Magický stonek “Tržiště” (28.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. abc23

    abc23 Komisař fóra

    karbar - chtěla jsem napsat přes okno přes "novinky" ale mi teď všechny záložky zmizely a trčí mi tam jenom hlava ovce (denní dárky) ale mám pocit, že jsem klikla na nabídku tam a přehoupla jsem se tak do "obchodu" .. a třeba ti nic nechybí, tak žádnou nabídku nedostaneš :)
     
  2. .blanchetinka.

    .blanchetinka. Pisálek fóra

    • Prosím nepíš veľkým písmom, považuje sa to za kričanie a iste uznáš, že to nie je práve slušný spôsob komunikácie,ďakujem.
    ZDRAVÍM ,TAK NA STONEK ZA 49 FL TO SI OPRAVDU MŮŽOU NECHAT PRO SEBE ,MĚ CHTĚJÍ OTRÁVIT ZA MOC PENĚZ MÁLO MUZIKY.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Taky mi chybí kapitán strašák a ty ostatní mám po třech,zrovna jako kytky a ptačí nesmysly,ale koupit nejde tak si hlavu nelámu,stejně bych asi uvažoval dlouho protože jak to tak vypadá tak by byl tak za 500 florenů,jestli ne rovnou za 50éček.
     
    eli2006, milostivas a karbar tohle ocenili.
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak to jsem z toho totální jelen. Říkal jsem si, že tahle akce jde zcela mimo mne. Ale ejhle, 49 florenů odletělo do světa. Vůbec jsem netušil a jsem z toho doopravdy překvapenej, že mi z akce z r. 2012 " Fotbalová horečka",chyběla 1 dekorka. Vůbec tomu nerozumím, ale budiž. Doufám, že mi dekorka nebyla smazána a akčně nabídnuta :pxD. Divím se kvůli tomu, že jsem se dost dlouho věnoval při OAD doplnění všech stonků a žil jsem v domnění, že mám úplně vše splněno. Nevylučuji svou chybu, ale je mi to doopravdy divné......
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    šebejda: já zase naopak na zkušební farmě díky této akce přišel na to kolik dekorek jsem zašil v parku nebo i jinde :D a to jsem si myslel, že je vůbec nemám :D.
     
  6. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Byla jsem ochotná investovat, ale o moje floreny RT nestojí - nic v nabídce nemám. Docela nechápu, proč je omezená možnost nákupu za reálnou měnu. Čím bychom tedy měli platit, aby RT uvolnil prodej těch šedých věcí, které v nebi mám? Že by úpisem podepsaným vlastní krví?
     
    eli2006 a milostivas tohle ocenili.
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, já mám v nabídce jen toto:
    [​IMG] Ani za prase nemůžu přijít na to, co by mě donutilo si to za 196 florenů koupit o_O
    (Leda že bych byla "unavená" po lovu mravenců s pechfóglovou :pxD)
     
  8. helik006

    helik006 Rádoby autor

    Vůbec jsem nenašla, kde na farmě se tahle věc koná, na stonku ani v obchodě se sezónním zbožím jsem nic nenašla. Že bych tedy měla vše? Tomu ani nemůžu uvěřit :-D
     
    eli2006, pigi1313 a milostivas tohle ocenili.
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Co na to říct, že ..... :music::music:
     
  10. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já tam mám taky v nabídce děsivou sbírku jako skalara, to jsou ale ty, které se dají vyrobit za děsivé plodiny ne?
    Pak tam mám ještě 3 nějaké, ale tuším že budou dost staré, musím se kouknout do FAQ. Abych pak nezjistila, že na ně nemám ani stonek :-D
    Kupovat ale nebudu, to by muselo být fakt něco !
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    skalara.v, tydýtková, no to kukámo_O, že ponúkajú dekorky aj od Jacka, kočky, ja Vám ich dám po 30fl.8), to som dobrá:p, ale nie, srandujem, obidvom pošlem pri OaD po dekorke, len mi to pripomeňte pri desivke, aby som mohla vybrať v obchode, a potom zase pri OaD, ja už aj tak nemám v noci pri splne na farme čo robiť, a môj starý sa sťažuje, vraj veľa otravujemxD

    tydýtková, dekorky na ktoré nemáš stonek by sa nemali zobraziť

    mne vygenerovali [​IMG] riadkov, a neviem načo:music:, všetko plné
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem předpokládala, nabídku nemám žádnou. Taky dobře. Tento měsíc jedu na kupony, tak dám stopade na nákup pomocníků do budoucna. Body i krejcary z větviček jsou bezva, ale kupuji jenom ty akční, protože nemám přínos z těch co byly, když jsem nehrála... třeba mi z nebe nepadá mrkvoška, čokonápoj, nemám kaštánky... moje mínus - měla jsem být účastna 8)
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    DANKA722 - nerob si škodu :D Stodola je nafukovací, tož ji nafukuj :D
    Ten stonek mám krátce - získala jsem ho vlastně "nechtěně" ( plněním děsivých úkolů). Po zjištění, že dává celých 800 BZ za 8 h,
    jsem usoudila, že dekorací do něj netřeba (a už vůbec ne za floreny) ;)
    PS: A môj starý sa sťažuje, že neotravujem xD
     
