Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lboza

    lboza Pisálek fóra

    ten úvod je tam z doby kdy to tak bylo
     
    milena8111 a ptakoun tohle ocenili.
  2. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, tak mnoho hráčů by dokoupilo kaštanové dekorky do stonku. Švanda je,, že já ho mám, ale už 3 měsíce se mi nedaří vyšlechtit bonus na lásku k SH, takže je mi ten řádek v nebi víte k čemu? xD
     
  3. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    To je nějaký vtip ? Mě to vygenerovalo řádky, které mám kompletní a funkční
     
  4. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Tak koukám..že se asi nedoplatím..:p;)...takhle to mmnt.vypadá u mě v nebi..


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
  5. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Takže zase nic, kliknu a jsem v nebi u svých řádků, všechno plné, žádná možnost dokoupení něčeho, takže bych musel mít aktivní něco dalšího aby se do toho mohlo dokupovat.
    Tak alespoň ušetřím, ještě, že nedali možnost si také aktivovat chybějící řádky, to by ještě mohli i vydělat, strašná to představa.
    Na druhou stranu mi teď mrzí, že jsem se při každé akci honil, vstával v noci a plnil úkoly jak blázen, když jsem se na všechno mohl vykašlat a v klidu si to pořídit až teď bez honění a jakékoliv snahy.
    Proč hrát, tady už přeci nejde o hru, jde jen o to zaplatit.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
  6. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    tak buď jsem nepochopila systém nakupování, nebo mám všechny řádky a dekorky co šly získat :music:
     
    Ivuška08, maja.rada a evainfo tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Proc to neukaze jen radky, kde neco chybi? Takhle fakt nevim, mam 25 radku ale ASI vsechno plny, tezko poznat bez detailniho zkoumani....
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Je to fajn pocit mít vše, kromě jednoho strašáka mi nic nechybí. Snad někdy taky bude ve výprodeji.
     
  9. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Pachmina: takkhle to vypadalo v nebi u mně ráno, musela jsem 2x restartovat hru... A teď se mi blejská 9 řádků (takové ty třpytky kolem obláčků), některé nespuštěné a některé dokonce aktivované.
    http://prntscr.com/c3i74i
    krakoromajo: A kde jsi našla info, že ti chybí strašák ? Mně něco chybí určitě, ale nevím co, a viz obrázek - asi nic nepoznám, nebo jo ?
    EDIT: z těch 9 mám 8 aktivovaných, kromě toho děsivýho řádku, který většinou nespouštím (takže úplně všechny jsou plné).
    xD
    EDIT2: .macca. : takže všechno (z toho co nabízí ve výprodeji) mám - když tam nemám žádnou nabídku ? Proč se v nebi ty řádky ale blýskají ?
    Navíc když kliknu na ikonu akce v časomíře, tak mně to právě hodí do stonku a ukazuje mi to těchto 9 řádků, které mám, a koupit není co. No, chybička...
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
  10. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Takže u mě je tato věc bezpředmětná, vše mám, jediné co mi chybí jsou
    komplet sada Kaštánci , Energetický nápoj a Stávka , dále Veselá lilie.
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    ti co neví co jim chybí běžte se podívat do farm obchodu sezonni zboží a tam budete mít co vám chybí
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
    Skeewe, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Skeewe - a Tebe by to doopravdy bavilo, vykašlat se na hru, na ten hektický život při plnění akcí a jen si to prostě koupit? Asi ne,že? Mě taky ne, už z toho důvodu, že mi systém vygeneroval dekorky a řádek, které jsou v podstatě na tři věci.... snadno domyslíte první dvě a ta třetí je - na naštvání lidí.
    Proč ten systém nedokáže jednoduše vygenerovat všechny dekorky, které dotyčnému hráči chybí a neponechá čistě jen na něm, zda a kolik si chybějících dekorek pořídí. Místo toho se mu něco direktivně ukáže a máš možnost si to koupit, i když to vlastně nepotřebuješ.... dovedu si představit ten vývar pro firmu, kdyby tam byl kaštanový řádek.
    No nic se neděje, tohle je jednom zkouška jak budou ochotni farmáři utrácet za to, co jim třeba chybí a navnadit je, že kaštanový řádek příjde příště. Připomíná mi to jeden pořad z ČST "Možná příjde i kouzelník."
    K znehodnocení OaD jenom tolik - kolik asi korun vydělají Asiaté na této akci, no přeci žádnou, tak proč by ji neměli zhodit a nahradit něčím jiným co vygeneruje určitý zisk.
    Asi nejsem sám, kdo si myslí, že tato báječná a skvělá hra se ubírá do míst, kde záda neslušně přecházejí v nohy.
    Takže za mě asi tak, palec dolů a příště přijďte s něčím jiným, atraktivním, promyšlenějším, s něčím co vzbudí moji chuť a touhu investovat, co nabudí moji fantasii a donutí mě zamyslet se a zůstat koukat s otevřenou pusou.... protože toto je příliš slabé, příliš okaté, podbízející se a nabízející second hand za plnou cenu.
    Myslím si, že v této hře lépe už bylo............... kéž by to šlo vrátit zpět, vrátit do hry věci, které měly a mají svůj smysl i teď.... vždyť ani Baťa nevydělal svůj první milion za měsíc a RT by to chtělo už zítra, ale takto ten kapitalismus nevybudujete, soudruzi.



     
    Trepifajksl, Ivuška08 a Skeewe tohle ocenili.
  13. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    tydýtková- daj červený košík-kombajn-sezonny tovar. Ukáže sa Ti ponuka na nákup čo Ti chýba
     
    jana563, babina51 a tydýtková tohle ocenili.
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    tydýtková - řádek v nebi mám šedý a v parku různé strašáky, jenže chybí kapitán. Když jsem začala hrát, tak už k vytočení nebyl nebo jsem ho prostě nestihla vytočit. Źe ho nemám, to vím, k tomu info nepotřebuji.
     
    babina51 a tydýtková tohle ocenili.
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak to se tedy trefili - vytáhli 20 řádků k doplnění, z nich 19 mám kompletních a u jednoho (zmrzlinového) mi chyběl kanón a v OaD jsem jej nevyměnila, protože chtěli to, co nemám ... tak jsem neodolala a kanón koupila ... nevyšlo to tak draze a jedenšedivý řádek ubyl - ještě jich tam pár straší ...
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dobry tip na ten kosik, je uplne prazdny - ale rozhodne jsem nektery akce nedodelal = nemam stonek = nemam dekorky, ale ty nedostanu ani ted... konec akce :)
     
  17. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Pro mně nic-nemají skákající dort ani květiny,tak ušetřím a tím akce končí.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  18. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny, také mám konec akce, zobrazuje se mi jeden hotový řádek z děsivky. A nechápu ani, proč jsou tyto dekorace v nabídce, když se dají pořád získat z úkolu v družstvu. Jinak mi toho chybí dost ( kapitán strašák, Wawelský drak...), ale to nebylo v nabídkové tabulce.
     
    Trepifajksl a babina51 tohle ocenili.
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kde nic není ani smrt nebere (v tomto případě RT nevydělá)xDxD


    [​IMG]
     
  20. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Žádná nabídka ke koupi. Jsem rád, že po mě tentokrát Rt nic nechce :D
     
    kiki2305, Skeewe a babina51 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.