Magický stonek “Tržiště” (28.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hojdy hojdy doprovody už se nám zmalování zadků blíží...chybí mi jen bubu řádek ale s mým tempem na hřbitově nevím jestli ho někdy dám. Mám jen dekoraci gua cosi tu tanec v grupě a dál nic a nic nebude. Zato mám v nebi plno volných obláčků které bych si mohla koupit ale ty odměny za kliknutí a ta cena při kliknutí že to chci. Nee ani kombajn mě neoslovil. Dělá vám zle hodina o kterou nás obrali? Mě jo, večer odpadám dřív než slepice a ráno nejsem schopná spadnou z hřadu. Ako na to, zelený čaj nepomáhá, po jídle spím ještě rychleji tak co vidle do pozadí, nakoplo by mě to? Mějte se úžasně a hezký den všem. Chrnící Martina
     
    milostivas, mituli a liška83 tohle ocenili.
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    rampusak-též můj problém8)vidle nepomahaj(přehazovala jsem včera penízky)a usnula dřív než jindy:DxD.Doufám ,že se do léta srovnám.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  3. abc23

    abc23 Komisař fóra

     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.