Magický stonek “Tržiště” (28.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Abandando

    Abandando Pisálek fóra

    souhlas
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám vše.Nic nepotřebuji.;)
     
  3. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    já bych potřebovala nejde poslat ani koupit a ani není na kolotoči je to škoda
     
    babina51, milostivas a evainfo tohle ocenili.
  4. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Dokud ty dekorky budou za tolik florenů.....tak nic.....mě chybí ty co už ve výprodeji byli. A jsou závislé na náhodě vytočení: Kapitán Strašák a Načítací kytka(prakticky se mi neobjevovali k vytočení) a nyní k nim přibude asi i ta chýše.....né a né si ji vytočit, za chvilku napíšou, že už nebude a mám to jasné.

    A vůbec nechápu proč to nejde posílat. Jednoho strašáka mám 2x.
     
  5. Rije

    Rije Pisálek fóra

    Myslím, že se toho nezúčastním. Sice pěkný nápad, ale kdyby se daly získat za nějaký úkol bylo by to lepší. Za to mi to nestojí. Raději ty bonusy oželím. :)
     
  6. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Chybí mi jen hopsající dort-dvě zbylé mám tak to snad dám dohromady.
    FA97....FA317
     
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  7. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Ve stonku mi chybí jen dvě dekorace: Red Fraggle a Gobo Fraggle. Při OaD vyměnit nejdou. Je nějaká možnost, že se budou dát v budoucnu také dokoupit?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Místo toho aby daly celou větev která by každých, řekněme 168 hodin vygenerovala chybějící dekorku, udělají další zbytečnou výprodejovou akci kterou ještě okoření předraženým "harampádím"
    Po vydání všech dekorací které někomu chybí (samozřejmě těch v tabulce) by stonek přešel na klasické BZ / BBZ / KR + třeba 1 banán - čas by zůstal stejný.

    Zajímalo by mne kdo dělá RT přehled výhodnosti obchodu a její dopad na hráčskou komunitu z ohledem na její velikost a požadavky.
    Za takový stonek by jim utrhly počítadlo na kontě.
    V tomhle provedení nemá moc šancí zaujmout dostatečný počet lidí, protože je to zbytečný výdaj navíc dost předražený.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě se objevilo v sekci speciální 20 řádků, z nich 19 mám plných, ve dvacátém chybí dekorka Stávka. Řádek dává 2000 BZ, za dekorku chtějí 49 FL. Za těchto podmínek ji velice ráda oželím. Ani jsem o ní doteď nevěděla, třeba ji doplním při O&D, ale hrotit to nebudu.
     
  10. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Takisto mi chýba Štrajk! - hoci v akcii OaD nedostatkový, predsa len nedám za chýbajúcu dekorku 49 FL..
     
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Hm... chybí mi Čistota půl zdraví a Žonglér se sekerami ... ani jeden v seznamu není, takže jsem vážně zvědavá, co mi skript vygeneruje :) nejspíš něco jako minule, co si můžu koupit ve strašidelném obchodě za rostliny :)))
     
    evainfo, babina51 a milostivas tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Čekal jsem že tam budu mít tak 15 položek o_O
     
    pigi1313, babina51 a milostivas tohle ocenili.
  13. archiewolf

    archiewolf Pisálek fóra

    Nechci nikoho zklamat,ale strašáci,ptačí budky a pokud se nepletu ještě kytky-prostě to co jde jen vytočit na kole se k vyměňování nikdy neuvolní,RT by přišlo o prachy,kdyby jsme si je doplnili mezi sebou,mám dojem,že už tu to bylo-podobný řádek se pak nabídl k doplnění nebo kompletně k zakoupení za tvrdé-jestli se mýlím,byl bych jen rád,ale v současném režimu hrabu,hrabu a hrabu tomu dávám šanci nula,nula,nic.
     
  14. topkveta

    topkveta Rádoby autor

    strasaka mam navic,ale jak Ti ho poslat?jedine pri obchodovani,darovani.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak jsem měla v nabídce pouze ty jediné Filmové myšky.. za 59Fl.. a víte co? Koupila jsem si je xD
    Teď jenom, aby byla akce na Baha s hoodně padátkama, abych těch 5% navíc mohla uplatnit a vyrejžovat z toho co nejvíc 8)xD

    topkveta - strašáky nejde posílat vůbec .. mám jich hafo na rozdávání ale nejdou :-(
     
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Se mi nic neukazuje. Asi všechno mám. To je teda vopruz. Tááák jsem chtěl utrácet!!

    xD
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je pro mě velikou ctí, že v nabídce chybějících dekorací k dokoupení za floreny je na mém účtu prázdná množina.
    Čili je definitivně potvrzena má závislost na Farmeramě, o KFC při akcích nemluvě.:p
     
  18. cemm1996

    cemm1996 Zelenáč fóra

    Nic si nebudu kupovat protože to dopadne tak ,že časem nesplníme žádnou akci ,aby jsme si to pak dokupovali za reál peníze.
     
    charlie.b46 a milostivas tohle ocenili.
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Já to tu pročítám, nechápu kde mám co najít.
    Nikde se mi nic nezobrazilo tak mi asi nejspíše nic nechybí.
    Projela jsem stonek a chybí mi akorát kytky - tak tento řádek bude šedivej asi hodně dlouho.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Fakt jsem nevedel jak mam najit co chybi - cekal jsem ze budu videt ty radky a ne VSECHNY co mam a nekde mezi tim mozna nektery neuplny... ale ten tip se "Sezonni zbozi" hned ukazal, ze je to marny, i kdyz jsem si jist, ze nektery akce jsem nedokoncil - ovsem zda u toho byl stonek nebo zda jsem sehnal dekorku si pochopitelne nepamatuju...
    Takze bud mam vsechno nebo co nemam tak nedostanu, no celkem levny nakupy :)
     
    milostivas, blondmary a karbar tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.