Magický stonek “Tržiště” (28.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Magický stonek “Tržiště” ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    Od 28.3. 14:00 hod. do 31.3. 14:00 hod. máte možnost získat dekorace ze starších akcí, které vám chybí a zkompletovat si tak kolekce předmětů potřebných do řad na magickém stonku.

    Na začátku akce bude spuštěn skript, který u každého hráče vygeneruje individuální nabídku v závislosti na tom, které předměty mu chybí. To znamená, že různí hráči budou mít ve hře různé nabídky! Nabídky se budou lišit pouze obsahem, cena u konkrétních dekorací bude pro každého hráče stejná. To znamená, že pokud se v nabídce více hráčů objeví například předmět Čoko-kuřátko, každý z nich bude mít stejnou cenu tohoto předmětu. V nabídce nebudou předměty na řady magického stonku ze všech starších akcí, ale pouze vybraná část.

    Skript zohlední při vytváření nabídky následující podmínky:
    • pouze hráči level 30 a výš
    • chybějící předmět v řadě na magickém stonku (pouze řady z minulých akcí, kam se umísťují specifické předměty z dané akce)
    • hráč nemá daný předmět umístěný v jiné řadě na magickém stonku
    • hráč nemá daný předmět v inventáři
    • hráč nemá daný předmět umístěný na některé herní ploše
    Do nabídky budou zařazeny následující předměty:
    Čoko-kuřátkoNarcisyVelikonoční kuřátkaČoko-zajíčekRozvlněný chomáček organické bavlnyDivoký tkací stroj
    Výkonný balič tričekSprávce zařízeníVýměna tričekVítězná penaltaTrofej vítězeVeřejné sledování
    Slepice kosmonautkaSlepice baletkaSlepice čapkaKohout monokl--
    Romantická houpačkaVečeře při svíčkáchOhnivá láskaSigi FreundStínohraHolo-vejce
    Randy FarmholČerná kočkaLeonardo KočvinciM.C. KresličČoko-skvrnyČokoládová kašna
    Čoko-trampolínaRomantický leknínMike & LillyPlovoucí lucernySergej KočmaninovKurz létání
    Zuzino letadloStřemhlavBorsty a.s.Stávka!Přírodní energetický nápojPříšerný traktor
    GhúlonézaPiraňazillaDěsivý pštrosLukostřelbaŠermováníDřevěný trůn
    Mračná židlePárty v loužiPárty zvířataSestřelování plechovekStánek s preclíkySalto mortale
    Kudlanka bezbožnáČarodějnická násobilkaLétající svícenVař a bublejSýrové fondueVečeře pro tři
    Filmové myškyMalé keksové monstrumSanta ve výslužběCukrářstvíNabitýHopsající dort
    Teleportační paprsekMyši v rájiOdváto vánkemČas krmeníČas na hraníLáska nebeská
    Valentýnka pro ZuziKanón láskyFontána láskyDuch láskySluneční a měsíční svitVýchod a západ slunce
    Nekonečné čísloZáludná záměnaTrik s mincí---
    Ceny za jednotlivé předměty se budou pohybovat v rozmezí od 50 do 100 Florenů za jeden předmět. Každý předmět lze zakoupit pouze jednou.

    Věříme, že vás tato možnost potěší, je pouze na vás, zda ji využijete.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vůbec netuším o co tady půjde. Zřejmě nejsem inteligenčně synchronizován z tímto oznámením.
    To (podle oznámení) dostaneme pouze možnost zakoupit chybějící dekorku ?
    A co O&D ? Opět se vyřadí tuna věcí aby na tom mohly vyrýžovat peníze ?

    Díky, nechci. Do teď mi ty chybějící dekorky ve stonku nechyběly.
     
  3. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak to velmi potěšilo, sice mi chybí 7 dekorek, z toho 5 je v nabídce a florenů mám na jeden o_O:sleepy:;):pxD, ale fakt dobrý, aspoň jeden řádek dám do provozu;):)
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pokud za to nekomu ceny od 50 do 100 FL stoji... Nic mi nechybi, takze vynechavam (stejne bych nekoupila ani kdyby mi chybelo) - davam prednost OaD :p
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jejda, tak toto se mě netýká, všechny zmiňované akce buď proběhly ještě před tím, než jsem začala hrát :)) nebo jsem je vždy splnila na 100% ;) takže mi vlastně nechybí :))))
    Čili se mi nezobrazí zřejmě nic :)))
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, jsem na tom jako Andulííí, tudíž zůstávám naprosto v poklidu ;)
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Jako nabídka dobré a pro 100% farmáře, kteří musí mít všechno, je to úplně ideální. Takový farmář si pořídí vše, co zatím nemá a RT vydělá.... prostě koloběh peněz, který částečně drží tuto hru při životě. :music:Škoda, že se nenajde akce při níž by ti, kteří začali později, mohli získat kaštanový řádek a dekorky do něho, dále je škoda, že se nedají získat věci, které mají ti, kteří začali později..... teď mám na mysli obr stromy na SH, ZSH.... anebo, že by se začalo blýskat na lepší časy?:) V každém případě toto by bylo to správné rejžo pro RT a věřím tomu, že tady by investovali i ti, kteří zavile vrtí hlavou, že ne a nikdy. A i já bych se zařadil do řady.... a investoval bych, protože SH a ZSH není nikdy dost a nekazí se. ;)xD
    Ale při tomto "second handu" zůstávám neprosto chladný, protože buď dekorky mám anebo o ně nestojím...... ale lepší bude počkat, co se mi objeví v nabídce.;)xDxD
    A pak si počkám na OaD..... tam se totiž dají najít úplné poklady.
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ahojte ,takze k nakupu za floreny asi tolko
    sliepky kozmonautky=15fl
    sliepky baletky=15fl
    sliepky s baranicami=10fl
    a v ofi je uvedene- Ceny za jednotlivé předměty se budou pohybovat v rozmezí od 50 do 100 Florenů za jeden předmět. Každý předmět lze zakoupit pouze jednou.
    to akosi nam tie sliepky zdrazeli :D,alebo su to ine sliepky???
    samozrejme,ze nekupim,doteraz mi to nechybalo a hra sa mi celkom dobre aj bez tych dekoracii ;)
    ak sa jedna o ine dekorky,tak sa ospravedlnujem za mylne info,ale toto som nasla v obchode
     
