Město lásky (15.2. - 20.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte všichni. Upířího mývala jsem koupila na trhu za 40 000 000. Tak mám taky hotovo.:p;)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kto si pocka ten sa docka ;) to sa slachtilo za 1sk,zase som to parkrat otocila kvoli druzstvu :music: inak akcia bola raz dva hotova,zvladla to aj bosorka :)
     
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No jo upíří mýval. U nás na trhu ho nikdo nenabízí, ale žádný div když bych ho tam mohla dát za maximálně 2 mil. :wuerg:

    Jinak i já mám hotovo. Využila jsem BB a hlavně šlechtění za 1 SK. Odměny pro mně parádní, hodně SK se v nich vrátilo a k tomu spoustu hnojiv, bedýnek a hlavně 2 pikolky. Vůbec jsem si v popisu nevšimla že jsou 2, automaticky jsem předpokládala jednu, takže když se mi přičetly 2, šla jsem se nevěřícně podívat do FAQ jestli je to tak správně. :)

    No a z nich vyskočila melodie a Jack, takže to skoro nemohlo bejt lepší. Melodii sice osobně nevyužiju, ale v OaD si udělám radost její výměnou za něco čuprovýho. S tomu řádek co dává bedýnky ... já jsem tedy s akcí naprosto spokojená.

    Můj nejlepší přeskok byl u bobrů. Sice s dopingem, ale každý lepší šlechtěnec se počítá.
    [​IMG]
     
  4. evik74

    evik74 Zelenáč fóra

    Tak se mi šlechtení moc nedaří upíří mýval se mi obloukem vyhýbá:cry:
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    evik74 - jestli je to poslední věc co ti chybí do dokončení, tak to určitě nevzdávej. Zkus dát 4 elegantní mývaly (o dva nižší) s parfémy de-luxe, třeba to skočí až na upíra. Občas se to podaří. ;)
     
    INČUČUNA1959, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  6. evik74

    evik74 Zelenáč fóra

    ještě to nevzdávám jen už nemám žádný parfémy de-luxe ale ještě mám cely den naděje umírá poslední 8)
     
    INČUČUNA1959, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    evik74 - nevím jestli už ho nemáš aktivovaný, ale ve stromě moudrosti se dá za hvězdičky koupit 1 šarlatový mýval. Já jen kdyby náhodou... Držím palce. 8)
     
    bačkora85, INČUČUNA1959 a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.