Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Script na mé farmě napíše, Nic nepotřebuješ, máš vše :D
    K OaD, některé dekorky jsou už nesehnatelné, takže to OaD moc nenaruší, i když člověk nabízí nejnovější růžovky, tak je nesežene ani na popáté. Takže z tohoto pohledu malé bezvýznamné plus.
     
  2. Annie.Flower

    Annie.Flower Zelenáč fóra

    Škoda, že nenabídli třeba i dekorku Kapitán Strašák. Trošku postrádám logiku v tom, že si na párty kole můžete vytočit z pěti strašáků čtyři a pátý není k dispozici o_O a co jsem se dočetla v diskusi, ani snad nebude.....a na co mi ty čtyři jsou, když nemůžu dokončit řadu, chjo 8)
     
    evainfo a pavca67 tohle ocenili.
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Annie.Flower,
    Kapitán strašák byl z kola vyřazen po zavedení ptačích dekorací. Ti co jej nemají mohou pouze doufat, že i tuto dekoraci dá někdy RT k výprodeji.
     
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    mně to nenabidne žádnou dekorku tak ušetřím :D hodně řádku mi chybí protože jsem skoro 3 roky nehrála a řádky nenabízejí kytky jsem si minule koupila a jednoho kapitána strašáka jsem si vytočila na kole štěstí těch ostatnich mam hafo v krabici
    taková menší otázka na ptačí budky je taky řádek na nebi?
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj pavca67,
    ptačí řádek zatím není.
     
    dana9494 a pavca67 tohle ocenili.
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Když jsem viděla řádek s kaštánky, tak jsem si říkala, že koupím, ale jen jestli bude i řádek, ne jen dekorky a není nic, takže se utrácet nebude.....
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já patřím k těm, co se těšili na celý kaštánkový řádek, asi bych ho koupila (ale ne za přehnanou cenu, což může být pro každého zase jiné). Nevidím na tom nic špatného na faktu, že někteří pěstují, a jiní koupí. Já teda opravdu neeviduju co jsem si "odpracovala" a co si někdo jiný může o rok později koupit - co na tom?! Chtěla jsem to, tak jsem si to odpracovala, bavilo mně to (více nebo méně) a tak to mám o ten rok dříve.
    Líbilo by se mi úplně nejvíc mít třeba ty kaštánky za odměnu. Teď to ale nejde a nebudu o tom spekulovat, mám dost věcí na rozčilování, tohle prostě neřeším, hraju abych měla od starostí chvíli klid a nějaké vzdálené RT je mi vlastně ukradené. Ať nedělají zmatky, ať to šlape, ať dají nabídku a já se rozhodnu jestli koupím, to je celý.
    No a tak jako Tass jsem zvědavá jak kvalitně ty naše chybějící dekorky vygenerují :-D
     
  8. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tiež ma prekvapila možnosť kúpiť desivé dekorky. Tie má stále možnosť získať každý. Alebo už budú pri ďalšej desivke z Jackovho obchodu vyradené? Som zvedavý...
    K dekorkám strašiakov - určite bude aj na tie výpredaj. Kvetiny predávali od 100 do 140 Fl, ale pre mňa to nebolo. Strašiakov mám navyše dvoch alebo troch. Rád by som ich vymenil za kvetinky, ktoré má určite niekto navyše, ale neverím že ich do OaD pridajú. Skôr pridajú ďalší výpredaj. To však pôjde zase mimo mňa.
    Kto má prachy navyše, nech kupuje. Ja sa tu budem ďalej iba hrať :)
     
  9. cicimana

    cicimana Rádoby autor

    bylo tam původně září
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  10. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Ahoj,jediné,co mi tam vadí,jsou dekorace z děsivky,a vadí mi to hodně.Právě je dělám,dokonce jsem si prohazovala noční,abych to měla hotové,byla to výzva....jedna z posledních.Nekoupím a budu si dál měnit směny.Já vím,že mě nikdo nenutí kupovat,ale tohle je fakt divné.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    OK, už jsem to četla od moderátora....máš bystré očko. :pxD
     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nechápu co se čílíte,bud koupím nebo né.Taky nemám zrovna tuhle akci splněnou,nestíhám kvůli práci a co život de dál,zaplat pambů.Přečtu co píší,co nabízejí a jdu od toho.Tak se zbytečně nerozčilujte-škodí to zdraví;)
     
  13. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Procento úspěšnosti při tajemných stájích, sazeničkách i kole štěstí se stále snižuje, ale náročnost na použití kombajnů, SH a SK se zvyšuje. V úkolech je všeho potřebného minimálně. Začínám uvažovat o ukončení kdysi tak bezvadné hry.
     
    milena8111 a Přemulka tohle ocenili.
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    jo kdo chce tak koupí,ale když vyměníš chybějící dekorku za růžovou stáj a pak ti ji nabízí k prodeji tak to taky na radosti ze hry nepřidá
    to PTAKOUN
    tak to máš pravdu už ani nevím kdy byl dán v družstvu NAPOSLED nový úkol na plody ,zvířata která nepochází z TS
     
    Xenie6161, evainfo a milena8111 tohle ocenili.
  15. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Asi by bylo opravdu nejlepší přestat hrát
     
  16. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký den, i když deštivý :(! Řádky, které mám, jsou plné, takže pro mě nic. A upoutávka s Kaštánkovým řádkem, který zrovna ve výprodeji není, je při nejmenším zavádějící a jak se říká "klamavá reklama." Tudíž zároveň poučné: "Netěš se předčasně a vyčkej až na samotnou akci." Samozřejmě těm, kteří marně čekají na některou dekorku třeba i několik měsíců, přeji úspěšný nákup a tučné florenové konto ;)

    milena8111: To nedělej, ubyla by mi další sousedka!
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
    Ivuška08, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jsem ráda,že mám vše asi bych se taky rozčilovala ,stejně s tím ale nic nenaděláme a jestli chceme hrát a to já chci,tak se s,, novinkami" budeme muset smířit:-(Začala jsem hrát až v srpnu 2011 tak budou chybět dekorace které byly před tím ale nejsem sběratelka tak mi to nevadí:)Vadí mi ale to,že dekorky,zvířata atd prostě ukončí,pak si to kup .Ale co ti kteří začínají hrát,to mají vše kupovat,nějak to nechápu :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Mně chybí dekorka: čas na hraní a tu jsem tam neviděla, takže ušetřím.xD

    Ps: je možné ještě získat pavoučí síť Jackově obchodě? Nebo je ještě jedna se stejným názvem, protože je možné si ji koupit za fl?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. petr411982

    petr411982 Zelenáč fóra

    Ahoj Hraci
    souhlasim ze Hra zacina byt o penezich Kdo nema penize nikde se nedostane.
    Hlavne ze je uvod Hra ZDARMAxD8)
     
    ptakoun tohle ocenil(a).
  20. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Ahoj Šebejda, to nejsi jediný kdo je znechucen, ale nikdo jako Ty se neozve, kdyby bylo více farmařek mářu a čat. tak by RT chybějící věci daly levněji, jelikož by jim to tady nikdo nehrál, koukni se např na hru u němcu ty mají ceny uplně jinde než my a ne jen my
     
    šebejda a ptakoun tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.