    eli2006, hanynkach a Helena1313 tohle ocenili.
  9. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ak by sa dali kúpiť kvety ktoré boli na kolese šťastia tak to by som určite kúpil,ostatné všetko mám.
     
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    jediná dekorka kterou sháním tu stejně není (Kočičí skříň), takže jsem v klidu, alespoň ušetřím :D Nejhorší je že se mi ji nedaří sehnat ani při O&D, tak mám prostě smolíka :(
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Problém je, že to co se prodává v obchodě za 15 Fl nejde vložit do stonku, získaného v akci, se kterou je spojený. Kdyby jsi se podívala pořádně, tak to co je ve výprodeji je v jednotném čísle a to co je v obchodě, je v množném čísle. Je sice hezké, že se omlouváš, ale tvoje informace je prostě chybná a může některé farmáře vést k provedení nákupu něčeho co jim z hlediska uvedeného stonku bude tak říkajíc platné jak mrtvému zimník.
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak se dívám na ty dekorace, a můžu si pořídit než jednu, protože tam nejsou v nabídce ty z kola štěstí a ty mi zrovna chybí a už na kole nejsou(jeden strašák a jedna květina), a některé dekorace mám, ale zase ni chybí ten řádek na který bych to umístila, tak alespoň ten výkonný balič triček, ten mi chybí hodně dlouho.
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    To, co by mi udělalo největší radost, tuším že Kaštanový farmář, tu stejně není... Sám ho mám, ale hned bych si ho pořídil, abych jej při nejbližším O&D poslal darem mé Kristýnce, které tato dekorace chybí jako jediná do "kaštánkové" řádky na stonku. Škoda.
    Jinak nemám důvod cokoli kupovat.
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym,,,tak toto ide mimo mna, mam stonky s dekorkami co su v ponuke...mne co chyba su dekoracie NELUBI MA ,PREKRASNA BARKAOLA, SLADKA SERENADA,ale verim ze aj to casom pride do ponuky a snad sa nieco podari aj zohnat cez O&D..a myslim si,ze podaktori aj vyuziju kupu dekoriet hlavne na skratenie casu Turbo mlynu..vsetkym prajem pekny den:p
     
  15. Bunny-cz

    Bunny-cz Rádoby autor

    O stonku Music box se tady nic nepíše tak ostatní stonky i když jich mám nekterí nekomplektné mně nevadí.
     
  16. archiewolf

    archiewolf Pisálek fóra

    A zase budeme shrabovat hráběma (peníze)-za mně ani omylem.Přitom by z toho šlo udělat krásný trvalý úkol typu restaurace-vybereš si dekorku a vygenerují ti co a za jaký čas dodat,kdyby se do toho přidalo pár šlechtěnců a našponoval čas,leckdo by nějaké SH a SK nakoupil a ještě by byla zábava-100Fl za dekorku,to ať si s tou akcí udělají-víte co-ať nevyfásnu červenou.
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    nevím, podle čeho RT vybírá, co zařadí do výprodeje, ale třeba dekorace na květinový řádek i music box již ve výprodeji byly.
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Taková nespravelnost.Čovek si tu huntuje zdraví prací,babóní po nocích,na ukazováčcích má mozole a vono se to pak dostane za pár šušňů.
    Já ci taky utrácet ! Ať ke každé akci dají od začátku tlačítko -Dokončit za ...a já se rozhodnu zda makat,či kliknout.
    8)
    Anebo nééé,nejlepší by bylo kdyby se na Floreny převedlo Úúúúplně vše,zruší se i Krejcary,založí reálný účet a z farmy se stane JZD.(To prosperují vydá akcie,to ztrátové se znárodní).Samozřejmostí bude denní přihlášení za 100Kč (3,7€) aby sem chodili závidět jen ti,kteří na to mají.
    xDxD
     
  19. popokal

    popokal Zelenáč fóra

    Ahojky vsem, dokud nebudou music box tak to pro mne nema smysl. Ostatnim hodne stesti a vypadavatek.
     
    eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  20. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    Mě mrzí,že jsem asi prošvihla koupi stonku za krejcary,vidím jen ty za peníze.No nic přežiju toxDCHybí mi tulipán do stonku ale minule byla cena za kytky dost velká tak uvidím .....(jestli bude v prodeji)...jsem trdlo už to mám,nějak jsem byla asi mimo:)
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
    eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.