Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nabídku mám taky nulovou. To, co mi chybí, tak chybí včetně stonku, takže nemám co řešit. Aspoň ušetřím xDxDxD:music:
     
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně chybí zmrzlinové dělo a zmrzlinový stánek ale 150 fl za 1000 TBZ denně rozhodně nedám.
     
  3. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Xenie6161: A uvažuješ z dlouhodobého hlediska? V případě koupě zmrzlinového děla za 150Fl budeš mít za 365 dní 365000BBZ, což je v přepočtu necelých 2433BBZ za jeden floren. Za dalších 365 dní to již je dokonce 4866BBZ za jeden floren! A každým dnem se tato částka zvedá!
    A TO SE VYPLATÍ!!! ;)8)
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Jaké máte všichni štěstí.Já chtěla sklidit řádky v nebi a ukazuje mi to jen některé do kterých se dají dokoupit dekorace i když je pochopitelně všechny mám.Místo 47 stránek v nebi s řádky mám jen 9.Milé RT chtěla jsem sklidit nebe ale dnes asi bohužel...
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    To je bída,kaštani a květiny zase nikde,tak třeba příště.
     
  6. jamranka83

    jamranka83 Zelenáč fóra

    Nedokážu si vysvětlit proč v úvodním obrázku jsou vyobrazeny kaštánci a na nich nakreslené košíky,přitom kaštánky nikde v nabídce nevidím, proč nás tedy matou neexistující realitou? Ještě tam není nabídka na energetický nápoj a stávka, tyto dekorky také nejsou k dostání, není to pěkné takto nabudit a zároveň hráče zklamat,díky!
     
    ptakoun, Ivuška08 a Květa54 tohle ocenili.
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj burds,
    podívej se, jakou kategorii máš na stonku navolenou. Přepni na vše a budeš mít komplet stonky.
     
  8. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    mr.lordi87: pořád si myslím, že 1000 TBZ není moc, a kromě toho třetí dekorka ze stonku, kterou mám v parku dává přibližně 850 BZ samotná bez mazlíků. Takže se to pro mne opravdu nevyplatí
     
  9. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Xenie6161: Zahrnula jsi do kalibrace výhodnosti i náklady obětované příležitosti, které ti dekorkou umístěnou do stonku mohou uvolnit místo na případnou další dekoraci nebo dekorace a vyzískat tak větší zisk BBZ?
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, nemám ani jednu dekorku k řádku zmrzlinový den - v nabídce se mi to ukázalo, ale nemám na řádku u dekorek nákupní košík, takže je nemůžu koupit ani kdybych chtěla. Za 1000 BZ za 24 hodin to stejně ani nemá cenu.
     
  11. abc23

    abc23 Komisař fóra

    mr.lordi87 :D jestli nepřesvědčíš Xenie6161, tak podlehnu možná já 8)
    Přesně tyto dvě dekorky mě chybí, myslela jsem, že chybí všechny 3 ale systém nabídl k nákupu 2 a třetí jsem našla v parku..
    nechávám si 67 hodin k rozmyšlení.

    Ještě nemám komplet strašidelný stonek ale tyto dekor. bych nekoupila, pěkně si je odmakám na hřbitově, moc nechápu, proč jsou zařazený k nákupu za fl..
     
    evainfo, tydýtková a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    a na stonek se nedostanu?... Chtela jsem sklidit a nabízí se mi pouze chybějící :-(
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Šmankote, to raději ne ! Kdoví, jak by byl silný, polomy tu nepotřebujeme. xDxD

    Na výprodej také nereflektuji , nic mi nechybí, také jsem tuze pilná.
    :p
     
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    mr.lordi87: Vlastně ano. Park mám plný ale pořád je to jedna z "lepších". Ale hlavně nemám neomezený přísun florenů, musím zvažovat, co koupím, a za tu cenu se dají koupit celé stonky, které k více bodům dávají ještě něco.
    Jsem, jako asi každý, ráda, když postoupím, často ale dávám přednost jiným věcem (třeba vydělávání kr) před ziskem BZ.
    Tentokrát opravdu nedám RT vydělat.
     
    tydýtková a abc23 tohle ocenili.
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    pavcape na stonek se dostaneš, rozlikni si nalevo ikonku s výběrem, podle toho, co chceš sklízet - všechny, oblíbené ..
     
  16. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    díky abc23 :)
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky jsem byla pilná a hlavně vytrvalá.Mám dobré přátele kteří mi tu jedinou chybějící dekorku sehnali.Proto i já při O+D dávám spoustu věcí zdarma a nebo jen za symbolickou cenu.
     
    evainfo, Trepifajksl a krakoramaja tohle ocenili.
  18. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Ahojky,z této nabídky se mi nic neukazuje,tudíž nechybí a to co chybí se nenabízí a to je načítací květina a zpívající tulipán,takže zase ušetřím..
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Nezmarko moc děkuji.Sklízím stonek ručně a tak mi nenapadlo,že mě to přeskočí a celé se mi to zpřehází.Už to mám jak jsi psala v pořádku.Děkuji moc.
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. OwcaSK

    OwcaSK Zelenáč fóra

    Dva mesiace a ani jedna motorová píla-dakujem
     
    lott_lott tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.