Magický stonek “Tržiště” (6.11. - 9.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Gabraia - a máš větve k těm dekorkám ?
    [​IMG]

    A taky ty dekorky nesmíš mít nikde postrkané (nebe, parky, plochy, inventář...)
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
    -samsie- tohle ocenil(a).
  2. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Spíše je to tak, že to, co mi chybí, není ani v nabídce... ale abych toto zjistila, musela jsem udělat podrobnou inventuru.
     
    -samsie-, evainfo a Skali tohle ocenili.
  3. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Ahojky, já bych brala Kaštánka ten mi chybí jinak jsem nekontrolovala co ještě vše postrádám, ale protože se mi nezobrazila nabídka akce, tak předpokládám, že mám vše, nebo jsem nezískala stonek. Uf aspoň neutratím žádné floreny zdály se mi ty ceny přemrštěné :p
     
    kytka50, -samsie- a evainfo tohle ocenili.
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak průzkumem v nebi jsem zjistila, že mi chybí 8 dekorek, ale ani jedna v nabídce není. Jsou to stejně starší řádky s výnosem kolem 2000 BZ, takže bych asi tolik FL za ně nedala.
     
  5. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Taky mi stopro dekorky chybí,a to docela dost.Ale za ty prachy děkuji - nechci.;)
     
    -samsie-, evainfo a spuntka tohle ocenili.
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Taky tyhle dekorace nepotřebuji, ale stále mi chybí strašák kapitán a strašák Pogo, ty už sehnat nepůjdou? proč zmizeli z těchto nabídek?, ani kerberos se mi neobjevuje na kole štěstí.Ten mi za chvíli bude chybět taky jestli ho odstraní úplně
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj fany2020,
    strašáci už vytočit nejdou, ale může se stát, že zase dají výprodej. Kerberos je nejnovější, tak doufám, že jej v brzké době nevyřadí, také na něj nemám moc štěstí. Mám jen jednoho ve stonku, ale ráda bych alespoň jednoho na okrasu parku.
     
    fany2020, -samsie- a davidson00 tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No já taky nic nepotřebuji :p ale když zavzpomínám kolik probdělých nocí, opožděných obědů, či večeří (i jiných věcí) xD třeba nešla nakoupit ... mě stálo je získat v těch akcích ... hmm ... teď je to skoro zadarmo :D
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám všetko tiež nič nepotrebujem a ktoré stonky nemám tak tie akcie som nerobil a to sú neonkové keď že som nešľachtil.Ja ešte môžem v sezónnom tovare kúpiť žltý list po 2 florény za kus iné už nie.Že by som si ho málo nahrabalxDxD?Neviem prečo mi tam ešte straší tá ponuka iné tam nemám.
     
  10. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Pěkný večer přeji.
    Souhlasím s evainfo, přesně to samé jsem si říkala i já. Zatím jsem byla pilná a nic mně nechybí, ale třeba přijde doba, kdy už akce dělat nebudu. Avšak domnívám se, že řádky ani dekorace si kupovat nebudu, protože hra bude u ledu.
    Mějte se fajn. :D:D:D
     
    -samsie- tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No osobně mi trochu smysl akce unikl, ale budiž když to tak RT chce, proč ne. Proč mi uniká smysl? Ve většině akcí je řádek jako poslední odměna, takže smysl má tato akce jen pro akce, kde se řádek a dekorace nechali koupit za hvězdičkové mince, nebo něco jako Festival světlušek.
     
  12. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Tak jsem si také oddechla, bo naštěstí tam nejsou námi (již pár let) sháněné dekorky : ohnivá láska, mléčný koktejl-bar, stánek se zmrzlinou a zmrzlinový kanon. Protože kdyby tam byly, tak za tu cenu bychom je s holkama nevzaly ani náhodou, ale děsně by nás to štvalo xD
    pokud někomu chybí nějaká dekorka, která se dala sehnat dvakrát, napište, pošleme při OaD. Škoda, že nejdou poslat strašáci, rády bychom někoho potěšily :)
    Pěkný večer
    M+m+m+m
     
    fany2020, MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Fany2020: Jestli si dobře pamatuji, tak na kytky byla první výprodej kus okolo 100FL, pak byla na strašáky a kytky. Strašák kus opět okolo 100FL, ovšem kytky za cca 69FL plus mínus. Třeba teď budou ptačí boudy a k tomu tyhle dvě starší. :) a opět se slevou...
    Třeba ti někdo dohledá skutečné ceny :)
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tož jsem si prošel neúplné řádky a pokud nepočítám ty FL (rozšířená řada na magickém stonku xy) tak mám neúplné jen :
    strašáky, kytky, mazlíčky a 2 větve které dávají jen malinko BZ a BBZ a dekorky jsem za něco vyměnil.

    Takže jsem v klidu.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj MatysekKmilek.. na ty strašáky jsem bohužel floreny neměla a ani si je nemám jak koupit, jenom přes SMSku, nejsem ani boháč, tak si koupím floreny jen asi tak jednou za dva měsíce a je to 110 florenů, s tím žádné zázraky čekat nemůžu, ti strašáci ani při OaD vyměnit nejdou.
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    fany2020: no já FL kupuju přes "platba kartou" .... A teď po tom zdražení má být FL za SMS jen 100 :(
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Akce byla ukončena a proto diskuzi zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.