Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No tomu moc nerozumím, přestože nic z toho nepotřebuji a to proto, že jsem je poctivě získala ve splněných akcích. Přesto je určitě "výprodej" pro hodně hráčů dobrá věc - jsme si o to přece psali ;) (i když asi i o jiné).

    Ale, když už se během mého působení na farmě u některých akcí daly v odměnách věci, které jsme dříve trpce dotovali a akce jeli ve dne - v noci, abychom je měli a jiní si je jen "koupili" ... tak proč sem zrovna nedají ty kaštánkové? Ať si je všichni koupí a bude klid 8)

    O+D už ztratila svoje kouzlo při nereálních i směšných výměnách :sleepy: .... a proto schvaluji dát do výprodeje kaštánky, tím o JC za několik růžovek, či desítky novinek nebude zájem a tím se oblíbené obchodování vrátí na svoji cestu :p ... aspoň doufám.
    Důležitý je přece skleník a jeho šlechtění :p, kde i bez kaštánků se dá pohopole otočit několikrát za den a padátka jsou 100% a bez JC i řádku se to dá dobře zvládat ;) a si pamatuji, že jsem ho sice měla, ale nemohla používat (pro lásku SH) a přesto jsem plnila.
    No snad nejsem mimo věc, výprodej je určitě dobrá akce, ale to, co chci, tam není :sleepy: .... ale to neznamená, že jsem s prodejem některých dekorek spokojená .... jak jsem to už psala ... 8)
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Klídek, v Číně jsou povinné hromadné rozcvičky před začátkem PD a možná i o přestávkách v práci pokud tohle slovo znají. Pokud mě budou nutit jenom kupovat prosím to zvládnu. S povinnou rozcvičkou kdy je babka v 70 ti ohebnější než já vím že to nedám. Zničené tělo z práce, o hlavě začínám pochybovat, ne to bych nedala. Dekorka mi chybí jedna, řádků v nebi mnohem více a myslím si že kaštanový řádek bych nekoupila ani tak. Pokud mají být akce náročné stylem vysyp co máš v SH jinak ti to nenapadá na co to hrotit? Pak i obr stromky budou jenom na BZ a budeme ne 0 s s SH za chvíli všichni. Pustila jsem chlup 3 řádky za 65,- kaček českých a chvíli se budu krotit. O akci O a D vím to že tam chybí V jako vyměň, takže pro mě to svým způsobem již jenom akce ulov něco výhodně a nebo podaruj. Když mi to při akcích nenaskáče se splněnou legendou na co ji potom mám? Na nic, na to ji mám abych stihla. O pěstování pomlčím, to je moje neschopnost ale dle příspěvků sedím u toho a stonek nemám si říkám že nejsem jediná. Chtělo by to podpis hrát až od 18let protože pro děti to už není když se chce něco dosáhnout. Jsem ochotná někdy pustit chlup (mám nohy depilované moc jich nebude) ale v mezím rozumného myšlení. Němci nejsme my, vím jak o nás uvažují a díky za to že nebydlím ve Francii, tam je to ještě horší, kdejaký kamioňák o tom ví svoje...zvlášť pokud tam nabourá a ne svoji vinou.
     
  3. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Vydělávat..dobře..to chápu..ale tak..aby hra měla ještě smysl..a mám pocit ..že díky tomuhle..ho tak nějak pozbývá..proč se pak snažit..když půjde vše koupit..a někdo kdo hraje pár měsíců..bude mít to samé ..co ti kteří tu blbnou léta..no nevím..to znamená..příští akce..v offi budou jen odměny..s cenou...tak 2-3 dny na akci..aby stačili všichni nakoupit...no nakonec se vlastně můžou akce i prolínat..aby to bylo rychlejší.. a postupně tu asi zůstanou.. jen ti solventní..a můžou soutěžit..kdo do toho dá více penízků..ale to už asi bude jiná hra..Quo vadis Farmeramo..?..:oops::sleepy:
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tohle je o ničem mě chybí 2 dekorace do jednoho stonku který je hodně starý tady nejsou v nabídce určitě jsem je měla asi jsem je měla v liště a někde jsem je prošustrovala ten stonek dává jenom 1600 bz jinak se mi nikdy nestává že bych měla dekorace bez stonku ani sem to nezkoušela sehnat při O a D akorát teď jak bylo tak jsem se jen tak podívala do vzducholodi tak jedna nabídka tam byla a co mohl za to chtít jak růžovky za těch pár bz bych nedala ani růžovky ani floreny. Teď když to sbírám kombajnem mi tam ten šedý řádek nevadí.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. -Mamutos-

    -Mamutos- Zelenáč fóra

    Já děkuji za tuto možnost s dokoupením dekorace. Chybí mi 3, které se nedají vyměnit ani darovat. Zkouším to už roky. Teď počkám až se ukáže přesná cena a pak budu přemýšlet, zda koupím nebo nekoupím. Vždyť je to jenom hra. Přeji všem krásný den.
     
