloužil a ne vše kupoval pak to není hra a sprostý obchod.
    Takže plně stojím za Ivuškou08 takové prodeje si strčte za klobouk Vaše ctihodnosti.:wuerg:>:(:wuerg:
     
    dana9494 a Ivuška08 tohle ocenili.
  19. mayinka

    mayinka Zelenáč fóra

    A ja si asi nekoupim nic. Chtela jsem vam prilozit ukazku .... mam zalozku Sezonni zbozi uplne prazdnou. Neni tam zadna nabidka.
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, dle vyjádření BP se teď nabídka týká konkrétních dekorek v seznamu na první straně a akce se bude opakovat příště zase na jiné dekorace, některé dekorace se mohou i opakovat, uvidíme. Takže stačí si počkat. Co není v nabídce teď, může být příště. Tato akce nemá být poslední.
    Mimo jiné také v nabídce nemám nic. To se může stát.

    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.