  14. sevvlasta70

    sevvlasta70 Pisálek fóra

    Jen jestli půjde při akci OD prodat. Mě chyběla dyskokráska a nešla ani koupit, ani vyměnit.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    DANKA722: Děkuju za nabídku, ale ty příšery děsivé si vyrobím, až se budu nudit při Děsivce sama ! A že se těším, až se budu nudit ! Ještě mi zbývá 5 úkolů, už se to blíííížíííí xD

    A je v tom trochu guláš, kontrolovala jsem si ty ostatní dekorky, který mi nabídli - jsou tři: Sýrové fondue, Večeře pro tři a Filmové myšky. Stonek opravdu mám, je to Novoroční párty 2015, a stonek byl v úkolu č.4/7, dekorky byly až v 5., 6. a 7. úkolu, takže je jisté, že jsem na ně nedosáhla, spíše jsem tehdy ještě neměla ani nebe. Jenomže žádné Filmové myšky ve FAQ nejsou, zato je tam (i v popisu akce) Šťastný nový rok! což je ta samá dekorka. Ve FAQ je uvedená dvakrát, a to ještě z akce Zimní radovánky... Nejspíše ji přejmenovali později na Filmové myšky, jen to u ní není uvedeno.
    Ten stonek dává nějaké Bz/BBz a vyskakování předmětů na baha +5% na půl hodiny, celkem je to 167 fl, nekupuju.
    Ale to mi trvalo, než jsem to všechno našla. Uff.. ti mi dali zabrat zase.

    PS: A moj starý neotravuje. Už hají. Dneska byl se sousedem na pivo. To jsem na tom líp, já si se sousedy měním dárky xD
    ...no dobře... úhel pohledu... já vím...:D

    Edit: Tak jo DANKA, abys měla doma klid - beru :D !
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  16. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    téda baby, ja že budem mať konečne dobrý bodík tam "hore" za nezištný dar:p, potrebovala som aspoň jeden, bo furt sa so mnou len čerti ženiaxD, tiež len uhol pohľadu;)
     
  17. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;)
    tak vzhledem k tomu, že jsem bez některých dekorací dokázala žít do teď , myslím, že to zvládnu i nadále xD
     
  18. karbar

    karbar Vévoda fóra

    abc23 napadlo mě hledat přes novinky ale tam nic nemám. Tudíž jsem usoudila že mi nic nechybí, ale pro jistotu jsem projela celý stonek.
    Chybí mi jen ty kytky a nějaký ten kukaččí, ale tam ještě nemám hotovo, takže tam dekorky budou.
    Horší to bude u těch kytek jestli ještě vůbec budou někdy ve výprodeji - opravdu nemám ani jednu. Ani nevím jak jsem ten řádek získala.
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Karbar, mě taky překvapilo, že mám šedivý květinový řádek, když jsem začala hrát až v době, kdy už byly květiny dávno nedostupné. Ale po začátku mého hraní byla výprodejová akce, ve které šly kytky koupit (levné to nebylo), tak si říkám, jestli se mi ten šedivý řádek neobjevil v té době? Je zvláštní mít řádek, do kterého nešla žádnou reálnou cestou získat ani jedna dekorka.

    Pak mi tedy schází 2 strašáci, což se obávám taky levné nebude, až je budu chtít doplnit. Ale ještě víc se obávám, aby nám RT tu možnost vůbec nabídlo. Resp. dřív, než budou chtít za jeden kus 500fl. nebo něco v podobném duchu. Trochu jsem doufala, že toto jaro by už mohlo být vhodnou dobou k výprodejové strašákové akci...
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám všechny řádky plné .... výprodej květinového řádku byla a zobrazila se větev v té době, bohužel nezmizela, tak na stonku ledaskomu straší. :( Tehdy jsem 2 kytky do stonku dokoupila, strašáky mám všechny, budky taky (i navíc, jen kdyby je pustili na výměnu, by spousta z nás měla radost....). Teď mám i tu novou noční můru, či co... lístky nekupuju, jak tu někdo uvedl, točím, když je chybějící v nabídce, nebo, když se mi něco líbí.... mám tak 18PL. Virtuální zvěřinec nakrmen, teď jdu na ten reálnej.... Nevíte, čím to je, že nám kočka nechce bezinky a obilí? Ty naše mršky granulky, kapsičky, vodu a mléko... sem tam si uloví myš :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.