    evainfo, Trepifajksl a tydýtková tohle ocenili.
  6. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Fakt akce o ničem, dekorky do stonku, na to přeci bylo OaD a i když je poslední dobou zahlceno stupiditami typu jabloň-jezevec, sehnal jsem tam vždy co mi chybělo.
    Tohle je jen další pokus jak zvýšit v BP tržby na úkor rodičů děcek co chtěj všechno hned.
    Při čtení nadpisu a hlavně ilustračního obrázku pod ním jsem sice zajásal a těšil se na možnost dokoupení chybějícího kaštanového řádku, ale stačilo přečíst pár dalších řádek, aby to opadlo.
    Ale ať jen nehaním, sice to hodně ublíží akci OaD, která je tímto ještě zbytečnější, ale určitě se najde i dost hráčů, kteří na svou dekorku při minulých nenarazili a tak budou mít štěstí tady.
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Také jako většina si myslím, že do prodeje za floreny by se měly dávat ty dekorace, které nelze při OaD sehnat - jak ukazuje např. ilustrační foto s kaštanovým farmářem - toho by koupilo určitě tolik lidí, až by Číňanům lezly oči z důlků...ale dát tam po 50-100 florenech to, co je možné sehnat při OaD, mi přijde fakt jen zaplnění volného místa v kalendáři, aby se tu "něco dělo". Palec dolů.
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Trošku se divím nářkům, že je to nespravedlivé - ano, v akcích se hráči museli snažit, aby dekorace získali. No ale někomu se to zkrátka nepodařilo, tak proč mu nedat možnost dekoraci do stonku přikoupit?
    Ostatně délehrající většinou radí skoronováčkům "hlavně stonek, dekorky už se nějak získají", proč by to "nějak" nemohl být i nákup? Akce se taky dají ulehčit nákupem různých košů a nikomu to nevadí.
     
  9. streetskillz

    streetskillz Zelenáč fóra

    jo jo málo jim vyděláváme
     
    ptakoun tohle ocenil(a).
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jediná dekorka za kterou bych byl ochoten zaplatit je kapitán strašák a ten nešel ani vyměnit při O a D ani teď nejde koupit takže mě akce ponechává zcela v klídku:p:p:p
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nebudu to kontrolovat, ale vim ze mi nektery stonek chybi, ty se koupit nedaji... takze ani dekorky mi to neukaze, to chapu... nicmene vim presne kterou chci - Balerinu, ta v nabidce neni... ono to bylo nejake nahodne ziskani dekorek z Music boxu, nektery mam dvakrat, no tuhle ne...
    Takze se necham prekvapit, co mi to nabidne, ale peclive se podivam, zda uz ji nemam (ne ze bych neveril - jen zkusenost s RT), tak jsem zvedav, zda to bude vubec neco ukazovat...
    Je ale zcela jasny, ze hraci co zacli pred nedavnem se proste starsich stonku nedockaji, tem to taky neukaze nic, protoze ani nestihli dokoncit vetsinu (vsechny) akce a nemaji tedy splnenu podminku pro dekorace, chapu to spravne?
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Proč tam nejsou květiny,chybí mi tři, zato strašáků mám,že se ptáci k poli ani nepřiblíží.
     
    evainfo, tazvenuse a krakoramaja tohle ocenili.
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Haha - 50 až 100 florénov, v žiadnom prípade, ani nečítam, čo je vlastne v ponuke a už vôbec nebudem pátrať, čo mi chýba.
     
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak mě tato akce dost nakrkla.Já jako ..... vstávám v noci sázím abych měl řádek plný a pak někdo v poho si ho může koupit? Příště se můžu vy.... kašlat a budu zdravě spát- nepřerušovaně a pak si to koupím.Jo ještě jeden nápad přestante vymýšlet akce jen prodávejte-ušetříte si práci s vymýšlením.
     
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tassadar11 taky bych to tak viděla, že tohle bude pouze výprodej dekorací bez stonku, čili pokud nemám "šedý" stonek v nebi, nedostanu ani žádnou nabídku na chybějící dekorace.

    Dekorka mě chybí jedna a v seznamu není, takže ušetřím heh
    ale jako lákadlo je použitý kaštanový stonek, jako sorry ale to si mohli ušetřit, když teda nejsou jednotlivé dekorky v nabídce :-/
    lákadlo něco jako letáky do supermarketů? Fůůj..

    a jako to jsem fakt zvědavá, jak toto dopadne
    .."u každého hráče vygeneruje individuální nabídku v závislosti na tom, které předměty mu chybí." :D:D
    v souvislosti s poslední akcí, když to generovalo na dodávání plodiny, na které hráč neměl ani lvl..
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Ze strašáků mi chybí taky jen kapitán, takže za něj bych floreny dal.
     
    ptakoun, dana9494 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    jo a končím s děsivkou když se dají dekorky koupit
     
    lboza, Skeewe a evainfo tohle ocenili.
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak já jsem za tuto akci ráda, už dlouho sháním dekorku habanero salsa, vůbec nešla vyměnit, tak tu si možná koupím, bude záležet na ceně, dám max 50 florenů, mám jich jen 80, tak aby taky něco zbylo, dekorek do řádků nemám víc, ale jde mi hlavně o tuto, brala bych samozřejmě kaštánky, kaštánkový stonek zeje prázdnotou:(..............ale nevím proč nabízí dekorky z děsivky, když si je každy může koupit v Jackově obchodě, samozřejmě po napěstování;):p
     
    Naposledy upraveno: 8/8/16
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj,
    dekorace z květinového řádku už ve výprodeji byla a to 3.-5. května 2016, výprodej music boxů byl už o něco dříve.
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To ja nepotrebujem žiadnu dekorku.Čo mi 1 chýbala do stonky bol štrajk ale v O-D som ho získal vo vzducholodi za 1 vydry.Takže zostávam v kľude.Kto bude chcieť nejaké dekorky kúpiť tak si kúpi a budú to mať bez akejkoľvek námahe bez pestovania akčných.Môj názor.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.